Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość Osoba marznąca
Nożownik!😭❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam zgon bo umar
Albo mam atake schizofreniczne, albo sa dwa pajaki, pozdro :o🖐️ Pozniej z zaswiatow ogarne topele, bo obecnie nakladam szpachle, zeby zginac na torach jako seksowna loszka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enigmatyczny hipotetyczny
To bedziemy dwie w grobach,w pytę :classic_cool:na dniach naucze cie sztuki zmartwychwstania:classic_cool:🖐️ a tymczasem zycze sil und samozaparcia w trakcie tejze walki na smierc und zytzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiety mikojan
Slysze jak sasiade z gory oddaje mocz prosto w wodne centrum sedesu i zastanawiam sie nad ulotnoscia zycia ludzkiego oraz rozkminiam plusy bycia osoba nieswiadoma tragedii zyciowych innych ludzi :classic_cool: Pajonka chyba zabilam, ale zawsze mogla byc to moja imaginacja majaca na celu poradzenie sobie z silnym stresem prowadzacym do samobojstwa, wiec tapety nie zmywam, bo moze sie jeszcze przydac kiedy postanowie byc drugim Magikiem :classic_cool:🖐️ Grubonogosc rowniez jest mi znajoma, wiec moge przybic soczysta pione noznym baleronem :classic_cool: Koorwa, ja tak na starosc zaczelam miec probleme z rownowaga na szpilach, bo jeszcze trzy lata temu zapiertalalam w 12 dodatkowych centrymetrach po ulicach, nawet pomimo zwyrodnialej und fioletowej stopy, starosc jest lysym choojem und poyebem jak Holenderkele :classic_cool: Holenderkele moglaby nakoorwiac pogo densa gdzies blizej to moze bylyby realne szanse na ublaganie mamele i headbangingowanie z nia pod scena 😭:classic_cool: Sabbatone to fajne zespole lubiace Polakoff i spiewajace o drugiej wojnie swiatowej, taka patriotyczna nuta, ale mozna sie pogibac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva ukraina
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva ukraina
o ja pierttole,fraza ODDAJE MOCZ przypomina mi jedynie o szkolnych toaletach i mojej kolezance ze wzmożoną diurezą,która w niewielkich odstępach czasowych błaga 'chodźmy na mocz' :classic_cool::classic_cool: mocz❤️ dlatego też zazdroszczę ci tej atrakcji i słuchowych wrażeń związanych z moczem sąsiadki,oraz myślę że ten ważny incydent zajmie kilka stronnic w twojej autobiografii:classic_cool: kilka dni temu rano wlazłam do łazienki a po zlewie popiertalał ogromny pajonk,dobrze że nie miałam soczewek więc widziałam zamazane guffno,ale wybudziło mnie to z resztek snu und wprowadziło w stan wzmożonego niepokoju:classic_cool: jakbym była sama w domu to nie wiem soo bym zrobiła,ale podejrzewam że nie odwiedzałabym łazienki przez bite kilka tygodni :O:classic_cool: koorva nie przerażaj mnie,szpile to moja jedyna szansa aby wyglądać ździebko(:classic_cool:) lepiej 😭 holenderkełe mnie rozpiertoliła,bo wstawiła fotełe komunikatu na lotnisku,przedstawiającego człowieczka z zapaloną żaróweczką nad łebkiem,symbolizującą mądrość und oświecenie oraz z podpisem 'nie zostawiaj bagaży bez nadzoru' a holenderkełe dopisała 'nie zapomnij zabrać swojej żarówki' :D:D:D:D wyłam z uciechy przed dobre 15minut :classic_cool:🖐️ brzmi obietzująco,jestem osobą rozdartą wewnętrznie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaram się moim małym und kręcącym się wiatraczkiem laptopełe i słucham jego rozkosznych dźwięków od godziny emanując miłością und wzruszeniem 😭:classic_cool: Jedyne co boli to ubogość mojego portfela o trzy stóffki, kogoś zdrowo poebało, ale widok pana technika potykającego się o próg mojej chałupy i wyobrażenie jego wybitych zębów z deka zrekompensowały stan mojej emocjonalnej biedy :classic_cool:🖐️ Siostrełe, mocz jest równie zajeebisty co rekin muot i nóżki ambulakralne, nigdy z nikim nie chodziłam do łazienek w celu wydalenia moczu, ale domyślam się, że wiele straciłam 😭:classic_cool: Na szczęście te braki doświadczeniowe rekompensują mi sąsiedzi oddający mocz z impetem rakiety rozpiertalającej cel naziemny w każdych godzinach notznych und porannych, więc nie mogę narzekać :classic_cool: Ja niestety widziałam tego pajonka całkiem wyraźnie, bo okular był mi wtedy potrzebny do obierania japka. Dlatego zareagowałam zawałem stosownym do sytuacji oraz targnęłam się na życie swoje und jego, to są właśnie te szalone momenty samotnej samitzy :classic_cool:🖐️ Tobie starość nie grozi, więc nie cykaj się, siostrełe i pomykaj na swoich szczudłach ratując obraz współczesnej kobiety polskiej :classic_cool: Holenderkełe to prawdziwy łowtza und mistrzyni komentarza sytuatzyjnego :classic_cool: Light bulb jest w pytę, ja takich nie posiadam, bo jestę osobą bez energii und bez mózgu, więc zazdraszczam motzno wszystkim mogącym doświadczać zabieranie ze sobą swojej żarówki 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piertolę, rzygam na widok tego tekstu bez odstępów, idę w peezdu po grzybową póki moje oczy nie wykrwawiły się na śmierć :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Light bulb
A jednak przylazłaś :classic_cool: siostrele ktore ty jestes rocznike?bo nie umię liczyć :classic_cool: pomiziaj laptopa po wiatraczku i motzno go przytul,ale nie za motzno zeby go nie rozpieeprzyć na nowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość how could i be so immature
to think he could replace the missing elements in me how extremely lazy of me! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrełe, Ty matematykoo :classic_cool: Dziewięćdziesiąty, czyli stary w chooj :classic_cool: Pomiziałam und przytuliłam, jeszcze działa i mówi, że też możesz poczuć się pomiziana und przytulona przez kable und światłowody, co za radosna chwila :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Light bulb
Ya piertolę,wrocilas do swiata komputerowych,do ktorego dolacze jutro,bo zwykle jestem skazana wylacznie na mobilne,wiec teraz poznalas moj bol i mozesz mi pelnoprawnie wspolczuc.:classic_cool:ja mam to szczescie chodzenia do wutze z kolezankele oznaczona moczówką zwykłą czy tam prosta,taki sam idiotyzm jak 'czysta nauka=/=brudna nauka':classic_cool:🖐️ale takie grupowe wydalanie moczu czyms,co zostaje w pamieci przez cale zytzie und laczy ludzi niczym nokia,dlatego mam nadzieje iz w blizszej lub dalszej przyszlosci bede miala mozliwosc wydalenia moczu w twoim zacnym towarzystwie.:classic_cool:przydalby sie jeszcze bidet,na ktory mowilam bebzol,kolejna faza:classic_cool:holenderkele piertoli o zarowkach akurat dzisiaj,czyli w dzien gdy rysowalam zarowki na fizykele podczas kolejnej niebotycznej fazy.ma wyczucie czasu und zayebiste humore,przypominam o 'dear penis,give my butt a sign' und dwuznaczny jęk jaki wydala przy wypowiadaniu tej frazy.:classic_cool: dzisiaj wreszcie sie wyspie,bo mam 4 lektzje na 9:50,w pytę plan,w pytę piatki:classic_cool:light bulb!:classic_cool:❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Light bulb
Narysowalam sobie light bulba w pamietnikele:classic_cool:🖐️ myslalam,ze zalapalas sie na ta enigmatyczna date niczym holenderkele,ktora jest z 1985,und mialam przeblyske ze moze jestes z 89,ale yednak nie,jestem osobą tępą:classic_cool: brak spatzji mnie wkoorvia:o przytul laptopele jeszcze motzniej odemnie,siebie sama tez mozesz wyscikac odemnie und norowtza,holenderkele kiedys zalala swoje laptopele colą,poyebe max:classic_cool:🖐️300zl to juz nie jest groszowa sprawa,lacze sie w bulu i nadzieji:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikojane jestes taka
gowniara ze z 1990? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Light bulb
Spiertalam spac,gdyz mam jedyna okazje aby tak dla odmiany sie wyspac,na co czekalam z utesknieniem od poniedzialku.czeka mnie 10 godzin blogiego snu,jutro bede sie dosko czuc :classic_cool: siostrele dobranotz und naciesz sie laptopele tej notzy,szanuj go und poleruj klawisze:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestę gówniarą tylko starą raszplą :classic_cool:🖐️ A skoro siostrełe poszła spać to ja robię skok życia, czyli pod prysznic, a odpiszę jak wyskoczę z jego wnętrza :classic_cool: Dobranotz, siostrełe, śnij o moczu und żarówkach :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro dla pana technika, który słuchał sobie jakiegoś Rodrigo y Gabriela na moim laptopie w trakcie montowania programu monitorującego temperatury procesora :classic_cool: Mam nadzieję, że nie wchodził na facebookełe, bo jak na osobę obcującą przez trzy lata z blondynką przystało zapomniałam się z niego wylogować :o:o:classic_cool::classic_cool: Idę pod prysznic :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisuję und idę spać, bo moja godzina już dawno minęła :classic_cool:🖐️ Podziwiam siostrełe, że wytrzymujesz na tym mobilnym, bo ja po dwóch dniach korzystania z tego szajsu dostawałam niezdrowego piertolca. Jedyne co mogę pochwalić to swoją baterię, która wystarczała na dziesięciogodzinne napiertalanie paltzem und odświeżanie kafetełe bez przerwy oraz bez konieczności ładowania, w pytę telefone :classic_cool: Chyba muszę zacząć korzystać ze szkolnych toalet w innym celu niż obczajenie swojej porażającej fatzjaty w wielkim lustrze und sztucznym świetle, może koleżanki wezmą ze mnie przykład i wszystkie radośnie będziemy oddawać mocz w tych ciasnych kabinach :classic_cool: Chociaż mocz w towarzystwie siostrełe musi być bardziej w pytę :classic_cool: Miałam kiedyś fazę na rysowanie żarówek i rysowałam je wszędzie, więc raduję się bardzo wiedząc, że nawet Holenderkełe und Ciebie chwyciły za sertze w tak dużym stopniu :classic_cool: Niestety nie udało mi się załapać na 89 i motzno ubolewam, bo to w pytę rocznike, ale to by oznaczało, że byłabym dzisiaj 23-letnią zakonnicą, co jest choojowe, więc wolę być siostrą zakonną o rok młodszą :classic_cool: A laptopełe też raz zalałam Colą i wolę tego nie pamiętać, bo stan jego klawiatury był tak tragiczny, że co pięć minut musiałam odklejać klawisze od paltzów und siebie nawzajem, straszne momenty życia licealnego :classic_cool: "Dear penis, give my butt a sign" to moja zakonna dewiza :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffvfgggff
ja pierdole co za inteligentna rozmowa ;o;o szook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdffvfgggff Dobrze, że Twój wkład w tę lotną konwersację był fest inteligentny, uratowałaś topełe 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SZKLARZZA
JAKA FAAAAAAAAAAAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:classic_cool: siostrełe co myslisz o słowie SZKLARZ?iwesz ze poslubie szklarza i bede miec z nim dzieci?hahahahaa SZKLARZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SZKLARZZA
SZKLARZ JEST TYLK O MOJ I MUSZE ZMUSIC WIELE OSOB DO AKCEPTACJI MOJEGO ZWIAZKU ZE SZKLARZEMBO np justyna go nie akceptuje ale zyczy nam blogoslawienstwa i bedzie chrzestna naszych dzieci i swiadkowa na naszYM SLUBIE,nie akceptacja szklarza jest cyzms powszechnym mimo wszelkiego obytu szklarza i jego trrzymania tafli szkla,BOOOOOOZEEEEEEEEEEEE CHCE WYJSC ZA SZKLARZA,musze poslubic szklarza,kocham mojego szklarza,chce smyrac jego po uszkach i miec gromadke radosnych szklarskich dzieci,ktore wychowam wraz z moim ukochanym i najpoczcuiwszym szklarzem kjtory jest moim idealem mezczyzny,zaloze sobie profil na syumpatii i w preferencjach wpsize SZUKAM SZKLARZA :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SZKLARZZA
MÓJ SZKLARZ❤️http://szklarz.com/?site=Oferta myslsiz ze warto posl;ubic tegoszklarza?bo musze poderwac jakiegos szklarza i miec z nim goracy romans a nastepnie zwiazek i zycie razem ze szklarzem dlatego musze sioe postarac i wybrac jakiegos w pyte szklarza,musi byc przystojny chodziaz waznziejsze od bycia przystojnym jest to,zeby byl zajebistym szklarzem!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SZKLARZZA
jakiego szklarza wybrac??jak myslisz?jakiego szklarza bys wybrala?bo nie wiem jak dokladnie sprecyzowac szklarzamdla mnie musi byc szklarzem i juz jest idealem,,kocham mojego szklarza,musze wyrwac jakiegos w pyte szklarza i zastanwiam sie ktory bylby najzajebistszy,bo wprawdzie kazdy szklarz to niesamowity material na dzieci z nim i wogole,jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pierrrrroleeeeeee hjgvfhgjhafdnjskfhjasdk jakeirgo szklarza wybrac,JEST TYLE SZKALRZY WARTYCH UWAGI................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SZKLARZZA
SZKLARZ ❤️ boje sie,ze moj potencjalny szklarz zaspiewa mi piosenke 'you're so pretty but mental,pretty but mental' i co jha wtedy zrboeieee musze wyrwac jakiegos w pyte tolerancyjnego szklarza zadzwonic i sie umowic!!!!!11http://www.uslugiszklarskie-poznan.pl/ myslisz,ze dzwonic do tych szklarzy??bo poznan jest nawet blisko i nie byloby wtedy proelmow z ewentualnymi randkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SZKLARZZA
wogole mam emotke szklarza i juz rysowalam nasza rodzine i pisalam wiersze i opowiadania,piosenki ,troche tego spisalam i musze znalezc aprarat i wrzucic,bo narysowalam nasza [piekna rodzine szklarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SZKLARZA
siostrełe to ty masz procesor????myslisz,ze szklarz tez ma procesor?:classic_cool: pewnie nie wchodził na fejsbuke,bo wtedy uśmiechałby się do ciebie enigmatycznie i powtarzał 'szklarz...szklarz...szklarz':classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:🖐️ łoohoooooooooł,to wcześnie sie kładziesz,skoro o 00 już minęła twoja godzina snu:classic_cool: pewnie czekasz na szklarza od rana :classic_cool:ja nie dostaję piertolca,bo pamiętam czasy gimnazjalne,gdy moim telefonem była ta cegiełka http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c6/Nokia_2600_silver-black_front.jpg bo pod koniec podstawówki wzięłam sobie plusfona,którego pieszczotliwie nazywam hooyfonem,gdyż jest hoyowym i zyebanym teleofnem do potęgi entej,i gdy owe telefone miało kilkamiesiący spadło mi z wysokośęci pół metra i ekran poszedł w pissdu,a wymiana ekranu przewyższała wartość telefonu :O więc jestem przyzwyczajona do hooyowego sprzętu i nie narzekam zbyt często na swoje samsunge:classic_cool:🖐️ 10h bez ładowania,ja piertolę,mój wytrzymuje 2h bez ładowania przy siedzeniuna netzie:O:classic_cool: jesooo jak w pytę,że miałaś fazę na rysowanie żarówek,ja mam teraz fazę na rysowanie szklarzy :classic_cool::classic_cool::classic_cool: no tak,koordełe,dobrze że ja nie mam tego problemu bo nie piję coli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałam u dziekana, dziekan drukował jakieś papiery na swojej zajeebistej dziekańskiej drukarce, a ja mobilnie obczajałam kafetełe kręcąc bekę ze szklarza :D:classic_cool:🖐️ Z marszu przypomniało mi się dzieciństwo kiedy zasłaniałam tatełe telewizore, a on mnie pytał: "Masz ojca szklarza i myślisz, że jesteś przezroczysta?" :classic_cool: Szklarze są w pytę, spłodzi Ci szklaną fasolkę, która będzie biegać z czerwoną nalepką: "UWAGA! SZKŁO!" przyklejoną na czole :classic_cool: Wydaje mi się, że każdy szklarz z ratzji bycia szklarzem jest idealnym materiałem na drugą stronę romansu, męża, ojtza und dziadka swoich wnucząt, więc bez względu na to jakiego szklarza wybierzesz to będzie idealny jak szkło, które codziennie pieści und mizia w swojej pracy. Chociaż szklarze z Poznania pewnie najlepsi, nie ma jak jurny Poznaniak, zwłaszcza na drodze :classic_cool: Zaśpiewa Ci raczej bit Lombardu: "Szklana pogoda, szyby niebieskie od telewizorów, szklana pogoda, szklanka naciąga bez humoru", tutaj jest drugie und szklane dno, czyli przedstawione życie szklarza bez siostrełe :classic_cool:🖐️ Czekam niecierpliwie na rysunkową fotografię waszej rodziny, żebym wiedziała czy mogę udzielić wam błogosławieństwa oraz czy mogę aplikować na stanowisko chrzestnej mamełe waszych dzieci :classic_cool: Topełe o szklarzu jest w pytę, zwłaszcza że dorobiło się następcy o pilocie, więc jak zawsze odnosisz sukcesy w świecie kafetełe 😭:classic_cool: Procesor mam i jest całkiem fajnym urządzeniem do czasu aż się nie przegrzeje i nie wypiertoli komputera w kosmos, szklarz też go pewnie ma, bo to oznaka burżujstwa und zajeebistości :classic_cool: Niestety już nie jestę nocnym Markiem i śpię na siedząco po godzinie dwudziestej czwartej, wstaję natomiast w okolicach 10 lub wcześniej, więc w końcu mogę powiedzieć, że jestę osobą przystosowaną społecznie i żyję, a nie wegetuję :classic_cool: Ciesz się, że nie miałaś telefone bez kolorowego wyświetlacza, bo to już był hardkore nie z tej ziemi, nie ma to jak dzwonki monofoniczne und nuty, który powodowały wzrost agresji und głoochotę z powodu wysokości swoich dźwięków :classic_cool: Bess kitu, też mi raz wyświetlacz poszedł, gość zażyczył sobie cztery stówki za naprawę, przy czym telefone kosztowało pięćset złotych, spoko :classic_cool:🖐️ Ładnie katujesz tę biedną baterię, więc nic dziwnego, że szybko pada :classic_cool: Ja z telefone korzystam tyle co nic, więc nawet po dwóch latach ze mną zużycie baterii jest minimalne i dopiero w ciągu dwóch ostatnich dni miał swój chrzest bojowy w warunkach ekstremalnych :classic_cool: Idę pod prysznic, pomyślę o Twoim szklarzu, żebyś miała większe szanse spotkania go na swojej drodze. Niby myślenie o Twoim szklarzu w trakcie zabawy słuchawką prysznitzową może być trochę podejrzane, bo powinnam myśleć o Paweue, ale ten epizod będzie uskuteczniany w dobrej wierze to chyba jest zrozumiały :classic_cool::classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×