Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

Gość KOCHAM SZKLARZA I LIGHT BULBA
oo jesooo,SZKLARZ!:classic_cool: przybywam z fotełami moich artystycznych wariatzji,przedstawiających szklarza i inne farmazoneły :classic_cool: Aby z lekka zwiększyć narastające napięcie,wpierw wkleję fotełe moich planów na przyszłość.Nabazgrałam to dzisiaj na chemii i spotkałam się z jej dezaprobatą,co wprowadziło mnie w kilkusekundowy nastrój depresyjny.:classic_cool: ta mordka po lewej stronie to nitz innego jak symbol najpoczciwszego szklarza.:classic_cool: http://www.voila.pl/321/mbxzq/index.php?get=1&f=1 *enigmatyczna podwójna spatzja,za którą nieprzerwanie tęsknię und ubolewam z powodu jej braku* Tą fotełe radze ci powiększyć,gdyż są tam małe napisy które warto przeczytać,oraz rysunki mojego enigmatycznego ideału szklarza.:classic_cool: http://www.voila.pl/322/xcf1i/index.php?get=1&f=1 *enigmatyczna zdublowana spatzja* A oto moja szklarska rodzina,czyli ja po lewej,szklarz po prawej und nasze enigmatyczne dzietzi,pokrótce opisane po boku :classic_cool: oczywiście wszyscy mają miny szklarza,zapamiętaj tą mine szklarza i używaj jej jak najczęściej.:classic_cool: http://www.voila.pl/324/kzeo2/index.php?get=1&f=1 A teraz faza z kompletnie innej beczki,czyli bliźniacy tilian i kilian :classic_cool: http://www.voila.pl/325/opox5/index.php?get=1&f=1 Dziekan jest tak samo w pytę jak szklarz,całuj go po stopach w podzięce za te dziekanowe kartełuszki z dziekanowskiej drukarki:classic_cool:🖐️ 'Z marszu przypomniało mi się dzieciństwo kiedy zasłaniałam tatełe telewizore, a on mnie pytał: "Masz ojca szklarza i myślisz, że jesteś przezroczysta?"' po tym fragmentełe śmiałabym podejrzeważ,że twój tatełe jest najprawdziwszym szklarzem,ale chyba nawet ty nie masz tyle szczęścia aby szczycić się posiadaniem ojca szklarza😭:classic_cool: To soo napisałaś o ❤️szklarzu❤️będę cytować podczas niebotycznej fazy szykującej się już w ten poniedziałek:classic_cool: Chrzestną mamełe jest już niby moje koleżankełe,ale ty możesz być drugą chrzestną mamełe,bo na ojtza chrzestnego obowiązkowo musi być szklarz.:classic_cool: Zdziwiła mnie ta pilotowa kopia,aż zawyłam z uciechy i zrobiłam dorodnego skrina:classic_cool: Ja śpię na siedząco przez cały dzień,tylko po to by z niewiadomych przyczyn rozbudzić się około 21 i mieć problemy z zaśnięciem,zyebanie 🖐️ Miałam telefone bez kolorowego wyświetlacza,granie w klasycznego snake'a też pamiętam:classic_cool: Moje telefone ma już 2 lata,i w liptzu 2013 mam podobno wziąć nowe telefone,ale do tego mam zayebiste sentymente,gdyż zaliczył on 3 koncerty,2 spotkania z holenderkełe,miliony faz i upadków na podłogę,a wciąż działa w pytę,z wyjątkiem zyebanej baterii,ale ten problem da się rozwiązać za pomocą stałego dostępu do gniazdka und ładowarkeły.Od kwietnia mam też o tyle łatwiej,że telefone służy mi tylko do neta,bo od muzyki mam ipodełe.:classic_cool: Myśl o szklarzu zawsze i wszędzie,pawełe też namów aby rzucił studia wykształcił się na szklarza:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM SZKLARZA I LIGHT BULBA
jestem osobą tępą,powinno być że spotkałam się z dezaprobatą koleżankełe,bo ona nie lubi szklarza😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość light bulb
ogłaszam ,że na następny esej nie będę w stanie odpisać,dlatego nie powiem dobranotz bo jeszcze enigmatycznie nie ide spać,ale za godzine już pewnie tak.:classic_cool: jutro z rana od 10 pewnie będę napiertalać enigmatyczne posty o szklarzu und siostrełe mam nadzieję,że nie zatrzasnęłaś się w tej łazientze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jezuse maryje !
zabujana w szklarzu ma chyba nierówno pod sufitem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość light bulb
odkryłeś/aś amerykę orendżu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz ?
z tej subtelnej hipotezy zrodził się NOWY LĄD O.o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipotezy zawsze są w pytę
Zwlaszcza dzieki mojej fazie na słowo 'hipotetycznie':classic_cool:orendżu nie umniejszaj sobie,tylko leć poblogoslawicnowyl ąd und koniecznie nazwij jego mieszkańcow indianami :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie omieszkam tego uczynić
mam zamiar również ustanowić pierwsze kontakty handlowe z rdzenną ludnością w postaci wymiany suszonych zbiorów tamtejszych gatunków flory psychoaktywnej na skrzynię szklanych paciorków, a także przeforsować nową religię sprowadzającą się do kultu świętego obrazu wodza szklarza:classic_cool: ­ ­ btw. czyż nie lepszą nazwą dla tubulców nie byliby: 'hipoglassjanie' ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
ODSTĘP! Podwójny odstęp! Jak to się stauo? Jak do tego doszło? 😭 Za kilku minoot zacznę odpisywać, bo obecnie rozmrażam się pod kołdrą, w tej chacie jest chyba dwadzieścia stopni na minusie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na twoim miejscu
Zaaranżowałabym tam produkcję light bulbów,czyli potocznie mówiac roześmianych szklanych żaróweczek wykonywanych przez ręce miejscowego szklarza,ktore swoja zgrabnością und giętkością dorównują najwspanialszym okazom nóżek amulakralnych.:classic_cool: 'wódz szklarz' brzmi tak majestatycznie,ze nie jestem w stanie wyrazić mojego niebotycznego zachwytu nad zajeebistoscia tejże frazy.:classic_cool: Nazwa 'hipoglassjanie' brzmi niezwykle donośnie,patetycznie und idealnie dla ludu białego,dlatego mysle iz sami hipoglassjanie nie byliby zachwyceni tak dlugą nazwa wyginajaca ich malutkie języczki.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwójny odstęp uczyniłamżech
za sprawą magicznego kodu😴 mogę go podać i ułatwić wam wirtualne życia, ale co dostanę w zamian:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na twoim miejscu
Siostrele,ja juz nawet siedze w rekawiczkach ,ktore zdejmuje tylko do stookania postow na kafele:classic_cool: z tesknota oczekuje momentu w ktorym wlacza ogrzewanie,a ja bede mogla odpalic grzejnike na 5:classic_cool: und przypominam o naszej dwumiesiecznicy,gdy owe 2 miesiace temu jeszcze narzekalysmy na upaly:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zamian sprezentuję ci
Holenderskiego light bulba,jeśli jeszcze nie wiesz dlaczego holenderski light bulb jest najzayebistszy und kim jest holenderkele,to powiem krotko- holenderskie znaczy zayebiste,wielkie piękne und niezapomniane😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie na chwilę obecną
najbardziej potrzebuję zmniejszyć drastyczną różnicę pomiędzy temperaturą dłoni lewej i prawej na korzyść tej drugiej:o:classic_cool: ­ wyjawię sekret kodu za poradę zdrowotno-grzewczą:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparcie polecam light bulba
Rozgrzany light bulb w prawą łapę,potem w lewą i tak na zmianę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparcie polecam light bulba
OHOczy fajansiarz!:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Dłonie i inne członki najlepiej rozgrzewa kaloryfer lub męska klata :classic_cool: Optzją dla zakonnic oraz zapalonych informatyczek, a także przegrańtzów życiowych mojego pokroju jest klata laptopełe :classic_cool:🖐️ Siostrełe, ja chyba też skołuję sobie rękawitze, bo obecnie łamię swoje skostniałe und zamarznięte paltze uderzając nimi o klawiaturę 😭 Okres grzewczy pożądany w chooj 😭 Dwumiesięcznica! Opijam to jogurtem pitnym z Danone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba enigmatyczna
Japiertolę,nie wiem czy juz to mowilam,ale w podstawowtze spiewalam 'mam jogurt pitny,u-um-u-um,i z nikim się nie dzielę,u-um-u-um' :o:D ogolem mialam faze na jogurty pitne:classic_cool:rekawice sa niezbedne,powaznie:classic_cool:wpierdalam grzeska z toffi und od pazdziernike musze zaczac diete,zeby na polowinkach pod konietz listopada nie wygladac jak skonczone paszczure i osoba gruba:classic_cool:w koncu nie ide na studniuffke to chodziaz na polowinkach pogibam sie w rytm disco polo:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten pomysł jest zbyt szalony
po 1) gdy odkręcę ostatnią rozświetlającą moje smutne życie żaróweczkę, zapadnie CIEMNOŚĆ, a wraz z nią pojawią się DEMONY, a może i coś jeszcze gorszego :o:classic_cool: ­ po 2) żonglowanie gorejącą od żaru szklaną bombką grozi spowolnieniem mojej aktywności na forum, a na to nie mogę sobie pozwolić:classic_cool: ­ Ponieważ jednak z doświadczenia kilkudziesięciu sezonów pozagrzewczych wiem, że na moją przypadłość i tak nic nie poradzę, wspaniałomyslnie podzielę się teraz z Wami moją wiedzą w nadziei, że dzisiejszy dobry uczynek nie zostanie mi zapomniany i powróci do mnie w postaci jakiegoś przystojnego młodzieńca:classic_cool: ­ ­ Uwaga podaję program 3 kroków do wykonania: 1) ENTER 2) & shy ; [bez spacji] 3) ENTER ­ Miłego i czytelnego konwersowania:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba enigmatyczna
Spiertalam spatz juz na powaznie,zgasze mojego light bulba und uloze sie wygodnie z norowtzem,a zmarznietej siostrele tez radze zaszyc sie pod koldra,bo jeszcze sie przezebi i zamiast jogurtow pitnych bedzie popijac enigmatyczny rosol und lykac gripexy i inne reflexy.dobranotzełe:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba enigmatyczna
Enigmatyczny orendżu,dziękujem za ten wspanialy sposob und wyproboje go na komputerele w najblizszej przyszlosci,bo moj telefone zawsze cos spieprzy.Mam tez nadzieje,iz dolaczysz do naszych czytelnych konwersacji na tym oto (enigmatycznym) topełe.:classic_cool: a teraz dobranotz:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Dobranotz, siostrełe, śnij o szklarzu i szklanych domach, które przypomną Ci się na maturze przy temacie "Przedwiośnia" :classic_cool:🖐️ ­ a;lhcdshfvpehgprthbphrph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak to można działać :classic_cool:🖐️ ­ Dzięki Ci, podejrzany orendżu o dobrym sercu i dobranoc Ci zarazem :classic_cool:🖐️ ­ I dobranoc oczywiście Świętemu Mikojanu (też o dobrym sercu), który w ostatnim wersie miał problem z wysłowieniem się :classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Dobranoc uroczy Fajanseue, który ma serduszko tak dobre jak wszyscy w tym topełe :classic_cool:🖐️ ­ A probleme z wysłowieniem się zrzucam na ramiona obecnej godziny, która powoduje, że przysypiam na siedząco chrapiąc w rytm wyjącego kibla, ale jestę osobą konsekwentną oraz w miarę słowną, więc przed snem odpiszę jeszcze na elaborate siostrełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święty mikojanu
Jesoo, jestę bardzo wdzięczna za podzielenie się tą wiedzą tajemną, która znowu przywróciła mój sens pisania na kafetełe 😭 Dziękujeme serdecznie und życzyme mnóstwa zdrowia oraz cierpliwości do bycia osobą zmarzniętą, oby Bogu Ci w dzieciach lub innych pożądanych dobrach wynagrodził :classic_cool:🖐️ ­ Siostrełe, Twój szklarz jest bardzo przystojnym und rozpiertalającym szklarzem, bo jego mordka kojarzy mi się z mordką wyposażoną w maskę przeciwgazową, zwłaszcza na fotełe numere dwa :D:classic_cool: Wykształcenie córki na szklarnię rządzi und mam nadzieję, że Twoje życiowe plany doczekają się realizatzji, chociaż jak znam Ciebie to za kilka dni zmienisz zdanie zakochując się w kowalu lub innym garncarzu :classic_cool: A wasza fotencja rodzinna chwyta za sertze, bo widać od razu, że szklarz jest osobą pocieszną und zarażającą dobrym humorem, który udzielił się całej rodzinie, a nie ma nitz piękniejszego niż szczęśliwa und kochająca się familia, więc jestę już spokojna i udzielam wam błogosławieństwa :classic_cool: Przy okazji z radością przyjęłabym rolę drugiej mamełe chrzestnej ciesząc się z zaszczytu przebywania z Twoimi pociechami :classic_cool: A po bliźniakach od razu widać, że jesteś wyposażona w talente do rysowania tak jak Holenderkełe jest wyposażona w talente do bycia osobą zajeebistą. Ponętna klata oraz wyraźnie zarysowane obojczyki und dbałość o szczegóły pozwalają wysnuć wniosek, że jesteś przywiązana do bliźniaków i darzysz ich ciepłymi uczuciami, co na szczęście jest zgodne z prawdą, więc chyba przekwalifikuję się na jakiegoś rysunkologa :classic_cool: ­ Niestety mój tatełe nie jest szklarzem, nad czym strasznie ubolewam, ale skoro Ty masz wyjść za szklarza to pewnie nadrobię zaległości związane z obcowaniem z osobą pracującą w tak zajeebistym zawodzie :classic_cool: ­ Snake! To była klasa sama w sobie, a obecnie jest klasyką, więc dobrze, że miałaś szansę kierowania tym pixelowym potworem zjadającym małe pixele na małym ekranie z pixeli :classic_cool: A z telefone będzie Ci się ciężko rozstać, ale zawsze możesz zostawić go na pamiątkę, a później opowiadać swoim szklanym dzieciom historie z użyciem go jako eksponatu pokazowego :classic_cool: Ja tak zrobię ze swoją Nokią, która przeżyła ze mną Air Show, a Air Show było wydarzeniem mojego życia emocjonalnie porównywalnym do ślubu, więc nawet pochowają mnie z tą cegłą :classic_cool:🖐️ ­ Muszę spytać Pawełe co sądzi o pracy w biznesie szklarskim, jeśli będzie reflektował to zamieszkamy w szklarni :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba zatruta starą wędliną
Zaliczylam wtopełe,jako osoba niewyspana zaczęłam sobie robić śniadanie i znalazłam jakąś w pytę wędline,więc wpiertoliłam plaster i dałam kawałek norowtzowi,bo jak zwykle ładnie prosiła und robiła przesuotkie minki :O😭 po czym polazłam do mamełe spytać,czemu ta wędlina się tak enigmatycznie klei,a ona szczeliła mine w stylu 'I'm scared' i powiedziała,że to zepsuta wędlina,mamto wywalić i broń boże nie dawać psu,bo sie zatruje :Ono to w pytę,czekam na śmierć :classic_cool:🖐️ ­ no to w pytę,czekam na śmierć :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba zatruta starą wędliną
łała,odstępe działa :classic_cool: ­ Enigmatycznie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba zatruta starą wędliną
Jesoooooooo,wiem,dlatego kocham mojego szklarza :classic_cool: koleżankełe strzelała facepalmy gdy zobaczyła,co stworzyłam i była załamana moją goopotą und powiedziała,że to jedna z niewielu moich faz ktorych ona nie jest wstanie zaakceptować😭dobrze,że chodziaż siostrełe i rodzinna kafetełe akceptują szklarza:classic_cool: ­ Napieprzanie tego shy kojarzy mi się z holenderkełe,kopsnij się do drugiego pytania :classic_cool: http://www.rockeyez.com/interviews/int-epica-simons.html Nieśmiała holenderkełe,to musiało być zaiste w pytę :classic_cool:🖐️ pozatym rodzice holenderkełe obchodzą dziś 30 lecie swojego pięknegomalżeństwa,którejest dla mnie zaiste ważne,gdyż gdyby nie ta dwójka niepozornych holendrów,to dziś nie byłoby z nami holenderkełe.Moi rodzitzełe są po śloobie tyle,ile lat ma holenderkełe,i pamiętam to tylko ze względu na skojarzenie z holenderkełe:classic_cool: Dziwne uczucie,moje mamełe mogło być mamełe holenderkełe, czyli wychowywać prawie 30 letnią babę,a tak gnieżdżą się ze slit sewentin :classic_cool:🖐️ ­ Dziękujem za takie ły :classic_cool: na dniach będę tysować jeszcze więcej postaci i nie zawacham się,aby wrzucić to na kafełe,a tobie przypominam o partnerze dla sowisławy,odpisaniu na moje postełe z początku września und na mailełe wysłane lata temu :classic_cool:🖐️ ­ Wykształć się na szklarnię:classic_cool::classic_cool: ­ Twoje emotzje zair showem są porownywalne do moich z koncertełami,więc otrzymujesz moje 100 protzentowe zrozumienie w tej kwestii.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×