Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanittaaaa

CIĄGLE MI SIE CHCE SEXU!!!

Polecane posty

Gość Nie znoszę rutyny
te szersze zainteresowania to wchodzenie na forum i obrażanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanittaaaa
zlowieku jestem na forum erotycznym taka jest tematyka jak ci nie odpowida to wypierdalaj na inne forum poetyckie wiersze Czeslawa Miłosza czy Szymborskiej. I nie zawracaj głowy. TO jest forum erotyczne dzieciaku zwiazane z sexem !!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha.
dominik ,a co ty masz w stopce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanittaaaa
Co za ludzie masz problem to sie nie wyzywaj. Pytanie skierowane bylo do kobiet tylko i wyłacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisa saraj
vanittaaaa a w ciąży nie jesteś? bo w ciąży popęd seksualny się znacznie zwiększa :) serio.. a poza tym masz po prostu wysokie libido i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ci doradzam jak potrafię. Może miałaś za dużo facetów w łóżku i teraz za długo cię jeden i ten sam posuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisa saraj
Zocha. - dobre hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisa saraj
dominik zrób sobie dupcing i do domu wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanittaaaa
nie w ciazy nie jestem :D w sumie dominik pomogłes troche bo po twoich wypocinach i czytaniu tego nawet seksu mi sie dzisaj odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raisa saraj
hahahaha swoją drogą może taki miał zamiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę rutyny
Dominik jak widzę ma tu stały etat... Użytkownik: dominik1000 (ilość tematów: 18, ilość postów: 3405) rany...fajne masz zajęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanittaaaa nie wierze, tylko odejdziesz od komputera i znowu będziesz marzyć o fiucie. W nocy śnią ci się erotyczne sny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanittaaaa
Dominik ambitnie ambitnie . Hmmm domyslam sie ze jestes bezrobotnym chłopcem na panstwowym cycusiu wychowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 27 lat i pracują od 8 lat. W tym czasie ukończyłem też studia. To nie jest temat o mnie, tylko o twojej chuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija132
no nie wiem jestem w MESIE i mam ochotę non stop na figle , jestem po ślubie 9 lat i jestem wierna kupiliśmy kilka wibratorów i bawimy się wspaniale , trochę wyobrażni i otwartości oraz rozmowy z partnerem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę rutyny
to niby my kobiety myslimy tylko o seksie.. a zajrzałam tylko na jedną z wieluuu dyskusji w których brałes udział i taki kwiatek znalazłam : "Napisze inaczej, to nie jest wasz obowiązek ale każda z was została tak zaprogramowana przez nature, że na widok kutasa od razu macie chęć wziąć go do buzi." bardzo ciekawe postrzeganie roli kobiety.. jestes po prostu zwykłym niewyżytym szowinistą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę rutyny
to już moja sprawa czy brałam czy nie brałam...podniecają cie takie klimaty czy co? jest tyle różnych miejsc w sieci gdzie możesz sie wyżyć razem z innymi którzy maja złe wspomnienia kontaktu z kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę rutyny
..szkoda mi cie.. jesli uwazasz ze seks jest zły.. chyba naprawde nikogo nie kochałes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę rutyny
hahahahahhaahahaha a tu cię boli?? seks dla dziwek? czyli co? Twoja kobieta nie spełnia twoich oczekiwań ? bo te bleee? ;) bo ksiądz nie pozwala na takie obrzydliwości?? to pretensje do partnerki a nie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit-a
dominik jesteś impotentem albo nigdy z kobieta nie byłeś. Mozliwe ze nie dajesz rady i cie tez kobiety ośmieszyły z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
To kobiety powinny zaciagac do lozka facetow, bo maja z seksu (dobrego) duza wieksza przyjemnosc (wielokrotne i roznego rodzaju orgazmy) od facetow, zdecydowanie mniej sie mecza - jedyna pozycja meczaca dla nich to jezdziec - a wiele *** kobiet jej unika, chcac aby to facet caly czas sie pocil. Facet ma takze gorzej pod wzgledem psychicznym, bo kobieta zawsze moze a facet nie zawsze(poza tym facetowi musi stanac - kobieta nie ma takiego problemu, a jak mu juz stanie to facet musi sie pilnowac aby za szybko nie wystrzelil i jest to baaardzo stresujace), to facet ma sie pokazac ze jest dobrym kochankiem i doprowadzic na szczyt kobiet, podczas gdy orgazm u faceta wywolac ta zadna sztuka. Kobiety maja wiecej stref erogennych i duzo wrazliwsza (7 razy wrazliwsza) skore od mezczyzn przez co z seks jest dla nich duzo wieksza przyjemnoscia. Seks dla kobiet jest duzo wieksza przyjemnoscia niz dla facetow bo: - kobiety maja duzo silniejsze orgazmy od facetow - kobiety moga miec kilka rodzajow orgazmu, facet tylko jeden i to slaby - kobiety moga miec wielokrotne orgazmy, faceci nie - orgazmy kobiet sa nie tylko silniejsza ale takze duzo dluzsze niz orgazm faceta, przec co kobieta znacznie dluzej odczuwa duza przyjemnosc - kobieta ma 7 razy wrazliwasza skora od faceta, przec co kazdy dotyk dla niej jest duzo wieksza przyjemnoscia niz dla faceta, dla faceta dotyko kobiety to tylko dotyk, dla kobiety dotyk faceta to juz jest przyjemnosc sama w sobie - kobiety maja 5 razy wiecej stref erogennych od facetow, u kobiet stanowia one az 15% a facet tylko 3% - kobiety maja jeden organ, ktorego jedyna funkcja jest dawanie kobiecie przyjemnosci - lechtaczka, faceci takiego narzadu nie posiadaja - lechtaczka jest duzo bardzoej wrazliwym narzadem od meskiego penisa - po orgazmie u faceta automatyczynie i bardzo szybko spada cale napiecie,cala atmosfera, ochota na seks(facet musi odczekac),u kobiet tak nie ma, to napiecie po orgazmi u kobiet spada bardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×