Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość pracownica25
A ciekawa jestem czemu na forach nikt nie szuka osób, które są zadowolone z pracy w cocomo? Ja z chęcią bym opowiedziała jaką mam fajną pracę, a jak w poprzednich było beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darecka
a na jakim stanowisku pracujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
pracuje jako barmanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
event i cocomo to ten sam club?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś, jakie zadania należą do selekcjonerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie Event i Cocomo to są ci sami ludzie ,którzy wymyślili sobie kolejny gangsterski interes aby okradać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mialam iść tam na rozmowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Selekcjonerka wita gości, sprawdza dowody, pobiera opłatę za wstęp i wprowadza do klubu, idź na rozmowę a na pewno dowiesz się wszysckich szczegółow związanych z tą pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa_90
oj dziewczyny, dziewczyn piszecie czasem takie głupotki! idzice na rozmowe do waszej placowki, a kluby sa praktycznie w kazdym miescie i same sie przekonacie. jesli chodzi o kelnerki stroj jest NORMALNY I zakryty! biała bokserka, spodniczka czarna i zakolnówki, buty na obcasie, ale tam sie nie stoi na baczność więc spokojnie mozesz wytrzymac nawet na tych butach całą noc. to, że jest to klub GOGO nie oznacza, że każdy musi byc tam nago. branża jak każda inna, a praca kelnerki rowniez. są tancerki i hostessy w bieliznie czy krociutkich sukienkach ;) one tez maja fajnie, duzo dziewczyn przechodzi na te stanowiska po jakims czasie, bo widza, ze mozna dobrze zarobic i sie nie narobic. mnie Pani z biura oprowadzila po klubie przed wyjazdem na szkolenie do Krakowa i sie sama przekonalam na wlasne oczy, ze wszystko jest ok i pracuje!! :) i ejstem zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexi_flexi
nie czytajcie tych gazet, wszedzie tylko afery i afery. jakby ludzie nie mieli co robic i newsy im w glowie ;) zadne Cocomo i Eventy nie upadną. jest ich z 20 w calej Polsce, otwieraja kolejne a Wy myliscie ze sie tak po prostu zamkna i koniec? skoro sie otwieraja i rozwijaja, to znaczy, ze maja pieniadze!!! a jak tyle osob tam pracuje to znaczy, ze dostaja pieniadze i jest wszystko ok )jak bedzie sluchac innych to nie bedziecie miec pracy i nie bedziecie miec kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Gazety robią sztuczne zamieszanie bo widzą, że to im podnosi sprzedaż pewnie. Ludzie lubią takie tanie sensacje to też gazety piszą. Gdyby to wszystko było prawdą to już dawno by pozamykali te kluby i na pewno nie otwierałyby się nowe - także pomyślcie same czy warto jest odrzucać ofertę pracy z takiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etapp
zgadzam się z powyższym :) ile to już razy media zniszczyły komuś reputację przez jakieś bzdury :) a potem tylko sprostowania małym druczkiem piszą...żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanka_93
Szkolenie przechodzie się na każdym stanowisku i zawsze jest wyjazdowe, może to jakoś odstaraszać czy cos ;) ale pomyślcie sobie ile normalnie takie szkolenia kosztują ? jak ktoś nie ma doświadczenia za kurs barmański od tysiaka do trzech nawet siegają takie kwoty :) a ja tutaj miałam za darmo,Kraków pozwiedzałam, spać gdzie miałąm, super dziewczyny poznaam, nauczyłąm się i jeszcze mi zapłacili. nikt, nic nie docenia ;) ale cóż zrobić. marudy są na tym świecie. dziewczyny polecam firme, bo naprawde jest świetna! same się przekonajcie!~! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek_90
Selekcjonerka pracuje od otwarcia klubu do ostatniego klienta. czasem 12 czasm 15 godzin sie zdarza, selekcjonerka j est wizytowka, wiec musi wygladac zawsze elegenacko, z pelnym makijazem :) ma obok siebie ochroniarzy, takze pozytywnie, ja dopiero zaczełam - ale PODOBA MI SIĘ. praca moich marzen : placone za godzine, plus premie i tyle... :):): ale mało miejsce jest na te stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmaneczka
Nawet jeśli nie masz doświadczenia to pewnie ,że masz szansę pracowac w Cocomo :) Przed rozpoczęciem pracy przechodisz przez szkolenie podczas kórego wszystkiego Cię uczą :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu myślisz, że nie ma miejsc na selekcjonerkę? Otwiera się tyle nowych klubów więc są wolne wakaty na selekcjonerki. Z jakiego jesteś miasta? Mamy mieszkania służbowe, więc nie byłoby problemu z zamieszkaniem. Jeżeli chcesz pracować dla Eventu to odezwij się do mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Jak zobaczysz ogłoszenie wyślij cv, może znajdzie się miejsce. Jak nie w Twoim mieście to może w jakimś w okolicy, chyba że będziesz chciala przenieść się gdzieś dalej to też nie ma problemu, o ile będzie miejscie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha71
a jeśli nie ma wakatu na selekcję akurat to zawsze możesz popracować na innym stanowisku i poczekać aż się zwolni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a powie mi któraś jak wyglądają pokoje na tym szkoleniu to znaczy ja jade do hostelu co najlepiej zabrać ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jade w poniedziałek na szkolenie do Krakowa a potem dalej na 2 trzy tygodznie, mogłybyście napisać jak wygląda zakwaterowanie i co najlepiej ze sobą zabrać? Jedzie któraś na managerke 17.03?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusiaa21
hejo hejo :) za szkolenie Oni - Tobie płacą- a to się rzadko zdarza no i masz mieszkanie służbowe - bo szkolenie np. kelnerek masz w Krakowie :) ale można poznać dużo fajnych osób, nauczyć się wszystkiego. naprawdę jest fajne i polecam każdej osobie, która szuka pracy i chce zarobić dobre pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerin8999
Właśnie, to jest fajne w tej pracy, że szkolenie w 100% jest zorganizowane: mieszkanie służbowe, wynagrodzenie za każdy dzień szkolenia. A po zakonczonym szkoleniu odrazu zaczyna się pracę za świtne pieniądze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek83
potwierdzam:) byłam na takim szkoleniu a teraz pracuję jako kelnerka we wrocławskim klubie i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Twoja rekruterka pewnie powiedziała Ci jaki masz zabrać strój ze sobą. Mi moja wszystko bardzo fajnie wytłumaczyła. Nawet dała mi rozpiskę jak dojechać w Krakowie do centrali - także zrobiła na mnie mega pozytywne wrażenie, widać, że jest zaangażowana w swoją prace :). Szkolenie jest w pełni płatne, nocleg masz - i dodatkowo możesz sobie Kraków pozwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara11
strój kelnersko barmański to czarna mini i biała bluzka bokserka :) plus buty na obcasie więc nic strasznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
też zależy kto co rozumie pod pojęciem mini. Ja mam spódniczkę mniej więcej do połowy uda, więc wcale nie taka mini. Oczywiscie jak ktoś chce może zalożyć sobie krótszą. Ja lepiej czuję się w tej dłużej więc w takiej przychodze. Jeżeli chodzi o buty w czasie pracy można sobie obcas zmienić na płaskie baleriny, żeby było wygodniej, a barmanki od razu zaczynają na płaskich butach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulkaPromotorka
ja zaczełam prace niedawno na stanowisku promotorka i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona1 :):):):) mam stawke godiznowa i naprawde fajna prowizje takze polecam dziewczyny, zwlaszcza jak studiujecie:):):) bo mozna dobrze zarobic i sie na narobic, a to chodzi co nie? :):):):) powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebowa
a cieżko namówić Panów do przyjścia do lokalu? bo chyba prowizja od tego jest zależna prawda? boję się że nikogo nie udałoby mi się przekonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka1010
Ja też pracuję jako promotorka i lubię tą pracę, kontakt z ludźmi, kasa fajna, niczego więcej nie trzeba... a i czas szybko mija jak tak się chodzi i rozmawia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzielenie o Szopenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×