Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość rencia777
ze niby kto twierdzi ze zle? sory ja w spozywczym pracowalam i tam bylo dopiero ostro, tu to jest sielanka, podchodzisz do klineta dajesz mu co chce albo mu pokazujesz co mamy i wybiera i koniec, swieci do klubu nie przychodza wiec sumienie jest ich a nie moje przeorane. mi tam pasuje i jesli beda placic tak jak placa to bedzie dobrze. wszedzie sie teraz pracuje na maksa, jak sie chce zarobic to trzeba sie zaangazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaSelekcja
To prawda zarobki są świetne i na dodatek wypłacane co tydzień, czyli same plusy, jak pracuje jako selekcjonerka- polecam to stanowisko !:) mam stawkę godzinową i jeszcze premię! :):):):) nie bójcie się dziewczyny składać aplikacji, liczą się dobre chęci i uśmiech! te Panie w biurze są miłe i pomocne. praca czeka. powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwija się firma szukajac w jednym miescie cały czas ludzi do pracy hmm gdyby to była swietna praca to szybko by był cały personel i nie było by juz rekrutacji a nie cały czas na te same miesca szukaja w tym samym miescie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1990
praca w klubie cocomo to naprawde nic zlego . pracuje jako promotorka w krakowie i nniech wszyscy gadaja co chca ale naprawde chwale sobie ta prace , zarabiam dobre pieniadze i pracuje w fajnej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Pracuje w firmie od 2 miesiecy na stanowisku koordynatorki promotorek. Na początku miałam obawy, bo szkolenie, bo go-go, bo trzeba namawiać facetów. Teraz śmieje się z tego moje stresu, bo wcale nie jesteśmy źle postrzegane, po prostu zapraszamy potencjlanych klientów i co najważniejsze- mamy z tego SUPERR kasę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was orientuje się jak wygląda praca Lidera działu Szkoleń w Event (zarobki, godziny pracy etc.)? Z góry dziękuje za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerka ann
hej :) Ja pracuje też w Evencie :) jako kelnerka :) Dziewczyny zarobki są czadowe, średnio zarabiam 3 tys. Byłam na szkoleniu w Krakowie na barmankę ale bardziej spodobała mi się praca kelnerki :) Zachęcam was śmiało do pracy dla tej firmy, zarobki są wypłacane regularnie i masz umowe, wolne też Ci przysługuje :) tak jak w każdej innej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Nie ma się co zastanawiać dziewczyny, praca jest naprawdę dobra, masz umowę, wszystkie składki są odprowadzane, masz 2 dni wolnego w tygodniu, chyba, że potrzebujesz dodatkowego wolnego to też zawsze idzie się dogadać. Pieniądze są regularnie płacone, więc naprawdę warto :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablątko83
a możecie mi coś więcej powiedzieć o pracy koordynatorki? idę jutro na rozmowę i chciałabym być dobrze przygotowana bo bardzo mi zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Jako koodynatorka będziesz odpowiedzialna za dobrą pracę promotorek, będziesz też ustalać kiedy która ma przyjść do pracy. Jak przyjdzie jakaś nowa dziewczyna to Twoim zadaniem będzie wyszkolenie jej. A w jakim mieście masz rozmowę?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okradzione osoby lub pracownicy byli często również tez oszukani Czy też inne osoby mogące w jakikolwiek sposób pomóc proszę o kontakt krzysiek1106@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
Koordynatorka kontroluje pracę promotorek (dziewczyny reklamują klub) i zarządza nimi. To ona ustala, która z dziewczyn obejmuje dany obszar do promocji. Szefowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla1986
No ja właśnie widziałam teraz ogłoszenie na koordynatorke bo ma byc podobno drugi klub. Byłam na rozmowie i akurat rozmawialam z jakas dziewczyna z gdanska. Zrobila na mnie wrazenie. podobno sa dwie osoby potrzebne. ma zadzwonic w przyszlym tygodniu jak sie spodobam ale jeszcze sama sie zastanawiam. Pytalam czy na umowie jest napisane ze to kluby go-go albo ccocomo to pokazala umowe. tak sobie mysle ze moze na kilka miesiecy mozna sie zalapac zeby byc tym kierownikiem, całe zycie w odziezowym pracowac przeciez nie bede a to juz chyba jakies wyzsze stanowisko i łatwiej bedzie potem wybic sie na rynku. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie ma się co zastanawiać!!!! Świetna atmosfera, pakiet szkoleń przygotowujących do pracy a przede wszystkim rewelacyjne wypłaty! Praca na umowę, pakiet świadczeń - czego więcej chcieć. Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Pewnie, że warto spróbować. Zawsze będziesz miała w cv jakieś stanowisko kierownicze wpisane to już pracowadca inaczej będzie patrzał na Ciebie i Twoją kandydaturę. A może też być tak, że praca Ci się spodoba i nie będziesz chciała szukać już innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka86
Maryla masz rację :) przecież to stanowisko zarządzające i bardzo odpowiedzialane :) bezcenne doświadczenie moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka4470
@Maryla1986 jasne, spróbuj! co Ci szkodzi, a cenne doświadczenie zdobędziesz :) wszyscy chcą doświadczenia tylko gdzie je zdobyć? jeśli masz taką możliwość to śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością w przyszłości w CV to będzie dobrze wyglądało, bo to jest zarządzanie grupą ludzi. Doświadczenie jest bardzo ważne więc jak masz szansę to nabijaj je sobie ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortunata16
dokładnie! szczegolnie że to nie jest kilka osób tylko kiladziesiąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżowaParasoleczka
Kluby Cocomo są w całej Polsce w każdym mieście- różowe parasolki zapraszają :):) osobiście pracuję w Warszawie i zapraszam jako promotorka :) mam różową parasoleczkę, normalny strój i sobie chodzę przez 5 godzin i zapraszam klientów do lokalu, mam normalnie płacone za godzine i dużą stawkę za każdego klenta, w dobrym tygodniu mam nawet 1500zł w TYGODNIU dzięweczęta!! a studiuje dziennie także,jako studentka mam dużo pieniędzy ! :) POLECAM DZIEWCZYNKI!!!! :o:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pracuję jako promotorka i kasa jest super!!! :) Ustalam sobie grafik z koordyantorką. Studiuję, a dzięki możliwości elastycznych godzin pracy godzę wszystko. Latem planuję wyjechać do innej placówki, np. Gdańsk, bo zapewniają mieszkania służbowe więc co mi szkodzi wyjechać na 2-3 miesiące, przy okazji będę miała wkacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Możliwość przeniesienia się na inne miasto jest super!! Ja od dwóch tyogdni jestem we Wrocławiu i bardzo mi się podoba. Nowe towarzystwo w pracy, nowe znajomości - także dużo się dzieje :) Mieszkanie zapewniają, więc luzik :) Na wakacje myślę żeby uderzyć gdzieś nad morze, ewentualnie w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia90
ooo to świetnie :) bo ja w sumie myślałam o przeprowadzce gdzieś indziej :) czyli można się dowolnie przenosić między miastami tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Jeśli w danym mieście potrzebują na to stanowisko to nie ma problemu, pogadaj z rekruterką w swoim mieście o takiej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondKiteczka23
Cześć wszystkim! :):):):) tak sobie weszłam na stronkę i te wszystkie fora firmy Event, jestem lekko zdzwiona, że takie zainteresowanie wzbudza ten klub, ale jak to się mówi- nie ważne co, ważne, że coś ;) także może jak już tu jestem to się wypowiem. Przeszłam szkolenie, dokladnie byłam w Krakowie 8 dni, na kelnerke, bawiłam się świetnie, weekend dali mi wolny, więc jeszcze poszłam zabalować ;) nauczyłam się wszystkiego, co cenne. tzn. sprzedazy no i menu. poznalam naprawde fajnych ludzi :D pracuje dopiero drugi tydzien, ale jestem zachwycona, atmosfee mam super no i pieniadze co tydzien!! extra co nie? :):):):) dziewczyny praca w Gogo jak kazda inna, tylko, ze zarobki lepsze. buuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżniczekCocomo
Ofelia pytałaś czy można zmieniać miasta? :) jasne, że można nawet trzeba to wykorzystać, np. latem nad morzem, zimą w górach~:) extra sprawa, oczywiście muszą być wolne miejsca na danym stanowisku, ale firma jest naprawde otwarta i nie robi pod górkę! klub jest extra w Olsztynie, Bydgoszczy :) Sopot też niczego sobie. SPRAWDZCIE same!!! :):):):) buzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauli990
dokładnie ja pracuje i robię transfery! Dobra okazja żeby poznać ludzi i nowe miasta! Zawsze coś się dzieje nie siedzę ciągle w jednym miejscu! Praca fajna, lekka i dobrze płatna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florencjaaaa
Czujesz się poszkodowany przez cocomo? Szukam chętnych do reportażu. Zapewniamy anonimowość. Napisz: florencja.florencja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezanna
Florencja a Tobie co?:P jak ktoś się czuje poszkodowany to jak może pozostawać anonimowy? anonimowo to wypowiadają się tylko Ci którzy mają coś do ukrycia więc idź z takim komenatrzami gdzieś indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wyborcza.pl/1,75478,15601281,Klienci_nocnych_klubow_Cocomo_budza_sie_rano_z_rachunkami.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×