Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka12212

Jak wybielić blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie

Polecane posty

Gość kobietka12212

Od ponad dwóch lat zmagam się z trądzikiem występującym na plecach (głównie ramionach) oraz dekolcie. Byłam u wielu dermatologów, jednak nigdy nie udawało mi się uzyskać oczekiwanych efektów. Obecnie stosuję davercin żel, skinoren oraz visaxinum. Ku mojemu zdziwieniu dostrzegam znaczącą poprawę. Dotychczasowe pryszcze stały się nieaktywne, a cała skóra jest gładka. Jestem zadowolona lecz martwią mnie blizny, które w ogóle nie zmniejszają się. Psują one cały efekt mojej sukcesywnej kuracji, którą stosuję od przeszło 3 miesięcy. Stąd moje pytanie, w jakimi sposobami można je wybielić? Interesują mnie domowe sposoby oraz specjalne kremy. Co możecie mi polecić? Zdaję sobie sprawę, że ich wybielanie jest długim procesem jednak chcę zrobić wszystko aby ten okres skrócić. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikołaj
Poczytaj o OCM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie wróżę Ci dobry rezultatów za pomocą domowych sposobów i kremów, ale ja też od tego zaczynałam i każdy musi przekonać się na własnej skórze. Jeśli będziesz chciała jednak zdecydować się na zabieg to polecam Surgen. Po kilku zabiegach ładnie wygładziła mi się twarz i nie ma śladu po trądziku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Surgen albo Dermapen :) Ja miałam ten zabieg. Byłam w Clinica Cosmetologica w Gdyni na darmowej konsultacji i pani kosmetolog powiedziała mi, że te małe igły bardzo dobrze stymulują skórę i blizny znikają. I faktycznie wyglądam znacznie lepiej teraz, kremy to to ściema moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×