Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zgaga

religia jest dla niedojrzalych i slabych

Polecane posty

dla tych, ktorzy nie potrafia przejac odpowiedzialnosci za siebie i swoje czyny. to takie latwe mowic "bo bog tak chce" ale skad mozesz wiedziec co domniemany bog tak naprawde chce? na wszystko maja taka sama odpowiedz tzn. nie maja zadnej odpowiedzi. zaslaniac sie jakims tam urojonym bogiem (ktory nie jest zadnym panem z siwa broda) to takie prostackie. religia jest dla slabych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź dla idiotuw
ona jest dla silnych którzy z każda chwila staja sie silniejsi... Bez Boga ani do proga mawiały prababcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze
ile jeszcze będziecie napierdalać na religię i na Boga ? Widać że wam ta tematyka nie daje spokoju skoro ciągle topiki o tym zakładacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daje spokoju bo jak widze, jak ta cala religia ma wplyw na dokladnie kazda sfere zycie to mnie trafia. to jest indywidualna sprawa kazdego czlowieka a nie ze wierzacy te swoje glupoty wciskaja na sile innym. nie potrafia sie pogodzic z faktem, ze ktos moze spokojnie zyc bez tych bzdur, boli ich ze ktos nie potrzebuje zadnej oglupiajacej podporki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź dla idiotuw
póki co na tym topiku to TY wciskasz innym głupoty na siłę na tym topiku nie zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź dla idiotuw
ciebie to chyba nic nie boli, bo nie znasz prawdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze
wiesz co jak ja widzę co się dookoła dzieje to ja właśnie widzę że religia nie ma wpływu na nic. Każdy i tak żyje jak chce i robi co chce, wręcz się pluje na kościół i na wierzących więc nie wiem co z siebie za ofiarę robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile jeszcze wiesz co jak ja widzę co się dookoła dzieje to ja właśnie widzę że religia nie ma wpływu na nic. Każdy i tak żyje jak chce i robi co chce, wręcz się pluje na kościół i na wierzących więc nie wiem co z siebie za ofiarę robisz tu, gdzie mieszkam na szczescie rzeczywiscie wiekszego wplywu nie ma ale w Polsce? no daj spokoj, juz samo to, ze religii w szkolach ucza, dziekuje, wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź dla idiotuw ciebie to chyba nic nie boli, bo nie znasz prawdy hm, coz, poniewaz kazdy ma swoja prawde wiec ja prawde znam. ale faktem jest, ze nikt nie poznal tej jedynej, uniwersalnej prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bóg" to Natura. Drzewa, rosliny, zwierzęta, ziemia, niebo, kosmos, pogoda. W tym szukajmy Bóstwa, a nie w obrazkach i murach. A w katolików to ja nie wierzę, nie przestrzegają nawet dekalogu. Głupota i każdy katol nie przestrzegający zasad własnej wiary to dla mnie NAJWIĘKSZE ŚCIERWO ŚWIATA. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie składa_
że w całkiem sporej ilości krajów europejskich (należących do Unii) religia jest w szkołach. zatem nie filozofuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox Witch "Bóg" to Natura. Drzewa, rosliny, zwierzęta, ziemia, niebo, kosmos, pogoda. W tym szukajmy Bóstwa, a nie w obrazkach i murach. A w katolików to ja nie wierzę, nie przestrzegają nawet dekalogu. Głupota i każdy katol nie przestrzegający zasad własnej wiary to dla mnie NAJWIĘKSZE ŚCIERWO ŚWIATA. Tyle. dokladnie tak, madrze powiedziane. bog to wszechswiat, wszechswiat do bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie składa_ że w całkiem sporej ilości krajów europejskich (należących do Unii) religia jest w szkołach. zatem nie filozofuj no i o czym to swiadczy? ze ludzie sa glupi i wciskaja te swoje bzdury na sile bo sa za slabi zeby przejac odpowiedzialnosc za swoje zycie. to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
możesz mieć swoje zdanie ale ty odrazu obrażasz wierzących,jaki masz w tym cel?Dla mnie prostackie jest wtrącanie się w nie swoje sprawy i wyzywanie wierzących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz zgaga.Ostatnio facet w Rosji odciąl maczetą swojej nast.corce glowe za o ze spotykala sie z mezyzną nie z ich wiary (islam) i sam zglosil sie na komende z glową 14 l. corki usprawiedliwając swoj czyn ze to wszystko w imie boga(celowo z malej litery napisala).Cytując koran ze jego czyn jest uzasadniony.Wię alibi w postaci wiary od wieki wiekow stoi na czele Njabardziej gardzącym faktem jest że wierni nie wypowiedzą sie zle na temat zmowy milczenia wsrod mafii pedofiliskiej kleru, tylko w obronie stają ze ksiądz to tez czlowiek,i nie widzac u nich pogardy na te okrutne czyny,ale obrone duchownych tak,,i tyle z litosciowsci i milosierdzia bozego mamy podane jak na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie składa_
zgaga i nox - no wy na szczęście przestrzegacie dekalogu. Widać to po waszych wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci mówią
To się nazywa - Panteizm - i wg Koscioła Katolickiego jest herezją. A więc jesteście przeklęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci mówią
90% krwi w historii przelano w imię religii. Takiej czy innej - nie ma to znaczenia. Zawsze z Bogiem na ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
,,katolicy to ścierwo'',,,wierzący w boga są słabi i prości'',dlaczego wcinacie się w to jak kto żyje i w co wierzy?znacie przysłowie,,żyj i daj żyć innym?JA wierzę w Boga ,co do katolików mam mieszany stosunek ale nie wyzywam ich bo bało mnie obchodzą,ludzie trochę szacunku a nie tylko obrzucać się wyzwiskami,to nie ma nic wspólnego z Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
////Bóg" to Natura. Drzewa, rosliny, zwierzęta, ziemia, niebo, kosmos, pogoda. W tym szukajmy Bóstwa, a nie w obrazkach i murach//// To akurat jest wyznanie ideii przez Budde.KK ma swóją idee w postaci schizofrenika ktory chodzil po wodzie na glebokosci 3 km i objawialy mu sie cuda nie widy.Aktualnie w dzisiejszych czasach takie osoby są leczone psychiatryczne na schozofrenie paranoidalną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dekalogu nie przestrzegam, bo z jakiej paki? Nie jestem katoliczką, ani nawet chrześcijanką. moim bóstwem jest natura i wszystko co naturalne, co mnie otacza. Matka natura, rozumiesz? Czy nadal wolisz iść klękać przed przypadkowym kapłanem? Hahaha... jak można tak się poniżać w ogóle. Ja uznaję wyższość natury, a ludzie wszyscy sa równi a nie, że lktoś jest narzędziem boga z obrazka. Ludzie, zacznijcie myśleć, czuć i poszukiwać bo po to jest dane nam życie, by poszukiwać a nie iść tępo za tłumem moherów tudzież innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie składa_ zgaga i nox - no wy na szczęście przestrzegacie dekalogu. Widać to po waszych wypowiedziach a co mnie obchodzi jakis dekalog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubu Ja się cieszę z tego jakiś tam brudas katolicki o imieniu Jezus zdechł na krzyżu i dostał za swoje. Oczywiście nic nie odwróci życia milionom niewinnych osób które przez niego zabito no ale zawsze to jakieś pocieszenie że chamsko musiał cierpieć. nie on jedyny ale to nie jest powod, zeby sie cieszyc (cieszyc sie z czyjegos cierpienia jest chore)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci mówią
jedna poprawka: dekalog nie jest wymysłem katolickim. Podobny zbiór zasad wystepuje w kazdej religii. Dlaczego? Ponieważ jest są to normy zachowania wewnątrz jakiegokolwiek społeczeństwa i ich przestrzeganie gwarantuje przetrwanie temu społeczeństwu. Taki kodeks etyczny może istnieć zupełnie bez związku z jakąkolwiek religią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze
"A w katolików to ja nie wierzę, nie przestrzegają nawet dekalogu. Głupota i każdy katol nie przestrzegający zasad własnej wiary to dla mnie NAJWIĘKSZE ŚCIERWO ŚWIATA. " W katolików nie wierzysz. Nie rozumiem tego stwierdzenia, no bo co tu jest do wierzenia ? bo nie wiem. "Katolicy nie przestrzegają dekalogu". Mój Boże co za stwierdzenie, co za logika. A niekatolicy przestrzegają ? Mniejsza z tym. Gdyby "katolicy" (ja nie dzielę tak ludzi na dwa worki "katolicy-wrogowie nr 1" i "niekatolicy-spoko ludzie" no ale już skoro operujesz takimi skrajnymi wydźwiękami to dobra. Otóż gdyby katolicy przestrzegali dekalogu to byli by wtedy chyba na równi z Jezusem a jest to nierealne. Gdyby katolicy (w domyśle ogólnie ludzie) przestrzegali dekalogu to ani Jezus nie musiałby się narodzić, ani kościół nie musiałby zostać utworzony, ani nie byłoby spowiedzi, ani księża też nie byliby potrzebni, wszyscy żylibyśmy sobie w raju. Oczywiście zaraz pewnie napiszesz że to wszystko to stek bzdur no ale skoro już sam zacząłeś/-aś pisać o dekalogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci mówią
Ja nie jestem katolikiem, a jestem przeciw karze śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK MOŻNA NAZYWAĆ SIĘ CHRZEŚCIJANINEM CHOCIAŻBY KIEDY DEKALOG TWIERDZI JEDNO A ROBI SIĘ DRUGIE. PIEPRZĄ SIĘ PRZED ŚLUBEM, OLEWAJĄ MSZE W NIEDZIELE A POTEM WIELCY CHRZEŚCIJANIE. NAWET SPLUNĄĆ NA TAKIE COŚ SZKODA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×