Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość dżeffersonełe paltzełe
ale zdaje się, że Ty neta nie miałeś, więc chyba dlatego mnie nie widziałeś :classic_cool: chociaz w tym tygodniu faktycznie mam troche wiecy czasu :O:classic_cool: wyobraz sobie, że idę jutro na melanż i koorwa zgadnij co? nie mam w czym iść ! 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżefferson G.
uważnie śledziłem sytuację korzystając z neta w komórce :classic_cool: odpierrtol zestaw standardowy czyli jeansowa koszula i coś tam jeszcze :D :classic_cool: ps: ja też jutro idę na melanż :classic_cool::classic_cool: i w sobotę też :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżeffersonełe paltzełe
fok sejk :classic_cool: nie chcę wyglądać standardowo 😭 nie tak miało być 😭 tak to jest zostawiać rzeczy na ostatnią koorwa chwilunię :classic_cool: potem zostajesz... z paltzem w doopie :classic_cool: no to nieźle, upijemy się razem, ale osobno tumoroł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżeffersonełe paltzełe
ej a będzie u Ciebie na melanżu pjosęka gangnam style? :classic_cool: ja mam nadzieje, że u mnie dejot zapoda i yebnę dęsa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na hiphopowych imprezach
leci peja, a nie gangnam stajl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżefferson G.
ale skoro to będzie melanż suto zakrapiany alkoholem to Twój wygląd będzie się liczył przez pierwszą godzinę, a gdy wódeczka pójdzie w ruch to każdy będzie miał to gdzieś :classic_cool::classic_cool: ja też lubię zostawiać rzeczy na ostatnią chwilę :D wcześniej ciężko się zmobilizować :classic_cool: będę dejotem więc gangam style na pewno będzie :classic_cool: 2 osobowy melanż z gangam style w tle, brzmi zajebiście :classic_cool: dobra koorwa :classic_cool: idę spać, bo mam teraz tak zajeebisty plan, że od wtorku do piątku mam na 8 :classic_cool: dobranoc homo vulgaris und udanego melanżu :classic_cool:🖐️ wypij nasze zdrowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżeffersonełe paltzełe
a co mnie tam obchodzi każdy :classic_cool: przecież chcę ładnie wyglądać dla siebie 😴:classic_cool::D no dobre... w takim razie Tobie również życzę udanej popijawy i pamiętaj - pijesz - nie pisz :classic_cool::D najlepszego :classic_cool:🖐️ dobłanoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna mamma es choojoczita
Chciałam skoczyć z okna prosto do kałuży, ale stwierdziłam, że lepiej zrobię jak najpierw odpiszę, a później skoczę, więc oto jestę :classic_cool: ­ Siostrełe, w takich sytuacjach doceniam swoje suche oczodoły und upośledzone rogówki, które nie pozwalają mi na soczewkowe wydatki robiąc ze mnie dożywotnią okularnicę :classic_cool: Przynajmniej mogę oszczędzić na wódkę i puszki z Coca Colą oraz na kolejne zajeebiste maści mające na celu ratowanie ryjca przed pryszczycą zaawansowaną, a które i tak nie działają :classic_cool:🖐️ ­ Ty nieletni und marcheffkowy kruliczQ :classic_cool: Transełe to łysy chooj, jak zresztą każdy samietz, ale skoro on jest samtzem jedynie w połowie to coś tu jest nie halo, bo powinien mieć w sobie żeńską część peuną uczuć und litości dla biednej samiczki Sylwii. Mam nadzieję, że pójdzie się wyspowiadać ze swojego skoorwysyństwa, a ksiądz każe mu wypiertalać w podskokach, co będzie srogą pokutą :classic_cool: Jeśli masz jakieś hot nowinki ze swojego życia und życia innych ludzi to ja chętnie ich posłucham na wszelkich komunikatorach odpisując raz na ruski rok z ratzji spiertolonego planu uczelnianego :o:classic_cool: ­ Dobrze wiedzieć, że faza na szklarza nadal trwa, bo to chyba najlepszy wybór spośród wszystkich możliwych wyborów :classic_cool: Mam nadzieję, że wkrótce Twój szklarz zjawi się na Twojej drodze, przywoływany syrenim śpiewem Twojego kulistego sertza :classic_cool: Oby ten szalony ruch Holenderkełe und publikacja foteły bez makijażu nie były wynikiem podwyższonych endorfin und euforii, bo to byłoby zwiastunem jakichś zmian w jej życiu und hot newsów typu fasola lub nowy piesełe :classic_cool: Chociaż domyślam się, że wygląda tak fest zajeebiście, że nie chciała wrzucać takich zdjęć wcześniej z matczynej troski o zdrowie psychiczne wszystkich pasztetów smutasów :classic_cool: ­ Ja niestety nie dysponuję żadnymi tabletami poza tranem und Rutinoscorbinem, więc nie mogę niczego przedawkować, ale mogę rzucić się z okna und pływać w kałużach rozpiertolona na kawałki co radośnie uczynię za moment :classic_cool::classic_cool: ­ "moje zdrowie psychiczne to coś,czego nie widziałam od lat i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa" Umieszczę to jako wstęp do swojej pracy magisterskiej, której tematu und hipotez jeszcze nie posiadam, bo jedyne co posiadam to zamysł, że będzie dotyczyło panów munduroffców, ale mądra sentencja na dzię dobry będzie tam zajeebiście wyglądać :classic_cool: Przy okazji wezmę Cię ze sobą na obronę tego syfu, który stworzę, żebyś mogła onieśmielać komisję swoją zajeebistością do tego stopnia, że będą mieli na mnie wyebane i dzięki temu zostanę magistrę i pójdę machać frytami w Macu jako osoba wykształcona :classic_cool:🖐️ ­ Przy okazji pozdrawiame Paltza und inne jurne pomarańcze, których nie potrafię rozszyfrować, bo dawno nie byłam na kafetełe. Idę w peezdu, więc dobranotz z pchłami na notz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiertolę
Skok do kałuży zawsze w pytę,udajesz wtedy zaby a ja lubię żaby,szczególnie te malutkie :classic_cool: ­ Ja za nitz nie chciałabym być okularnicą,gdyż oszpeca mnie to o wiele bardziej niż brak makijażu.:classic_cool: ale jakoś sobie radzę bez soczewek,na szczęście moja ślepota nie jest jeszcze tak zaawansowana jak twoja i mogę spokojnie poruszać się bez nich,chodziaż każdy wie że istnieje ryzyko powiększenia się wady,więc taki hooy :classic_cool: ­ Yebnęłam ci esej na ggiełe,skomętój to gdyż jestem ciekawa twej opinii na tak ważne enigmatyczne wydarzenia,jakie tam opisałam.:classic_cool: ­ Znam ból spiertolonego planu,na aspełe też jest hooynia pod tym względem,więc szczerze mówiąc już rzygam tymi studiami mimo,że nawet ich nie zaczęłam.:classic_cool: ­ Kocham mojego szklarza,faza na szklarza będzie trwać po wieki wieków amen 😭:classic_cool: każdego w pytę fagasa nazywam teraz szklarzem,transełe się spytało czy on jest szklarzem,a ja powiedziałam 'gdybym na ciebie leciała to byłbyś szklarzem' na tzo zrobiło minę wtf i wykrzywiło twarz w półgębku.:classic_cool: ogółem mam fazę na słowo półgębek :classic_cool:🖐️ ­ Tu masz holenderkełe bez mejkapełe:classic_cool: ona nie ma rzęs i ma straszne wory pod oczami,starzeje się,ale i tak w pytę to wszystko nakłada :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=c9ideyZRBk0&feature=g-all-u ogółem jak holenderkełe machnie rzęsy tuszem to wygląda zupełnie inaczej,poyebe,ale to w gruncie rzeczy pokrzepiające:classic_cool: ­ Poletzam ci nabyć jakieś w pytę fazowe tableteczki i wypiertolić rutinoscorbine,ktore i tka na nitz się nie przydaje :classic_cool:🖐️ ­ Przedemną jest jeszcze pratza matooralna ,czy tam inna prezentacja,na którą za hooya nie mam pomysłu ani chęci ,aby cokolwiek zacząć robić,ciesz się że masz to za sobą:classic_cool: ­ Jestę jeszcze z lekka chora und niemrawa,adiose :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho, dziś TĘ dzię
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho, dziś TĘ dzię
jak to? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho, dziś TĘ dzię
macie cierpliwość :classic_cool: und wiarę w brak końca świata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho, dziś TĘ dzię
humorek dopisuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho, dziś TĘ dzię
to już jesteś na miejscu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho, dziś TĘ dzię
pewnie się spóźni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho, dziś TĘ dzię
nie Ty pierwszy i nie ostatni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałem, że wielkie,
empatyczne serducho Mikojanu nie zawiedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho nie zawiedzie
Mikojanu czy serducho Mikojanu nie zawiedzie kogoś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałem, że wielkie,
jej serducho nie zawiedzie kogoś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho nie zawiedzie
szczęściarz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitzstegonierozumje
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×