Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidja68

niska temperatura ciała i wysokie tętno

Polecane posty

Gość lidja68

Od godziny mam bardzo niską temperaturę ciała przy wysokim tętnie... przy czym wiadomo jest mi ciepło. Mam niedoczynność tarczycy. Termometr jest na pewno sprawmy. Problem w tym, że jest to dziwne połączenie. Jedno wyklucza drugie. Czy to jakiś objaw sepsy. Czy mam się o co martwić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam takie objawy
i niedoczynność tarczycy. A bicie serca mam ponad 120 :o na to biorę atenonol sanofi pol tabletki dziennie i mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlet22
Przy małym dziecku to wg mnie nic nie zastąpi termometra na podczerwień, nasz się nazywa nonContact, niemiecka produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzy wygodnie i szybko nasz Non contact, trochę trzeba było na niego wydać ale wygodna jest bez porównania z jakimkolwiek innym termometrem jaki miałam w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam nonContact ostatnio i się go w sumie dopiero uczę, ale pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, an pewno czas pomiaru jest dużym plusem, jednak kilka sekund a kilkanaście minut to jest różnica :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić coś bezdotykowego, ja mam nonContact, tutaj podczerwień bardzo szybko zbiera sygnał, nie ma zawieszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak działa model nonContact, bardzo uniwersalne urządzenie bo można nim sprawdzać tempkę wszystkiego – ciała, przedmiotów, powietrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Non contact okazał się rzeczywiście dla mnie dobrym wyborem. Intuicyjna szybka obsługa, dużo mniej zabawy niż z poprzednim termometrem jaki miałam (analog).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NonContact jest bardzo dobry, to fakt. Kupiliśmy go rok temu jak się nam córa urodziła i bardzo sobie chwalimy taki zdalny pomiar z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 30.10.2018 o 15:13, Gość gość napisał:

NonContact jest bardzo dobry, to fakt. Kupiliśmy go rok temu jak się nam córa urodziła i bardzo sobie chwalimy taki zdalny pomiar z żoną.

Też mam NonContact i też mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia z tym termometrem. Szybki dokladny i bardzo bezpieczny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Mam identyczne odczucia co do Non Contact. Solidny nowoczesny model, długa gwarancja, korzystam codziennie i nie widzę żeby zaczął jakoś wolniej mierzyć, albo fałszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Ogólnie zdaje mi się, że jeśli chodzi o termometry bezdotykowe to Sanity ma taką wiodącą pozycję. Już od wielu osób słyszałem, że sobie bardzo chwalą ten termometry. Także dla dzieci BabyTemp, sprzedawany z kompresem żelowym mini to dodatkowo fajnie to będzie wyglądać cenowo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 6.05.2019 o 13:44, Gość aneta napisał:

Mam identyczne odczucia co do Non Contact. Solidny nowoczesny model, długa gwarancja, korzystam codziennie i nie widzę żeby zaczął jakoś wolniej mierzyć, albo fałszować.

Tez zdecydowanie go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×