Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

nie mogę się doczekać panny jesieni

Polecane posty

przybędzie piękna ubrana w kolory - dlaczego tak długo każe na siebie czekać? i jest tylko raz w roku na chwile? to niesprawiedliwe... mam dość już tego jednokolorowego , zielonego lata...chcę klimatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och na pawde?
co za romantyzm! aż rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi być romantycznie - wystarczy , że jest klimatycznie zgubiłam czarny nick uważasz , że kobiety myślą o przytulaniu? patrząc na nie jesienią , wyglądają na zamknięte we szkle - raczej nie wyrażają chęci wtedy na klimat czy romantyzm - bardziej są zamknięte w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prawde
mnie mdli po tych waszych tekstach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się porzygaj - tylko się nie udław i skończyło się rumakowanie :P ośle:P tfu romantyzowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam na dziś pomysłu
Uwielbiam jesień, to "moja pora roku", ale ta wczesna :) Kolorowe liście, optymalna temperatura... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie - musiałbym być osłem to przeczytaj nasz yyy dialog jeszcze raz :P i wyluzuj mi tam twoje pierołowate tekściory o pani jesieni nie przeszkadzają (chociaż rzeczywiście są jak spod pióra członka przedszkolnego kółka niedoszłych poetów:P) tak sobie wpadłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lijka
też nie mogę doczekać się jesieni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ale ja nie jestem żadnym poetą i pisać jak poeta nie umiem , więc nawet nie próbuję - dlatego mam zupełną wolność wyrażania się - jak przedszkolak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam czarny nick to może facet jako pluszowy miś + kaloryfer? brzmi strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie jestem żadnym poetą i pisać jak poeta nie umiem , więc nawet nie próbuję - dlatego mam zupełną wolność wyrażania się - jak przedszkolak no ale przecież jak ci tej wolności ani nie odbieram ani jej istnienia nie neguję :P tak sobie tylko niewinnie piszę, że w wieku po-przedszkolnym warto wyrzucić smoczek ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike faceci to duże dzieci - byle tylko momentami , a nie cały czas...wyobraź sobie , że faceci sa tylko dorośli - to był by niezwykły dramat - kobiety nie mogły by ich sprowadzać na ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam czarny nick pluszaki masz w sklepie , a kaloryfer w pokoju - niezły styl... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to duże dzieci - byle tylko momentami , a nie cały czas...wyobraź sobie , że faceci sa tylko dorośli - to był by niezwykły dramat - kobiety nie mogły by ich sprowadzać na ziemię... nie jestem pewna, że twoi bliżsi, dalsi i zupełnie nieznani ci jeszcze koledzy chcieliby , żebyś wypowiadał się w ich imieniu i to jeszcze w kontekście roztkliwiania się nad "panną jesień"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike zgadza się - "poważni i dorośli" faceci wolą lato i poważne w nim kobiety, dlatego pisze tylko o garstce dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to duże dzieci nie żebym się czepiała ... na pewno o garstce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×