Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weselniczka 21.09.2013

DJ, ktory jest dobrym wodzirejem - mazowieckie

Polecane posty

Gość gość
ja wynająłem na swoja imprezę dj'a daruu i świetnie się sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, DJ Daruu jest bardzo dobry w tym co robi. Przede wszystkim ma wiele atrakcji dla gości oprócz muzyki: karaoke i mnóstwo zabaw oczepinowych. Ogromne doświadczenie widać podczas grania, warto nawiązać współpracę z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTereska
tak, dj daruu wymiata, każda impreza należy do niego, wiem bo widziałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej strony polecam DJ'a Daruu. Oto jego stronka: www.djdaruu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam duecik, akurat u mnie byli dodatkowo z wokalistką, która przy okazji oprawiła nam wyśmienicie Msze w kosciele. łzy się polały. panowie zapewniają wszystko. Jeden to świetny dj, a drugi prowadzi swietną konferansjerkę, gra na organach i akordeonie, śpiewa oraz prowadzi zabawy i jest pozytywnie zakręcony. Mozna ich znależć na arlaband.pl akurat pamiętam bo dodawałem ostatnio opinię dla nich na jakims portalu weselnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ DARUU to nie tylko ekstra DJ, ale również niezastąpiony wodzirej. Ma super kontakt z gośmi na weselu, potrafi rozruszać nawet teściową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak! DJ Daruu jest jedyny w swoim rodzaju! Przy nim kazdy, bez wzgledu na wiek i upodobania bedzie bawic sie wysmienicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha22
Moja przyjaciółka organizowała wesele w https://www.amore-plock.pl/ . Cieszyła się, że tam kompleksowo można, bo żadnego sprawdzonego dj-a czy zespołu to nie miała. A tam kompleksowo wszystko mogą zorganizować. Na marginesie to super impreza była, poprawiny również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór DJ na ślub to nie lada wyzwanie. Na szczęście my wybraliśmy DJ Daruu i nasze wesele było wiecej niż udane. To najlepszy DJ i wodzirej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dj Daruu, rozkręcił nasze wesele i dostarczył wiele pozytywnych emocji. Do tego to mega sympatyczny człowiek, za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

szczerze polecam DJ Daruu, jest najlepszy nie tylko w okolicy, ale na całym świecie. Wesele z nim to strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

zgadzam się, wesele z DJ Daruu będzie więcej niż udane, wszyscy goście zapamiętają je na bardzo długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa13

Ja mogę Ci polecić Djjów Z Playdjs. Bardzo rozkręcili nasze wesele, a nie było łatwo 😄 Grali różną muzykę, także nawet moje ciotki, które zazwyczaj siedzą całe imprezy przy stołach bawiły się super
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

DJ Daruu to człowiek, którego będę polecać wszędzie i zawsze. Prawdziwy profesjonalista ,który poprowadzi w niesamowity sposób każdą imprezę, a ceny ma naprawdę konkurencyjne, dlatego warto postawić na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda

Tylko DJ Daruu! Polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaWie

Faktycznie DJ Daruu potrafi rozkręcić szybko każdą imprezę, ma bardzo ciekawe kawałku w zanadrzu i z proszeniem o dedykacje również nie ma problemu, bardzo miły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona

Dj Daruu jest przede wszystkim bardzo profesjonalnym DJ , ale także jest bardzo sympatycznym człowiekiem . Doskonale utrzymuje kontakt z uczestnikami imprezy , wymyśla ciekawe zabawy i ma naprawdę szeroki repertuar , który bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Szeroki repertuar muzyczny i kilkuletnie doświadczenie w oprawie muzycznej imprez Sprawia ,że Dj daruu jest doskonałym wyborem , a dodatkowo to bardzo miły człowiek z którym można dogadać się co do szczegółów i podać własne pomysły 😊 ja naprawdę byłam zadowolona.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywne

szczerze polecam DJ Daruu fantastyczny człowiek naprawdę wie jak sprawić by impreza była najlepsza na świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana Ania
Dnia 30.04.2019 o 14:24, Gość Szalona napisał:

Dj Daruu jest przede wszystkim bardzo profesjonalnym DJ , ale także jest bardzo sympatycznym człowiekiem . Doskonale utrzymuje kontakt z uczestnikami imprezy , wymyśla ciekawe zabawy i ma naprawdę szeroki repertuar , który bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu .

Fantastyczny człowiek to fantastyczny Dj 😊 Jeszcze raz wielkie dzięki za polecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessa

DJ daruu to najbardziej profesjonalny muzyk jakiego poznałam  wymyśla ciekawe zabawy i ma naprawdę szeroki repertuar ,  który rozrusza wszystkich gości  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina .

Polecam zdecydowanie Dj Daruu osobiście nie znam lepszego dj zgadzam się z poprzednimi opiniami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
Dnia 10.09.2018 o 09:34, Gość gość napisał:

oj tak! DJ Daruu jest jedyny w swoim rodzaju! Przy nim kazdy, bez wzgledu na wiek i upodobania bedzie bawic sie wysmienicie!

Polecam serdecznie 😊 według mnie nie ma lepszego DJ 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka
6 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Polecam serdecznie 😊 według mnie nie ma lepszego DJ 😁

DJu, czy pijesz wódkę na weselach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sprawdź sobie na GdzieWesele.pl mają tam ogromny wybór! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×