Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość made87
Hej, Jestem już po rozmowie i dzisiaj wieczorem mam z dziewczyną, z która miałam rozmowę, obejrzeć klub i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Co do opinii na forach - zaglądam z ciekawości bo wiadomo, że to co jest w internecie czy zasłyszanie gdzieś tam to nie można brać do siebie na 100% jednakże głupia nie jestem i kitu nie dam sobie wcisnąć. Zobaczę dzisiaj jak to wygląda i sama zadecyduję. Jakby co to mam propozycję pracy gdzie indziej więc zobaczę jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że można zobaczyć klub, wtedy sama zobaczysz co jest grane, na wlasne oczy. Mi akurat nie odpowiada taka praca, bo jest na nocki, a ja spac lubie, ale moja znajoma tam pracuje jako hostessa i sobie prace chwali, no i zarobki rzeczywiscie sa motywujace ;) made87 powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made87
Hej, To, że praca jest na nocki to mi akurat odpowiada. Zobaczę ten klub i zdecyduję co dalej o ile oczywiście oni stwierdzą, że chcą mnie przyjąć. Jutro będę musiała pogadać ze swoim chłopakiem bo sądząc po jego głosie przez telefon to nie jest zbytnio zadowolony a myślę, że on też ma w tej sprawie coś do powiedzenia. Jeśli faktycznie zarówno zasada "patrz, nie dotykaj" jak i gadka o zarobkach jest prawdziwa to ja nie widzę przeciwwskazań. Myślę, że wiele się okaże po dzisiejszym wieczorze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytania i potem pozytywne odpowiedzi musimy wymyślać same.Dobrze abyście fajne dziewczyny ,które to czytają o tym wiedziały.Mi Wa szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że dobre jest to, że można przyjść zobaczyć a to do niczego nie zobowiązuje:) Poza tym skoro tak można, to znaczy, że nie mają nic do ukrycia i pewne zasady obowiązują w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest możliwość pójścia i zobaczenia na dzień próbny, jak to wszystko wygląda w klubie to myślę, że faktycznie firma nie ma nic do ukrycia, poza tym ludzie to jest klub gogo, nie każdy się nadaje do tej pracy, poza tym stereotypy w polsce na temat takiego klubu też są dużo i mocno nie prawdziwe, jeśli ktoś ma jakieś obawy to niech idzie i sam sprawdzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że tak:p jeśli firma zaprasza na dzień próbny to co ma do ukrycia, nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie, idziesz i przynajmniej sama masz okazje sie przekonać co i jak, czy to praca dla ciebie, dla mnie bomba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku ludzie skad wy macie takie info, że w tej firmie jest tak źle, ja tu pracuje od roku i wszystko jest ok, kasa na czas, normalnie tyle ile mam dostac to dostaje, szefostwo też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klub go go powiadacie czyli zdejmowanie gaci jednoczesnie wijac sie na rurce , a nie bedzieciesie kiedys wstydzily ok to nie dymanie sie ale jednak trzeba z picza pokrecic klientowi przed nosem aby banknocik za podwiazke wcisnol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba za dużo filmów oglądasz:)W naszym klubie dziewczyny zdejmuja tylko stanik i nikt im niczego w majtki nie wciska.To jest ekskluzywny klub dla koneserów pięknych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagaj tylko stanik, klub dla koneserow a podobno zatrudniaja jak leci aby d**a byla , oj dziewczyny dziewczyny nie oceniam bo nie mam prawa , pewnie wiele z was studiuje i kiedys bedziecie dorosle i zdarzyc sie moze tak -a moj tat mowil slyszalam ze mam tej Joli z drugiej lawki to kiedys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne, na pewno:-) zazdrość cie zżera bo dziewczyny faktycznie dużo kasy zarabiają i po pół roku pracy to mieszkanie sobie mogą kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klub jest skierowany do eleganckich panów na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak powiedziałeś nie powinieneś nikogo oceniać.Ja nie pracuje w tym klubie ale nie mam nic do tych osób które sobie wybrały taka prace. Jak zarabiają i sa szczęśliwe to chyba lepiej niż miały by kraść albo puszczać się na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram :-) każdy wybiera sobie taką pracę jaką chce, każdy ma swój rozum i wie co robi, nikt nie potrzebuje dodatkowych 3 groszy od obcych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach bardzo trudno o pracę, zwłaszcza dobrze płatną. Najlepiej mieć 20 lat, skończone 3 kierunki studiów technicznych, doświadczenie w pracy od 30 lat, mówić 10-cioma językami, znać się na wszystkim i nie mieć większych oczekiwań finansowych... Tak to mniej więcej w większości firm niestety teraz wygląda... A tutaj- wiadomo, że branża, jak na polskie warunki-specyficzna, ale praca jak każda inna; jest umowa, są pieniądze. Jak ktoś chce pracować, a nie siedzieć na zasiłku, to tylko chwała takiej osobie za chęci się należy. Nie rozumiem ludzi, którzy tylko oceniać innych potrafią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najłatwiej jest oceniac innych, a zazwyczaj te osoby co udaja takich swentoszków to najwiecej maja grzeszków na koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o moralizowanie ale o fakt iż praca w takim miejscu wymaga wbrew pozorom dużo mądrości (np tancerka) gdyż specyfika miejsca słabszym może odbić się czkawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, nie każdy się nadaje do klubu gogo, nie każdy ma cechy charakteru czy umiejętności żeby pracować w takim klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to ciężka praca. Trzeba mieć dużo siły-fizycznej i psychicznej, dużo odwagi i pewności siebie. Praca łatwa nie jest, ale przynajmniej jest opłacalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne, na pewno zazdrość cie zżera bo dziewczyny faktycznie dużo kasy zarabiają i po pół roku pracy to mieszkanie sobie mogą kupić Tak tak mnie zzera zazdrosc ze az sie posikalam tylko nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ze mozna dobrze zarabiac nie pracujac w klubie go go , wyobraz sobie ze ja dobrze zarabiam , pracuje jako tlumacz na etacie + prywatna dzialalnosc Po drugie zwykla kawalerka nie w duzym miescie to cena okolo 90 tys zl czyli musisz odlozyc okolo 15 tys miesieczbie TYLKO ODLIZYC A GDZIE ZYCIE JEDZENIE? Aby takowa nabyc w pol roku, wiec znowu wypisujesz bzdury! 15 tys dobre sobie tyle to moze ekskluzywna prostytutka wyciagnie a nie tancerka z klubu , no chyba ze dziewczyny na salonach z tymi panami na poziomie sie zabawiaja :) Po trzecie zadalam pytanie czy dziewczyny sie nie obawiaja ze kiedys odbije im sie to potezna czkawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to twoja sprawa czy dziewczyną praca odbije się czkawką czy nie, każdy pracuje gdzie chce, ja pracuje jako hostessa w normalnej ładnej sukience, rozmawiam z facetami, śmieje się i popijam drinki, miesięcznie zarabiam około 5 tys nawet czasami 7 tys. Wcześniej pracowałam na magazynie za 800zł a mam dziecko na utrzymaniu, długo się nie zastanawiałam czy podjąć pracę w klubie gogo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie :D dobrze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje jako kelnerka we wrocławiu i jestem bardzo zadowolona:) fajna atmosfera i nie oszukujmy sie - świetne pieniadze a to chyba najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj pie....cie Eventki.Bzdury opowiacie.Trudno się na te wasze kity nabrać.Ale niestety głupich nie śmieją .Na to liczycie i jakoś wam to wychodzi .Mam nadzieje , ze tylko jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pracuje tam gdzie chce, jesteśmy myślącymi istotami a nie zwierzętami, mamy prawo wyboru dlatego jeden jest przedstawicielem, inny tłumaczem a jeszcze inna osoba pracuje w klubie go go..i nic w tym nadzwyczajnego, Ty masz np działalność, tłumaczenia robisz - no to super...więc po co komentarze dotyczące ludzi pracujących w klubie, to nie Twoja sprawa. Jeżeli komuś kojarzy się to z prostytucją to jest w dużym błędzie i proponuję wpaść do klubu na sok, drinka i zobaczyć, że to tylko striptiz i nic poza tym, oprócz tancerek czy hostess pracują tu jak w każdej innej gastronomii kelnerki, barmanki, selekcjonerki itd a, że spore zarobki to fakt wynika to z prostej przyczyny z cen w menu alkohole po klika tysięcy, więc jak ktoś jest gościem to też musi mieć odpowiedni fundusz na taki lokal, dlatego pracownicy mają też fajne i spore zarobki..ekskluzywne miejsca takie jak ten klub nie goszczą byle kogo, nie jest to ani agencja towarzyska ani speluna a ludzie, którzy tak piszą albo nigdy nie gościli w tym miejscu albo też nikogo nie znają z załogi klubu i piszą informacje wyssane z placa..nie dowierzając, tyle,że mam już 21wiek i kluby Go Go to żadna nowinka klub ze striptizem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszkę wprowadzasz w błąd gościu nade mną.Wpaść na drinka do Cocomo napewno nie będą mogły dziewczyny które chcą się tu wybrać bez towarzystwa faceta.Nie zostaną wpuszczone.Chyba że mają kogoś znajomego -inaczej nie ma szans by same kobiety weszły sobie ot tak na drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do stwierdzenia ze przychodzą tu faceci z najwyższej półki.Przesadzasz.Przychodzą ci co mają kasę a jak wiadomo kasę mają bardzo różni panowie i nie zawsze są to biznesmeni jak próbujesz tu wmawiać.Dobrze byłoby stawiać uczciwie sprawę bo inaczej wyjdzie na to że klub go go jest miejscem bardziej moralnym od kółka różańcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze nie przychodzą sami biznesmani:)Ale pijaki i ćpuni tez nie zostaną wpuszczeni. Jak ktoś jest normalnym facetem i stac go na to żeby pójść do tego klubu to czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×