Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Narzeczona i zaraz mama

Moj Dom, i nie moje dzieci

Polecane posty

... no właśnie ten czas? z małymi nie ma problemu, ale jak tylko zaczyna im się głos zmieniać, albo jak wzgórek łonowy zaczyna obrastać wtedy zaczynają się schody, aby tylko były jak najmniej strome - życzę ci, żeby było ci lepiej niż mnie z dogadaniem się z jego dziećmi :) Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
smieszne sa kobiety jak iza ktore pisza w ten sposob... ze inny cie nie chcial to z bagazem wzielas, a milosc nie wybiera, i roznie sie w zyciu uklada i zycze ci zebys sama kiedys sie w rozwodniku zakochala, ja na brak powodzenia nigdy nie narzekalam ale zakochalam sie wlasnie w NIM i nic nikomu do tego, a nie bede Go skreslac tylko dlatego ze jest po rozwodzie bo taki czlowiek tez ma prawo byc szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
tym bardziej ze uszczeliwia i mnie;D beata zycze Ci milego dnia;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... kobieto szczęście to stan umysły i ducha a nie stan posiadania... idź do sklepu kup sobie coś extra i super, a zobaczysz, że po paru dniach ci to spowszednieje i się znudzi! nie zazdrość innym tego co mają, bo sama sobie drogę zamykasz, jak to nazywasz do szczęścia i nie nazywaj kogoś nieudacznikiem lub nieudacznicą, bo kojarzysz mi się tylko z jedną osobą, ale nie chcę dzisiaj o tej osobie pisać, bo od rana mam dobry humor - cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
beata to było oczywiste czyli jestes nieudacznicą co juz swoj pierszy zwiazek rozpieprzyla tak to niestety jest, niktórzy nie maja krzty odpowiedzialności normalni ludzie najpierw zarabiaj pieniądze na wlasne lokum, potem zakladaja rodzine a takie jak ty,,, wstyd, jesteś gorsza niz malpa, nawet zwierzęta buduja sobie gniazda przed narodzinami młodych na lokum nie zarabilas, dupy dawalas byle komu, swojemu dziecku już rodzinę rozwaliłaś - przez ciebie bedzie pewnie musial chodzić na psychiatry na terapie dla dzieci z rodzin rozbitych i dysfunkcyjnych. twoj romeo widac taki sam nieudacznk, ma dziecko i rozwala mu rodzine, teraz wy się parzycie jak kroliki nie zwazajac na uczucia waszych dzieci z pierwszych zwiazkow. Nie wroze wam zreszta udanej przyszlosci, poparzycie się jak goryle, zrobicie nowe dzieci a potem pewnie polecicie robić ruję z nastepnymi partnerami ja nie wiem skad sie takie niedoroby biora... normalni ludzie zarabiaja na wlasne lokum, zakladaja normalna rodzine, ich dzieci mają przez cale zycie normalny dom a ty beata jak szympansica w rui i jeszcze starym rodzicom wydziera ich dobytek zdobyty ciężką pracą Twoi rodzice też tacy byli? czy może byli normalni? ty mialas pewnie normalna rodzine, a swoim dzieciom fundujesz pieklo - ja byś się czula jako dziecko jakby twoi rodzice tak łazili jak szympansy w rui - matka miałaby innego gacha, ojciec inną latawicę a ty być była ja takie niepotrzebny śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
iza uwazaj zeby ciebie kiedys twoj przyszly maz nie potraktowal jak smiecia i nie poszedl sie z inna parzyc, zyjesz w swiecie gdzie zycie to bajka? wszyscy sa szczesliwi i wszystko sie konczy happy endem? moze bedziesz z nim szczesliwa do konca zycia, a moze za rok czy 2 staniesz sie samotna, zgorzkniala baba.. ciagnaca alimenty i nie mow mi ze tak nigdy nie bedzie bo ty wybralas kawalera.. nasi rozwodnicy tez kiedys nimi byli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
iza i kiedys mozesz siedziec tu na kafe i zalic sie ze byliscie ze soba tyle lat, kochalas go..dalas mu wszystko a on zostawil cie dla innej, zniszczyl rodzine i twoj szczesliwy wyimaginowany swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza 9090 beata to było oczywiste czyli jestes nieudacznicą co juz swoj pierszy zwiazek rozpieprzyla tak to niestety jest, niktórzy nie maja krzty odpowiedzialności normalni ludzie najpierw zarabiaj pieniądze na wlasne lokum, potem zakladaja rodzine a takie jak ty,,, wstyd, jesteś gorsza niz malpa, nawet zwierzęta buduja sobie gniazda przed narodzinami młodych na lokum nie zarabilas, d**y dawalas byle komu, swojemu dziecku już rodzinę rozwaliłaś - przez ciebie bedzie pewnie musial chodzić na psychiatry na terapie dla dzieci z rodzin rozbitych i dysfunkcyjnych. twoj romeo widac taki sam nieudacznk, ma dziecko i rozwala mu rodzine, teraz wy się parzycie jak kroliki nie zwazajac na uczucia waszych dzieci z pierwszych zwiazkow. Nie wroze wam zreszta udanej przyszlosci, poparzycie się jak goryle, zrobicie nowe dzieci a potem pewnie polecicie robić ruję z nastepnymi partnerami ja nie wiem skad sie takie niedoroby biora... normalni ludzie zarabiaja na wlasne lokum, zakladaja normalna rodzine, ich dzieci mają przez cale zycie normalny dom a ty beata jak szympansica w rui i jeszcze starym rodzicom wydziera ich dobytek zdobyty ciężką pracą Twoi rodzice też tacy byli? czy może byli normalni? ty mialas pewnie normalna rodzine, a swoim dzieciom fundujesz pieklo - ja byś się czula jako dziecko jakby twoi rodzice tak łazili jak szympansy w rui - matka miałaby innego gacha, ojciec inną latawicę a ty być była ja takie niepotrzebny śmieć :D:D;D - o kurcze to dopiero jest schiza!!!!!!:D:D - uwierz mi fajnie roześmiałam się na głos :D:D;D - ponadto, bez komentarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona i zaraz mama iza uwazaj zeby ciebie kiedys twoj przyszly maz nie potraktowal jak smiecia i nie poszedl sie z inna parzyc, zyjesz w swiecie gdzie zycie to bajka? wszyscy sa szczesliwi i wszystko sie konczy happy endem? moze bedziesz z nim szczesliwa do konca zycia, a moze za rok czy 2 staniesz sie samotna, zgorzkniala baba.. ciagnaca alimenty i nie mow mi ze tak nigdy nie bedzie bo ty wybralas kawalera.. nasi rozwodnicy tez kiedys nimi byli..... ... ona się nie stanie zgorzkniała - ona już nią jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
nie będzie tak, bo ja wybieram porządnych ludzi a patologie omijam szerokim łukiem nie wiem jak można tak rozwalać życie wlasnym dzieciom, ja takie szympansy w rui omijam Poza tym ja pracuje i zarabiam, nie musze żebrać u rodzicow ani o mieszkanie ani o kasę, od narzeczonego tez nie obrzydzeniem mnie napawają takie kobiety i mężczyźni co rozwalają zycie swoim dzieciom jak szympansy w rui i którzy wydzieraja wszystko starym rodzicom, zamiast wziąć sie do pracy i samemu zarobić my przynjamniej mamy swoje priorytety, najpierw pieniądze na wlasne lokum, potem normalna rodzina a tacy ludzie zachowuja się jak małpy, żerują na starych rodzicach, rozwalaja życie swoim dzieciom - degeneraci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
to śmiej się beata, na zdrowie!!! żal mi tylko twoich dzieci, one pewnie raczej płaczą niz się śmieja dobrze że ja miałam normalny dom, a nie matke szympansicę w rui a ty jaki miałas dom? a jaki stworzylas swoim dzieciom? Wstyd! Nawet zwierzeta myślą o swoich młodych a ty całe życie w rui - rodziny normalnej nie stworzyłaś, na dom nie zarobiłaś Jesteś chodzącą porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza 9090 nie będzie tak, bo ja wybieram porządnych ludzi a patologie omijam szerokim łukiem nie wiem jak można tak rozwalać życie wlasnym dzieciom, ja takie szympansy w rui omijam Poza tym ja pracuje i zarabiam, nie musze żebrać u rodzicow ani o mieszkanie ani o kasę, od narzeczonego tez nie obrzydzeniem mnie napawają takie kobiety i mężczyźni co rozwalają zycie swoim dzieciom jak szympansy w rui i którzy wydzieraja wszystko starym rodzicom, zamiast wziąć sie do pracy i samemu zarobić my przynjamniej mamy swoje priorytety, najpierw pieniądze na wlasne lokum, potem normalna rodzina a tacy ludzie zachowuja się jak małpy, żerują na starych rodzicach, rozwalaja życie swoim dzieciom - degeneraci! :D - no nie ależ się nakręciła .... ale tak bardzo przepraszam, czy pani wie o co pani chodzi? kręci pani swój film - aha rozumiem :D a ten twój narzeczony to ile ma lat można wiedzieć - 90? czy 9? - bo taki zdziecinniały poziom pani reprezentuje więc nie wiem, czy to demencja starcza czy jeszcze zdziecinniałe naleciałości?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
niektorzy to lubią zrobic sobie z życia gnój tylko dzieci żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
iza wrozka nie jestes, ty moze rodziny nie rozbijesz ale nie wiesz czy twoj facet nie rozbije, albo ktos jakas osoba trzecia...kiedys.. tego sie nie da przewidziec, nawet najporzadniejszy facet i najporzadniejsza kobieta moga nie chciec byc dluzej razem, jest tyle malzenstw po rozwodzie, ktorzy kiedy sie pobierali mysleli ze to na cala wiecznosc. to ze jestes z kawalerem, pracujecie najpierw na lokum , a potem myslicie o rodzinie nie daje wam zadnej gwarancji ze bedzie szczsliwym malzenstwem az do smierci, i nie ublizaj komus.. ja sama pracuje na siebie, nie ciagne od rodzicow czy od narzeczonego, tez bym chciala zebysmy zawsze byli szczesliwi ale w dziejszych czasach roznie to bywa i dalego tak jak moja mama chce zabezpieczyc mnie tak i ja chce zabezpieczyc moje dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
szkoda mi tylo twoich dzieci - one pewnie bedą musiały chodzić do psychiatry na terapie dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych ale ty masz to w dupie, dla ciebie liczy się tylko szympansia ruja Twoja matka też z toba tak łaziła od gacha do gacha? Twoj ojciec zostawil biegał za coraz nową latawica? A może miałaś normalny dom, ale mimo to swoim dzieciom nie potrafilaś stworzyć choćby przyzwoitego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza 9090 szkoda mi tylo twoich dzieci - one pewnie bedą musiały chodzić do psychiatry na terapie dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych ale ty masz to w dupie, dla ciebie liczy się tylko szympansia ruja Twoja matka też z toba tak łaziła od gacha do gacha? Twoj ojciec zostawil biegał za coraz nową latawica? A może miałaś normalny dom, ale mimo to swoim dzieciom nie potrafilaś stworzyć choćby przyzwoitego życia ... a ty kobieto stworzyłaś jakieś życie, zbudowałaś dom, rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
@ narzeczona wszystko się może zdarzyć, ale ludzie jeśli się zmieniaja to tylko na gorsze, my mamy szanse na normalna rodzinę, ty od początku startujesz w patologię, za pare lat narzeczony zostawi ciebie i dziecko i bedzie gonil za nową atrakcją i w sumie dobrze, bo ciebie widać od początku ciągnie do patologii, zamiast chociaż zacząć normalnie ludzie którzy zaczynjaą normalnie przynajmniej maja szanse, ci którzy zaczynjaa z poziomu burdelu, mogą juz tylko obornika się dorobic we wspolnym zyciu, twoj ukochany to człowiek ktory nad szczescie i normalna psychike swojego dziecka przelożył własną ruję i potrzeby swojego pindola o beacie nie ma co nawet wspominać, taki obornik się za nią ciągnie, jej dzieci będą miały w dorosłym życiu problemy, dzieci jej gacha, ale dla nich gorzej niż dla zwierząt - liczy się tylko ruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
Każdy ma prawo zrobić obornik z własnego życia, gorzej jak niszczą życie własnym dzieciom. Bo to wlasnie najwyzsza cene placą dzieci ktorych rodzice żyja dla wlasnej szympańsiej rui. niektorzy takie wzorce wyniesli z wlasnych domow, inni nie a mimo to nie byli w stanie stworzyc swoim dzieciom minimum normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
narzeczona, beata nie odpowiedziałyście - jakie wy same miałyście dzieciństwo? mama ktora ciągnęła was do coraz nowego gacha i tata ktory biegal za coraz to nową latawicą? może warto się choć chwilę zastanowić nad tym jak się czują dzieci w takich patologiach. choć pewnie łatwiej i przyjemniej pomyśłec o kolejnej szympańsiej rui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Narzeczona ja paru rzeczy nie rozumiem jak najbardziej ok jest że chcesz zabezpieczyć dom który dostajesz od rodziców.Natomiast jak sama piszesz jest w nim dużo do zrobienia a to już są wasze wspólne koszty i w tym momencie to już tak troszkę przeginasz.Kobiety wy robicie wszystko żeby skłócić ojca z dzieciakami,a powiedzenie niech resztę zabezpieczy im mamusia mi wyjaśnia wiele.Życie z człowiekiem który ma dzieci jest bardzo skomplikowane a ty je chcesz skreślić do poziomu alimentów.Jeżeli facet się na wszystko zgadza to jest zwyczajna dupa wołowa nie facet.A są przecież inne sposoby można dzieciakom założyć lokaty można dzieci zabezpieczyć wszystkie po równo ale do tego trzeba być ojcem nie dawcą.Sorry ale jego zgoda na to wszystko przynajmniej u mnie spowodowała by zapalenie się lampki czerwonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9090
głupi, niedpowiedzialni dorośli, ktorzy mysla tylko pipą i pindolem a za wwszystko najwyzsza cene placa dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
robilam obiad;)| no wiec.. moj narzeczony zapisze swoim dzieciom mieszkanie ktore nabyl przed naszym slubem i ktore finansowo pomoglam mu zakupic..i nie z mysla o sobie wiec uwazam ze nawet jesli w moim domu bedzie trzeba cos zrobic, to moj facet sie do tego poczuje sam od siebie, i dlatego tez nie mam zamiaru dzielic sie rodzinnym domem z nie swoimi dziecmi. Oprocz mieszkania, narzeczony zalozyl dzieciom konta oszczednosciowe i odklada co miesiac pieniadze zeby mialy na start, ale jego dzieci maja tez matke i niech ta zadba takze o ich przyszlosc..a marnie to widze bo do pracy ma akurat 2 lewe raczki. Co do mojego domu rodzinnego.. moi rodzice sa po slubie 27 lat + 4 narzeczenstwa wiec moja rodzina byla "normalna";) Za to blisko mam przypadek kiedy dwoje malzonkow z 2 dorasajacych dzieci tworzyli jak to ty uwazasz" normalna" rodzine..od poczatku..panna i kawaler, slub, dzieci..wszystko po koleji..dalej sa "razem" po mimo paru zdrad, pomimo iz dzieci musialy patrzec jak sie bija, jak sie kloca..kiedy to dzieci wolaly by ich rodzice sie rozwiedli.. i to wg Ciebie jest normalny dom..bo dalej sa malzenstwem? Co oni soba reprezentowali przed dziecmi? Dla dzieci taka rodzina jest lepsza niz facet po rozwodzie czy kobieta rozwodka? To puknij sie w glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
a i dodam jeszcze ze znam takze rodzine : ona zostawila swojego narzeczonego dla faceta po rozwodzie z 3 dzieci. Wzieli slub, maja jeszcze 2 wspolnych i sa razem juz 18 lat. Dodam ze jego pierwsze malzenstwo trwalo okolo 2 lat. Wiec nie ma nigdzie reguly ze drugi zwiazek to cos gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia ja
druga kobieta jest zawsze tą gorszą, to tej pierwszej przysięgał, druga dostaje resztki z pańskiego stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
w zwiazku z tym ze bierzemy slub koscielny nie czuje sie druga gorsza;) i tyle w tym temacie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona i zaraz mama w zwiazku z tym ze bierzemy slub koscielny nie czuje sie druga gorsza i tyle w tym temacie;D ... kobieto, ale czego ty się tym babom tłumaczysz, a szczególnie tej izie, która tutaj na kafe znalazła sobie obiekt do odreagowania swojej schizy, bo nie ma dzieci i jest porządnie szurnięta obrzucając nas inwektywami, ... to twoje życie i twojego partnera na tym forum mało jest normalnych ludzi, a iza chociaż pisze, że jest normalna to tak na prawdę normalna nie jest - normalność pojęcie względne, ale człowiek w miarę normalny tak się nie zachowuje; ... iza dobrze, że nie masz dzieci - jesteś agresywną furiatką i nie wiem, czy tylko na tym forum, czy też w życiu realnym darłabyś do mnie tak ciapaką - zapewne nie - bo uciszyłabym cię jednym słowem - zamknij się iza i nie osądzaj, kogoś i nie obrażaj, bo za przeproszeniem nic nie wiesz, nic nie masz i stąd twoje frustracje, które są prawdziwe na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamisia ja druga kobieta jest zawsze tą gorszą, to tej pierwszej przysięgał, druga dostaje resztki z pańskiego stołu ... tak pisze każda, żeby podbudować swoje ego, a tak na prawdę facet zostawił ją dla drugiej - przede wszystkim lepszej - dlatego tyle nienawiści jest na tym kafe, bo gdyby faceci zostawiali i nie układali sobie po raz drugi życia, tylko skamlali pod waszymi drzwiami z prośbą, czy wielmożna pani jedna z drugą raczy pieniążki wziąć - to byłoby wszystko ok - a tak przyszło się dzielić z jakąś tam nie napiszę, jak wy się wyrażacie o next swoich byłych i cały raban o pieniądze no i nie możecie znieść, że wasi panowie teraz innej śniadanie do łóżka przynoszą - hehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa ale w ostrogach
Ile zawiści jest w ludziach ! - To takie typowe dla naszych rodaków. Autorka z rozbrajającą szczerością zapytała o nasze opinie, na nurtujący ją temat, a otrzymała w pakiecie ocenę jej życia osobistego. Ja uważam, że należy się dobrze zastanowić nad tym, co jest w rodzinie istotne, zwłaszcza w sferze własności stanowiącej majątek odrębny. Bo niby dlaczego autorka miałaby dzielić się z rodziną przyszłego męża, tym co nie było i nie jest ich własnością. Ma prawo zabezpieczyć siebie i swoje dzieci przed utratą domu, żeby w przyszłości uniknąć niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
beata masz racje po co sie tlumaczyc,..zawsze znajdzie sie jakas nawiedzona ktora mysli ze jest normalna, lepsza bo pierwsza, lepsza bo ma kawalera.. a za jakis czas okazuje sie ze lepiej jej sie ulozylo zycie jako drugiej, z panem z bagazem.. oczywiscie jej ulozyc sie moglo im bylym juz nie..bo jak to.. facet ma byc nieszczesliwy, a niech juz sie znajdzie taka ktora go jednak pokocha i uszczesliwi to chociazby nie wiem jaka dobra kobieta by byla to trzeba ja zgnoic i zniszczyc.. takie wlasnie tu jestescie..strasznie zalosne..nienawidzicie kazdej nastepnej mimo iz nie ona wam krzywde zrobila,.a jakbyscie takie super byly facet by was nie zostawial..nie szukal czegos czego mu u was brakuje.. Zreszta nie o tym temat.. Chodzi mi tu tylko i wylacznie o temat zabezpieczenia domu dla mnie i moich dzieci..wiec wszystkie frustratki nie majace na ten temat wiedzy niech sobie daruja komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona i zaraz mama
bosa ale w ostrogach swiete slowa... bynajmniej ktos patrzacy bardziej obiektywnie, nie oczami tutejszych kafe ex zon, czy super panienek w zwiazkach z kawalerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×