Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bartoszzzzz88

Moja żona mnie okrada pomocy !!!!!!!!!

Polecane posty

Gość oczywiście, że ma
co dziecko kosztuje? jejku, żal Cię czytać chłopie... pieluszki, kosmetyki, ciuszki, zabawki, zaraz już jedzonko wszelkiego kalibru... dziecko bardzo dużo kosztuje... Skoro ona się opiekuje dzieckiem to koszt opieki powinienneś jej zwracać, to oczywiste. Jeżeli pójdzie do pracy to koszty opiekunki po połowie płacicie... Babcia juz swoje odchowała, to Wy macie się zająć swoim synem. Niestety, ale prawdopodobnie będziesz płacił. A jak nie zapłacisz to masz komornika w państwowej robocie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_burza
nie da się nie oceniać Twojego postępowania, miałeś prawo się pomylić, zakochać, rozumiemy ale nie kombinuj z alimentami, żona i dziecko mają do nich prawo:) nie ma znaczenia fakt, że mieszka u rodziców, że dziecko ma 3 miesiące, że karmione piersią, oni są częścią Twojego życia i będą już do końca Twoich dni, nie wymażesz ich!!!! za błędy trzeba płacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby mój syn postąpił tak jak autor to załamałabym sie, to by znaczyło ze poniosłam zyciową porazkę,na pewno wsparłabym matkę mojego wnuka finansowo i w każdy inny sposób, żona okrada? dziecko cię okrada? ręce opadają...... najlepiej by było zeby była żona i niechciane dziecko znikneli, prawda? liczy się teraz inna, nowa zabawka, parę postów wyzej ktoś ci napisał brutalnie parę słów prawdy, chcesz oddac dziadkom dziecko? pozbyc się? a juz te uwagi o byłej żonie to żenada, wykształcenie to nie papier to stan umysłu, mozna byc profesorem uniwersytetu i prymitywem jednocześnie.... też mam nadzieje że ten temat to prowokacja, oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszy mnie ten temat
Zależy w jakim wieku dziecko, jak bobas w pieluchach, to max 400 zł sąd zasądzi alimentów a dziecko. Dla niej alimenty tylko jak byliście małżeństwem i tylko jak udowodni, że popadła w niedostatek. Brawo za odważną decyzję o zmianie partnerki życiowej! Szacun! hahhaha ale mnie ubawiłeś , jak to frajer frajerowi okazuje szacunek! bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takiej paki chlopczyku, ze jestes winien rozpadowi malzenstwa, a co za tym idzie pogorszy sie poziom zycia twojej bylej zony i dziecka. Skoro "zakochales sie" i "masz prawo byc szczesliwy" to niestety (dla ciebie) dostaniesz po kieszeni. Swoja droga ciekawe kiedy "zakochasz sie" kolejny raz. Poza tym nie ma nic zlego w byciu fryzjerka kolego. "Mam kobiete wykształconą i na poziomie." Szkoda, ze tego samego nie mozna napisac o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_burza
Bartoszzzzz88 tylko dlatego, że jest(była) Twoją żoną i Ty doprowadziłeś do rozpadu małżeństwa!!!! Zrozum to i uszanuj, bo i tak będziesz płacił:) Sądy są na szczęście przychylne matkom i zdradzonym żonom, koniec kropka:) powinieneś się wstydzić tego, że żałujesz dziecku kasy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoszzzzz88
Ok dziękuję za pomoc , jeszcze spróbuje sie z nią stargować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci cos ,facet
jestes zerem. w skali czlowieczenstwa nawet nie zerem tylko -50 ,jakim gnojem trzeba byc ,zeby zalowac pieniedzy na wlasne dziecko! nie mam slow po prostu. mam nadzieje, ze kiedy juz zrozumiesz swoj blad twoje dziecko i kazda tobie bliska osoba odwroci sie do ciebie plecami. na nic innego nie zaslugujesz, podly gnoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ja jaj
Przestancie, dzieciak robi sobie z was zarty, a wy lykacie, i unosicie sie od razu. Nie karmic trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
400 zł weż sam i wyżyj ja mam na 6 letnią córkę 1400 alimentów i był po obniżenie i sąd mu nie zszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne prowo
jak sie pieknie rozwinelo, gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi autorze....
Jesteś idiotą i takich jak Ty powinno się kastrować. Szkoda mi dziecka, ale może jak nie będzie miał kontaktu z takim debilem jak Ty to wyjdzie na ludzi. Zostawia dziecko bo się zakochał i ma prawo być szczęśliwy... Jesteś żałosny, na łowienie ryb trzeba mieć pozwolenie a dziecko byle idiota może zrobić. Mam nadzieję, że Cię w sądzie na dobrą kasę żona dupnie. Życzę Ci tego drogi autorze z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia 22 lata
jak czytam te posty z toną jadu to się zastanawiam jak skończa ich autorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Kto się zdecyduje na żeniaczkę? A ta była żona to z czego wcześniej żyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
bladi,bla :P On jest idiota,a ta co z im sypiala swieta :P Ona ma prawo do wszystkiego,on juz nie :P Prawda jest taka ze wy wszyscy wypowiadajacy sie tutaj na forum jestescie ograniczeni umyslowo.Zasciankowi,bez polotu z martwym mozgiem.Wiecej nic nie powiem,kto mial zrozumiec,rozumie,reszta okaze sie banda tepych idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""Prawda jest taka ze wy wszyscy wypowiadajacy sie tutaj na forum jestescie ograniczeni umyslowo.Zasciankowi,bez polotu z martwym mozgiem.Wiecej nic nie powiem,kto mial zrozumiec,rozumie,reszta okaze sie banda tepych idiotow """"" Ja sobie wypraszam takie uwagi na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Ty kochanko za to jesteś najmądrzejsza wyobrażam sobie sytuację że np twój mąż dziś.przychodzi do ciebie mąż i mówi mam cię dość znalazłem sobie inną ty rób z dziećmi co chcesz dam 5 stów na jedno bo ja i ona też chcemy być szczęśliwi.Ty dobra kobieta mówisz tak przecież masz prawo być szczęśliwy.Tylko się po cholere mówisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia.Tak fajnie łatwo się pisze gorZej jak już to zawita do drzwi a zawitać może zawze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfu8vbnm
GLOPIE PROWO I TYLE W TEMACIE:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wywinie sie
prawo jest prawem,nalezy go przestrzegac i egzekwowac od... dla... mojej kolezance ,porzuconej przez ruchacza meza,przyznano alimenty w wysokosci 1500zl dzieci na swoim wynajela detektywa,ktory byl na sprawie nie ma zmiluj sie,nikt nikogo nie okrada a kurwiarzom/dziwkom mowi sie "do zobaczenia w sadzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna* *MAM_ TO_ W_ DUPIE
nie wywinie sie prawo jest prawem,nalezy go przestrzegac i egzekwowac od... dla... pogadamy jjak ci psy przysolą 500 zł mandatu za przekroczenie prędkości o 20 km/h i będą to robić regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie głupie babsko ci zniszczy zycie ale ty zniszczyles zycie jej , po co sie decydowaliscie na dziecko i ślub ? Co z ciebie za ojciec teraz ? Bo sie zakochalem i mam wszystko w Dupie , niestety nie działa , skoro jesteś taki nieodpowiedzialny to teraz płac , dziecko musi jeść , mieć sie w co ubrać , a skoro młoda dziewczyna musi isc do pracy bo facet zrobił dziecko i uciekł bo go fiut zaswedzial to trzeba dziecku opłacić nianke . Było jej dziecka nie robić , nie słyszałeś o kondonach ? Znalazłaby sobie dziewczyna lepszego faceta który by jej dupy niepotrzebnie nie zawracal , a tak spierprzyles jej zycie i teraz marudzisz ze ona cię okrada ? Wiesz ile dziecko kosztuje ? Jej szanse na znalezienie normalnego faceta są już mniejsze , nie każdy chce cudze dziecko wychowywać , i co ? Drugiej tez machniesz dziecko i uciekniesz ? Cudowna recepta na zycie ! Gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia,beznadziejna
baba, Beznadziejna.Mogla kopyt nie rozkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wywinie sie
do Panna* *MAM_ TO_ W_ DUPIE nie mam problemu z normami,zasadami i wymogami przestrzegam kodeks drogowy i nigdy nie zaplacilam mandatu,nie mialam tez straconych punktow nienawidze glupkow na drogach,podobnie w zwiazkach do malzenstwa trzeba dorosnac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wywinie sie
Głupia,beznadziejna baba, Beznadziejna.Mogla kopyt nie rozkładać. czytaj ze zrozumieniem to jego byla zona,matka jego dziecka trzeba dorosnac do zwiazku,odpowiedzialnosci twoje kopyta to chyba same sie rozkladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boszeeeeeeeeeeeesz Ty mój
ale mu ciśniecie, ale to wszystko święta prawda, Bartoszek zrobił bobaska a teraz ucieka od odpowiedzialności, ja obcięłabym mu :) jaja;) tak dla zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwieram oczy Temidzie
nie wywinie sie zgadzam sie, do małzeństwa trzeba dorosnąć ale do bycia Człowiekiem który idąc nie depcze wszystkiego i wszystkich na swojej drodze w imię rzekomego PRAWA trzeba dorosnac TYM BARDZIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×