Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość gość
wiadomo, że klub gogo jest skierowany do facetów z kasą, przecież sam drink jest o wiele, wiele droższy niż normalnie w innym klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego jest tak dużo skarg na nachalne czyszczenie w Cocomo kart kredytowych?Obcokrajowcy na swoich portalach piszą o beszczelnych przygodach dotyczących płatnościami kartami.Jakos często mylą się wam ilości zez po jakiejś kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc może Cocomo skierowany jest do facetów z kasą ale niekoniecznie z klasą. Panów z klasą wraz z paniami zapraszam do El Sol Club Latino w Krakowie.Tu dziewczyny naprawdę tańczą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się facet upije jak świnia i nie pamięta co zamawiał to potem sie dziwi ze tyle zapłacił. Jak sie nie myśli to potem sie ma pretensje do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet pijany facet jest człowiekiem a nie świnią i nie można go okradać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikogo nie okrada. Jeśli ktoś za bardzo za szalał i przekroczył swoje możliwości, to chyba nie jest wina klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy odpowiada za swoje czyny czy był pijany czy nie. Jeżeli masz dowody na to że cię okradli to idź do sądu a jesli dowodu nie masz to nie oczerniaj bo szkoda zachodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurencji żal tyłek ściska, więc wypisuje wierutne bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszukani obcokrajowcy to jest ta wasza konkurencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, skąd możesz wiedzieć takie rzeczy? Że obcokrajowcy okradani? Myślę, że ty jesteś z konkurencji i takie bzdety wypisujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee takie głupie pisanie, niech się wypowiadają osoby na tym forum faktycznie zainteresowane i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ja mam pytanie bo szukam pracy i osatnio natknęłam sie na ogłoszenie , ze szukają motywatorki. Brzmi to ciekawie ale nie wiem dokładnie co miałabym robić w tej pracy???Moze ktoś z was wie coś na ten temat???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się! Zaraz powinien się odezwać pracownik cocomo, który stale tutaj gości, wyjaśnia i rozwiewa wszelkie wątpliwości :PPP Powie ci, że wszystko jest cud-miód, żebyś przyszła na rozmowę i że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :P Stałe teksty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej i mam nadzieję że zostanę zaproszona na drugi etap :) chciała bym się dowiedzieć jak wygląda szkolenie na managera klubu? Ile trwa i jakie jest prawdopodobieństwo że po takim szkoleniu otrzymam pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytania i potem na te pytania odpowiedzi piszą te same osoby z biura w Krakowie.Aby było Wam miłej do jeszcze dodadzą uśmiechnięta główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniankaaa
gdzie byłaś na tej rozmowie? Poznań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie też widziałam ogłoszenia na motywatorkę. W sumie opis jest fajny, ale czy na tym stanowisku ma się bardzo dużo pracy? Są jakieś ustalone godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniankaaa
Daj Mi jakiś namiar na Siebie, jedna i druga to Wam odpowiem. Dla Dziewczyny, którą pytałam - mam bardzo ważną informacje, podaj cokolwiek - maila nawet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy możesz i mnie przekazać tą ważną informację? ja też byłam na rozmowie i zostałam zaproszona na drugi etap na jutro. moj mail bonita92@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alicja89praca@wp.pl -> poznaniankaaa czekam na maila :) a jak nie to jutro i tak dopytam na rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do obozu pracy zwanego Cocomo.Wszystkie dziewczyny mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obóz pracy? Z ponad 600 pracownikami? Błagam cię... Firma jak każda inna, tyle, że branża specyficzna. A jak komuś się nie chce pracować, to każdą firmę obozem pracy nazywa...so sad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsztyniankaaaa
do dziewczyn które pytały o motywatorkę. pracowałam 3 miesiace na tym stanowisku w Olsztynie. Praca apolega na opiece nad tancerkami i hostessami. Gadasz z nimi, rozwiazujesz problemy, doradzasz jak sie umalowac i takie tam. Jak jest nowa dziewczyna to jej opowiadasz o klubie, jak bedzie wygladała jej praca ,jakie sa zasady. To w sumie wszystko.Ja pracowałam ok 3-4 dni w tygodniu i nie zawsze całe noce .Tylko że po rozpoczeciu roku akademickiego nie dałam rady pracowac w nocy, nie wyrabiałam na zajeciach:/ a tak ogólnie robota spoko, przynajmniej jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 34 lata, czy w takim klubie znalazłaby się jakaś praca dla mnie?Pomijając oczywiście taniec - tu wiek na pewno jest przeszkodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wyglądasz atrakcyjnie, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nawet zaczęła tańczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jak ma się tyle lat co ja to ciaalo jednak już nie te:) na atrakcyjnośc nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana, potanczysz soboie to i cialo sie wyrobi. A jesli na atrakcyjnosc nie narzekasz to mozesz byc hostessa, wtedy tanczyc nie musisz , a mankamenty figury, mozesz ukryc pod sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×