Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanittaaaa

CIĄGLE MI SIE CHCE SEXU!!!

Polecane posty

Gość fit-a
powiem tyle wow:) jaki wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umarłammmm
hahahaha dobre z tym naleśnikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jak nie daje juz nikomu
dominik aseksualista a wyznawca 5 D hehe dobre sobie :D Powiec malutki co Ci mamusia, ciocia , babcia, dziweczyna lub inna kobitka uczyniala takiego zlego? Chyba zostales kiedys mocno szkrzywdzony kochaniutki, bo twoje wypowiedzi na nic innego nie wskazuja. Przykro mi bardzo i wspolczuje Tobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvoq
moja kobieta tez tak miała ale nie dawałem radu. Przerwalona misja byla z jej temperamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Sexs a kto tego nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnomus
dominikcostam a ty normalny jestes?jak ty w ogole smiesz wyzywac te facetki w ogole ich nie znajac-to po pierwsze.Po drugie pisza wyraznie i napewno w jedynym jezyku ktory ty rozumiesz ze -jest JEDEN facet.POtrafisz to zrozumiec cwoku???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vanita-ty tez jakas feministka seksistka jestes chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...to takie cwoki dzis studia koncza?No tak-skoro zeby byc "artysta"wystarczy byc nihilista to zeby dzis studia skonczyc wystarczy byc ...chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytam jak te facetki tu omijaja,klucza itd.Kazda wie ze to nimfomania ale pisza wszystko zeby tylko nie napisac...prawdy.No tak juz macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasnie znalazłam pewien utwór na wrzucie wrzucony przez osobę o takim nicku jak twój usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jej. Jak miło. Pocałuj się w d. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasnie znalazłam pewien utwór na wrzucie wrzucony przez osobę o takim nicku jak twój usmiech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:p Liczysz na coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcialbym, żeby moja żona byla ciągle napalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek7308
Vanittaaa, ja też lubię sex. Jak masz ochotę to odezwij się, będziemy się ****** wiele, wiele godzin. Moje gg 50996913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak, świetnie, że Was znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dominik to parówa,męska d****** Próbował z kobietami ale został wyśmiany,dlatego teraz na wszystkie warczy i we wszystkich widzi dziffki,bo puściły go kantem a on musi realizować się nadstawiając tyłka misiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu, ale mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że w pracy to Ci nie powinno przeszkadzać, gorzej z nauką. Myślę że to jest motywacja do doskonalenia siebie. Powiedziała bym coś jeszcze... jakbyś była mi bliższa i nie tutaj. I nie domyślajcie się bo do głowy wam to nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@vanittaaaa Posluchaj dosyc dobrze z racji swojego zawodu i wlasnych doswiadczen zyciowych znam sie napoiziomach libido. Nawet nie myslo braniu zadnych tabletek na obnizenie jestes skarbem dla kazdego mezczyny idealna kochanka. Zaraz ci powiem jak latwo rozwiazac Twoj problem i cieszyc sie seksem z ukochanym i byc spokojna tak zeby poza seksem nie musiec caly czas myslec o nim:) To naprawde banalnie proste:) Ale zacznijmy od podstaw Libido maksymalne stale; to taka ilosc orgazmow na Twoj cykl owulacyjny np. 28 dni ze niepragniesz juz ani jednego wiecej. Libido Twojego mezczyzny liczy sie tak samo okresem na jaki sie liczy tez jest dlugosc trwania Twojegoo cylku zazwyczaj liczy sie na 28 dni. Nie wiem jak dlugo jestscie ze soba. Fizjologia Milosci Romantycznej jest taka ze jak siepojawia stale libido kobiety moze wzrosnac kilkukrotnie czyli np normalnie stale masz 16 orgazmow/ 28 dni a wokrsie do pierwszych 2 lat moze wzrosnac do 48/ 28 dni lub jeszcze wyzej. U mezczyz tenn wzrost w tym okresie nieprzekrazcza 100% zazwyczaj jest kilkadziesiat. Po tym okresie Libido wraca do stalego maksymalnego. W tym sensie maksymalnego ze rozne czynniki jak np przemeczenie chcoroba konflikty z patrnerem moga go obnizac. Czyl np pomomo ze Ty masz libido stale maks. 16/28 dni to jak cie docisna w robocie i jestes przemeczona spadnie ci do 8/28 dni. Musicie zaczac od pomiaru aktualnego libido. Czyli przezjeden cykl owulacyjny jestescie clakowicie spontaniczni zawsze jak masz ochcote na seks i orgazm twoj mezczyzna ci go daje ale on ma orgazm tylko wtedy kiedy sam ma na niego ochote jesli Ty masz ochote a on nie nieproboj go podniecac niech cudownie cie wymasuje wylilez ci cipke i palcami jezykiem czy sztyucznym k*****m ale bez wibracjo doporowadzi cie do orgazmu pozniej przytuli opowie jak bardzo kocha a Ty badz mu wdzieczna ze zadbal o cibie. druga strone ma dzialac tak samo jak on ma ochote na seks a Ty nie po prostu delkatna gra wstepna tak zebys byla odpowiednio nawilzona w norce jesli tak sie nie dziej duze zelu nawilzajacego rozloz szroko uda dla kochanego i powiedz mu tak kochanie rznij mnie chce ci dac ogrgaz bo cie bardzo kocham. Sam nie staraj sie wtedy miec orgazmu po prostu skup sie na tym zeby jemu dac jak najwiecej przyjemnosci. I tak ma byc przez caly cykl owulacyjna nawet ja masz okres tez mu nie odmawiaj piekny oral zpolknieciem jego spermy ibedzie zachwywcony:) Wszystko dokladnie zapisujcie po miesiacu wiecie na czym stoicie. Jak cie zainteresowalo co napislalem i chcesz wiedzie dokladniej jak to pozniej poukladac jesli wyjdzie ze masz nawet 2 lub 3 krotnie wieksze libido od swojego facta pisz domniena mial masz w profilu. Musiz zrozumiec jedna rzecz jak masz np libido 36/28 dni a twoj face daje ci 24 orgazmy to Ty bedziesz miala uczucie ze chcialabys ich niesaowicie duzo ciagle nie wiem ze 100/28 dni ale to nie jest prawda. Po prostu bark nawet kilku orgazmow z tych 36 daje taki efekt z ciagle myslisz o seksie i chodzisz wiecznie nie zaspokojona. To naprawde bardzo prosto poukladac. Poza 1 malzenstwem nigdy nie mialem z tymproblemow Ja mam libido 48 orgazmow/28 dni a zadna z moich kobie amialem ich kilka ie miala wiekszego niz 24 i supe sie dogadywalismy zero problemow imialem seks tyle ilepotrzebowalem dokladnie srednio te 48 O./ 28 dni i moglem spokojnie skupic sie na innych waznych rzeczach w zyciu nie myslac natarczywe caly czas o seksie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też, co robić, jestem samotną młodą mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie ,ja mam 40l i też mogę ciągle się kochać,mąż już wysiada a ja go nie naciskam bo nie chce go stracić z jadę z wibratorkiem często,a o sexe myślę zawsze a przed snem muszę inaczej nie zaśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet po udanym seksie z moim facetem muszę isc do łazienki i tam sobie trochę " dołożyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo mam ja :) Dokładam ręcznie i ciągle mi mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×