Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta88

Klub Event

Polecane posty

Gość gość
Tak jest. Same pozytywne aspekty, normalnie praca marzenie... Te komentarze pisane są przez osoby zajmujące się promocją klubów i zajmujące się naganianiem naiwnych dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy poczytać artykuły o przekrętach i nieuczciwości Agencji Reklamowo Marketingowej Event oraz komentarze oszukanych dziewczyn. Firma to zwykli oszuści żerujący na nieświadomych, młodych, będących niejednokrotnie w trudnej sytuacji kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
moim zdaniem to te artukuły są pisane zeby podnieść sprzedaż i czytalność gazet... tak naprawdę nic jeszcze nie zostało udowodnione przez prokuraturę. Sprawy są co chwile umarzane więc nie wiem o co tyle szumu. Ja pracuję i jakoś z niczym takim się nie spotkałam, a jako pracownik chyba najlepiej wiem jak pracuję i jak mnie traktują. I nie narzekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulka8
naprawdę wierzycie we wszystko co czytacie w gazetach?!?!?! nie wiecie na jakich zasadach działają media? dziwne że potem tyle sprostowań jest :P ja czytałam ostatnio że ufo kogoś porwało to też pewnie prawda tak jak w przypadku firmy Event:P gratuluję rozumu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co będzie jak Wasz szef dostanie wyrok odsiadki bez zawieszenia za Symultankę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dostanie odsiadke to wtedy pomyslimy, narazie nam placi dobre pieniadze, nie zmusza nas do nie wolniczej pracy, ubezpiecza nas i placi podadtki. Wiec o co tyle krzyku pracuje tu pół roku i wcale nie bylam zdesperowana idac tu do pracy ( jak to co nie ktorzy piszą) Pracuje mi sie dobrze jestem kelnerką, taka sama praca jak w innej knajpie i jakos nie było zadnego problemu. Rada dla niedowiarków?? Idzcie i przekonajcie się ze to nie burdel!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomarańczkaCocomo
Dziewczyny polecam pracę jako PROMOTORKA:) jest rewelacyjna,ja zaczęłam na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, mogę być albo dwa albo 5 dni w tygodniu, narazie mam 2 dni, bo jeszcze chodze na uczelnie, ale od wakacji na pewno przeniose sie na te więcej dni :):) praca przyjemna, zapraszasz gości do wejścia do lokalu i masz z tego fajne pieniądze, nigdy nie pracuje się samemu, zreszta mamy dwóch mięśniaków- ochroniarzy :D:D takze tez sie czuje bezpiecznie. hehe ;) polecam!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikita
a ile jesteś w stanie zarobić na takim stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję jako kelnerka i też jest fajnie :) Jak pieniążki spływają mi na konto to jest jeszcze fajniej :D Nikt mnie nie dotyka, nie odzywa się chamsko, a tego się trochę obawiałam. Jest na prawdę ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
W moim miescie promotorki najlepsze mają nawet 5 tysi na miesiąc, ale to są już naprawdę stare wyjadaczki :D Przynajmniej tak mówią, a na konta im nie zaglądam :P. Ale z tego co widzę to wszystkie są zadowolone więc pewnie mało nie zarabiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media zawsze muszą znaleźć sobie jakiś temat zastępczy i padło na Cocomo. Nikt do tej pory niczego nie udowodnił, bo nie ma czego udowadniać. Mężczyźni nie wiedzą, jak się tłumaczyć z tego, że szastali pineiędzmi to szukają wyłumaczenia, że ktoś ich okradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debukas
dokładnie:) wracają do domu, żona widzi wyciąg i trzeba coś powiedzieć :P więc najlepiej zwalić winę na bogu ducha winną firmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UsmiechnietaKelenrka
hej Girls! świerne zarobki i świetna atmosfera, dobra kelnerka- czyli ja może nawet zarobić 5 tysięcy miesiecznie :):):) mam normalny stój i normalny zakres obowiazkow, to nie jest żadna agencja towarzyszka tylko normalny, eksluzywny KLub!! :)):):) zapraszam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Żadna agencja, każdy pracownik, nawet ja jako kelnerka podpisałam odpowiedni regulamin, w którym zabrania się takich zachowań. Dziewczyny po prostu tańczą. A jak ktoś twierdzi inaczej to widocznie nigdy nie był w klubie. Mi praca jak najbardziej odpowiada, jestem zadowolona, ze mam za co zyc w czasach, w których o pracę za godne pieniadze naprawde nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media poszczekają, poszczekają i zamilkną, czymś się muszą zająć to zajmują się cocomo, temat chwytliwy zwłaszcza w kręgach moherów i czarnych płaszczy a jak wszystkim wiadomo takie kręgi w naszym kraju rządzą więc temat poczytny, firma działa legalnie więc nic jej nie można zarzucić a ten cały szu działa bardziej jak darmowa reklama niż odstraszacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorajka
dokładnie:) kościół się doczepił żeby ludzie zapomnieli o aferze z pedofilami hahhah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewoszkaCocomo
Z jakim burdelem? ? ? co Wy za głupoty tutaj wypisujecie!!! normalny klub, jak ktoś chce iść do burdelu to idzie do burdelu, a nie płaci wejściowke 30zł, żeby sobie popatrzec, pomyslcie troszke?? każda dziewczyna podpisuje regulamin, są kamery i ochorona, - wszystko profesjonalnie i bezpiecznie! takze jak ktos chce sprobowac to niech uderza do swojego miasta i poprosi przed podjęciem decyzji panią z biura o oporowadzenie po klubie i tyle. ja przed wyjazdem na szkolenie byłam w klubie i zrobił na mnie mega wrazenie, pełny PROFESJONALIZM dziewczyny!!:) a kasa niemała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej widzimy typowe , prymitywne , oszukańcze zachęcenie naiwnych dziewczyn do pracy w Cocomo. Dziewczyny zamiast nabierać się na te ich prymitywne chwyty poczytajcie sobie na innych forach ostatnie wieści dotyczące sieci tych klubów.Warto to zrobić aby potem nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
a wyżej widzimy negatywne komentarze pisane przez konkurencję mające na celu zniechęcenie dziewczyn do pracy w klubie. Konkurencji słabo idzie i zajmuje się pisaniem na forum i zniechęcaniem. Zapraszam do pójścia na rozmowę i sprawdzenia osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 83
dokładnie , trzeba się samemu przekonać jak jest naprawdę a nie wierzyć w głupie plotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasbi
praca jest naprawde spoko, wiadomo, że kazda ma swoje wady i minusy, ale nie ma miejsc idealnych :) tutaj pracuje sie dlugo i na nocki, ale masz duzooo pieniedzy, satysfkacje i extra atmosfere! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Dokładnie - w każdej pracy zawsze ktoś znajdzie coś co mu się będzie podobało i coś czego nie znosi. Kazdy jest inny i ma inne preferencje odnośnie pracy jaką chciałby wykonywać. Ja pracuje tutaj żeby odłożyć sobie trochę kasy - w innych firmach to nie było możliwe, bo jak można coś odłozyć jak się zarabia najniższą krajową albo nawet i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milejdi83
a przecież nie oszukujmy się pracujemy aby mieć pieniądze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie ma idealnie, ale warto spróbować. Nie będę ukrywała, obawiałam się, ale nie żałuję!! Pracuję jako koordynatorką promotorek i moja tygodniówka waha się między 1000-1500zł :)) Teraz zrobi się ciepło to dobiję do 2000zł tygodniowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelnerkaStolica
abosutlnie bez doświadczenia, liczy się ENERGIA I UŚMIECH! :) ja tez nigdy nie pracowałam wczesniej, bo sie uczylam itd. a pojechalm na szkolenie, i szczerze to byłam najlepsza, najbardziej pozytywinie nastawiona, poznalam super dziewczyny :) nauczylam sie o drineczkach, tam jest luźna atmosfera, a nie sztywna jak w restauracjach, polecam na KELNERKE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te negatywne komentarze na innych forach pewnie sam /sama piszesz bo żal cię ściska że to nie ty zarabiasz super kasę, rusz tyłek z zasiłku i weź się za pracę to może ilość jadu się w tobie zmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingola
albo to jakaś laska której nie przyjęli hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
dokładnie, ktoś nie dostał tej pracy i teraz nie chce żeby inni ją mieli. Typowy polski pies ogrodnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×