Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość gość
promotorki dobre sobie laza pod rozowymi parasolamim i ulotki wciskaja cocomo mam dokladnie w kamienicy vis a vis i tam tez te panny mieszkaja masakra jakie szkaradzienstwo przebila wszystko jedna ruda gruba z cellulitem na maksa a druga spalona na skwarke czarna paskudna brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak praca w Cocomo to duży obciach.Jest wiele innych normalnych klubów gdzie szanują pracownikow i tam można sobie popracować.W Cocomo pracując za darmo to jest ponizajace i szkoda na to czasu i zarwanych nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej powiedzcie mi proszę czy motywatorka faktycznie zarabia tylko 2 tys brutto?? i czy moze pracowac w dzien? bo mnie na rozmowie powiedzioano ze tylko w nocy:-( bardzo zlezy mi na tej pracy. A i jak wyglada szkolenie? ile trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest motywatorka dzienna i nocna, jesli byłaś na rozmowie na motywatorke nocna, a babka ci nic nie powiedziała o dzinniej to pewnie rekrutacja jest zamknieta na dzienna:P motywatorka nocna ma jeszcze premie od kazdej hostessy i tancerki wiec w sumie zarabiasz wiecej i to o wiele wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkolenie trwa do 2 tygodni i czas szkolenia jest uzalezniony od szkoleniowca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati266533
Hej. mam w piatek jechac na szkolenie teoretyczne do krakowa a w sobote na szkolenie praktyczne do poznania. czuje ze to jakas sciema to praca nie mam zamiaru pracowac jak w jednym klubie jako tancerka w warszawie co bylo 2000 podstawy tylko wtedy jak mials sporo klientow i prowizji ja chce pracowac normalnie jako promotorka lub kelnerka a nie swiecic d**a i tanczyc na pokojach ,,,plis o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HELOO:) w tej pracy nie ma żadnej ściemy, dostajesz umowę szkoleniową i płacą za ten czas + zakwaterowanie gwarantują:) normalne jest to, że każdy się szkoli, w końcu chodzi o to by być 100%et przygotowanym do każdego stanowiska, poza tym można fajne miasta zobaczyć, oprócz szkolenia jest czas wolny i inne dziewczyny, które się szkolą więc jest z kim pójść na centrum,pozwiedzać itd klimat studencki :D a potem każdy pracownik ma umowę ze składkami.. a co do promotorki czy kelnerki mają zawsze stałą podstawę + promotorka prowizję od gości, których wprowadzi na swojej zmianie a kelnerka prowizję od drinków, które zamówią u niej klienci..także bardzo dobrze można zarobić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna praca ?? haha zwykle kur*iszony za przeproszeniem tak mogą sie o tym wyrazić , a nie szanujące się kobiety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać komuś brakuje kultury osobistej!! wyzywasz ludzi, których nie znasz a którzy pracują uczciwie!! szkoda mi ciebie bo jesteś pustym człowiekiem..który nie ma pojęcia ani o pracy promotorek, kelnerek ani o firmie a za to klapki na oczach są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. dziewczyny czy wiecie moze do ilu lat przyjmuja na hostessy do klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 50 -ciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To babcie też przyjmujecie? :P faaaaaaaaajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloo..nie ma określonego wieku na hostessę, wiadomo, że nie emerytka;) napewno ważne jest to by być zadbaną i dobrze wyglądać - a wiadomo, że czasem 20tka wygląda jak 30tka, a mając 35lat można wyglądać np na27lat :) więc to nie kwestia wieku a myślę, że bardziej tego jak się kto prezentuje :D a też goście są różni w klubie, jedni będą chcieli rozmawiać ze studentką a inni z dojrzałą kobietą a jeszcze innym będzie to obojętne bo najważniejsze by była np brunetką..także im więcej różnych hostess tym lepiej dla lokalu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wszelkie wątpliwości odnośnie klubu rozwiewa jedna i ta sama osoba ;) Specjalnie wyznaczony do tego pracownik? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze tak wiek nie ma znaczenie przede wszystkim musisz się dobrze zaprezentować, na boga wiadomo że to jest klub gogo więc pannie muszą ładnie wyglądać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 43 lata , ale wyglądam na 23 , czy mogę u Was pracować jako hostessy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro twierdzisz, że wyglądasz na 20stkę to się zgłaszaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś się do biura w danym mieście, gdzie chcesz pracować, wszystkiego sie dowiesz na rozmowie z konsultantką i sama sie przekonasz czy to praca dla ciebie, poza tym sama dostaniesz info zwrotne czy się nadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsza jest charyzma, temperament i talent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że wygląd aż tak dużego znaczenia nie ma, najważniejsze jest chyba charakter, wiadomo, że gusta facetów są różne, nie którzy lubią blondynki, brunetki, rude, piegowate, chude albo pulchne, ale jeśli ktoś nie ma fajnego charaktery nie jest komunikatywny, otwarty na nowe znajomości i nie ma o czym z nim pogadać to się nie nadaje do takiej pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, wiadomo każdemu klientowi nie dogodzisz, ale trzeba mieć też równy zespół dziewczyn, różne typy urody i charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i trzeba mieć swój sposób na klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made87
Hej, Jutro idę na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko kelnerki w Olsztynie. Niestety.. Nie ma tutaj pracy.. Ogłoszenia są na przedstawiciela handlowego, sex-telefon, ewentualnie praca w stylu "operator koparki" a wiadomo.. Z czegoś trzeba żyć. Zawsze lubiłam pracę wśród ludzi, nie lubię monotonii no i oczywiście, zarobki też są istotne. Słyszałam jednak wiele sprzecznych opinii o tej firmie jak i o samej pracy w klubie. Pewnie skończy się na tym, że będę musiała sama sprawdzić o ile oczywiście mnie przyjmą. W związku z tym mam pytanie do osób, które pozytywnie przeszły rozmowę rekrutacyjną: Jak się ubrałyście na tą rozmowę? ;) Może to głupie pyt. ale wiadomo, że liczy się tzw pierwsze wrażenie. Co do samej rozmowy to jestem spokojna bo jestem wygadaną, uśmiechniętą dziewczyną ale jak najlepiej się ubrać...? Było wspomniane, że w pracy na stanowisku barmanka/kelnerka jest oprócz prowizji podstawa.. Ile jest tej podstawy? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda daj sobie spokój z ta firma.Jak chcesz mieć zdrowa psychikę to poszukać sobie podobnej pracy w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made87
Liczyłam na odpowiedzi dokładnie na moje pytania a nie o rady, o które nie prosiłam. Nieważne. Niedługo jadę na rozmowę w sprawie pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynagrodzenie na stanowisku kelnerki jest podstawa i prowizja, dokładnie ci nie powiem jakie jest wynagrodzenie, ale wiem że podstawa jest różna zależy od kilku czynników i decyduje o niej manager klubu, kelnerki fajnie zarabiają nawet około 1000-1500zł tygodniowo, więc miesiecznie to się robi fajna kwota, jasne, jeśli będziesz dobra to kwote zarobki będę adekwatne do twojej pracy. jeśli chodzi o twoje pytanie jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną to ubierz się stosownie jak na rozmowę kwalifikacyjną, żadnych klapek, japonek, czy krótkich spodenków ładnie elegancjo takie strój casual będzie ok:-) powodzenia i daj znać jak ci poszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam temat,znam firmę.Miałam do czynienia z tancerkami.Nie mówię że jest to całkiem do kitu ale za bardzo ubarwiacie. Njabardziej mi żal tych dziewczyn z różowymi parasolami.Nazywacie je promotorkami a tak naprawdęich praca polega na tym iż chodzą po ulicy i rozdają ulotki za psie pieniądze przy których faktycznie tancerki czy kadra zarządzająca zarabiają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promotorka, to ulotkarka, to oczywiste, ale nie zgodzę się z tym, że te dziewczyny dostają psie pieniądze. Normalnie za godzinę dostaje się ok.7zł, to są psie pieniądze. Tutaj promotorki dostają drugie tyle, a do tego prowizja od każadego klient, więc to wcale nie jest słaba kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cocomo jest tak ,ze naobiecuja Tobie dużo.Narobisz sie mocno w pracy .Ale czy potem dostaniesz za to pieniądze to już inna sprawa.Jak będziesz miała szczęście to może trochę dostaniesz.Nie licz ,ze dostaniesz wszystko ile sie Tobie należało.Powciskaja Tobie tylko im znane przełączniki i kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×