Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

nie mogę się doczekać panny jesieni

Polecane posty

tak...spójrz tylko ilu jest dorosłych mając pracę , kasę , pozycję itp - bo przecież muszą ją okazywać ogromną powagę m.in.w sytuacjach z kobietami i innych - sytuacja od nich tego wymaga i pewnie nie ma tu miejsca na bycie dzieciakiem , bo trzeba być "dorosłym mężczyzną" :P zgubiłam czarny nick nie...akurat ta zabawa w tej piaskownicy mnie nie interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie ma tu miejsca na bycie dzieciakiem , bo trzeba być "dorosłym mężczyzną" aaa rozumiem ten tekst o facetach jako dużych dzieciach pisał twój podszyw? (lepie tej wersji się trzymaj bo inaczej wyjdzie na to , że przeczysz sam sobie i po co ci to ?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike trzymam się tej wersji - lecz co z tego , skoro przed kobietami itd ogromna większość musi grać "dorosłego" w życiu i chce świecić powagą ? niektórzy stają się dziadami , inni sztywniakami , a znowu inni wiecznymi dziećmi - ludzie kochają skrajności... teraz chyba rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak skoro lubienie jesieni , to oznaka dziecinności - to mogę być dzieciakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem od samego początku że chodzi ci o tych wszystkich co to było ich tak naprawdę trzech a w dodatku dwóch udawało, że ich nie ma :P przecież to proste:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike witaj w filozofii - musi być czasami inaczej niż prosto i lekko - jako kobieta doskonale wiesz , jak skomplikować komplikację , wiec rozumiesz doskonale...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo zgubiłam chyba lubi tani podryw ale to nawet dobrze duże dzieci zazwyczaj nie są przy kasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam czarny nick a zimą obrzucisz mnie śnieżkami? nie- wrzuce do rzeki :P ike gdzie widzisz jakikolwiek podryw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w filozofii oj tam mogłeś napisać piękniej :P witaj w damie filozofii krainie boskiej filozofii wyżynach intelektu duchowego itd. idź za ciosem chłopie! przecież to nie może skończyć się na "pannie jesieni "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie widzisz jakikolwiek podryw? no ja nigdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tani podryw jest skuteczniejszy niż ten drogi czy przemyslany jeśli trafi się na podatny grunt jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź za ciosem chłopie! przecież to nie może skończyć się na "pannie jesieni " gdzie mam iść?skoro piszesz za mnie i wychodzi doskonale , to wystarczy, że czytam - dobra rzeczniczka , to skarb - a gdzie się skończy , to nie wiem - pewnie jak zawsze w tym samym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tani podryw jest skuteczniejszy niż ten drogi czy przemyslany przemyślany podryw? to pewnie to "dorosłe podejście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam sobie chcesz ale ostrzegam, że nie będę podrywać w twoim imieniu zgubiłam nie interesują mnie infantylne laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike to czy są infantylne okazuje sie po czasie - może być za maską pewności siebie , więc nie wiesz z kim grasz... poza tym osobiście nie znam w realu tego typu wariatek , bo one najczęściej krążą w sieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam nie chce być podrywana , tylko chce ciepła i misia adwokata też chciała ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam czarny nick nie pisałem o Tobie - nie mam pojęcia kim jesteś , więc nie odnoś tego do siebie ok? możesz być zupełnie normalna - czasem się zdarza...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adwokata też chciała ? może łącznika lub przewodnika "po drodze" ? nie wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drodze ... powiadasz boję się zapytać do czego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda musieli ostatecznie jako jedyna złowiłaś się w ich niebiańską (:P) sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×