Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do panów 40-50

Panowie 40-50: jak byście zareagowali na zaloty atrakcyjnej 25 latki?

Polecane posty

Gość Do panów 40-50

Pytam porządnych panów, nie takich co bzykają wszystko co się rusza ;) Czy uznalibyście to za coś nie na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym umarł na zawał
i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojioj
Porzadni panowie nie zwracaja uwagi na o tyle mlodsze kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do panów 40-50
:D Ale załużmy, że już do Was startuje taka fajna, kształtna, młoda i wydatnym biuście, ustach i ogólnie cud- malina ;) Idziecie w to czy mówicie " dzieeeeeckooo mógłbym być twoim ojcem!" i idziecie dalej pierdzieć w kanapę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyślałbym, że to kolejna co
szuka sponsora. Dziś pełno takich młodych dziewuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tq ... ..
Pewnie i tak by ruchali, tylko tak teraz piszą ;) ojj faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do panów 40-50
Dobrze a gdybyście nie byli jakoś szczególnie przy kasie a panna by wykazywała Wami zainteresowanie seksualne i podziwiała Was za coś tam... no wymyślcie sobie, że macie jakiś talent a ona patrzy na Was zafascynowana, wielkimi błyszczącymi oczami i mówi "Pan jest genialny!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorek
wyciągnąłbym 2 stówy, rzucił na stół i brałbym sukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzys wieku średniego robi
swoje, pewnie, że ten facet byłby oszołomiony, ze ma młodą laskę. Ale szkoda, że taki temat tutaj poruszyłaś , bo tutaj sami nieudacznicy, prawiczki ich się raczej nie powinnaś pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do panów 40-50
Dodając, że np. kasy jej nie brakuje i nie wymaga żadnych prezentów itp.Fascynacja czysta Waszą skromną osobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja powiem tak...
szarpałbym jak reksio kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja powiem tak...
ej, jesteś na przegranej pozycji, jeżeli myslisz, ze takiemu facetowi nie stanie przy tobie- sorry za szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyślałbym, że to kolejna co
Jestem dojrzałym mężczyzną i traktuję seks jako dodatek do związku nigdy osobno. A takie młode dziewczyny nie interesują mnie do związku mają zupełnie inne priorytety w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do panów 40-50
Tak myślałam, że tu nie będzie mężczyzn odpowiednich do odpowiedzi na to pytanie a szkoda, bo nie ma za bardzo z kim pogadać na ten temat. Dość jednak kontrowersyjny. Wszyscy tu tylko huczą o kasie, sponsoringu i seksie a gdy pytanie o autentyczny podziw i zauroczenie to jakby zbyt głębokie dla niektórych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorek
to bym pomyslal ze to jakas ostra domina co szuka doswiadczonego albo ze zaden rowiesnik jej nie chce bo jest A brzydka B kazdy juz ja mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do panów 40-50
Trochę się nie zrozumieliśmy, bo tu chodzi o seks jak najbardziej. O romans, chęć bliskości i obcowania z tym mężczyzną. Tyle, że układ jest taki, że kobieta pożąda mężczyzny w tym przypadku za osobowość i kilka związanych z nia i wiekiem cech a on ją poznaje jako młodą, seksowną kobietę z klasą. Nie mówimy tu o dziewczynie z dyskoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890696
młodą, seksowną kobietę z klasą. Nie mówimy tu o dziewczynie z dyskoteki. Dziś nie ma młodych seksownych i z klasą. młode seksowne to tak ale klasy to brak wszystkim młodym kobietom/dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do panów 40-50
Faktycznie źle wybrałam miejsce na zadawanie takich pytań:/ Oczywiście, że są ! Trochę pogubione i ukryte, jak my wszyscy w tych zwariowanych czasach, ale są :) Trzeba wypatrzyć swoją połówkę w tej fali beznadziei. Panowie czy Wam by było miło gdybym napisała, że prawdziwych mężczyzn już nie ma? A przecież w wielu z Was drzemie wielki potencjał na faceta z klasą, bo takich już wykorzystanych potencjałów faktycznie widać niewiele na ulicach. Trochę wiary w ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 254
Jeśli jesteś w związku to uważaj,bo ta młoda nie ma nic do stracenia a ty raczej masz.Jak szukasz romansu to kobieta na drugie imie musi mieć DYSKRECJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jestes pojeban
a :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiojioj Porzadni panowie nie zwracaja uwagi na o tyle mlodsze kobiety - To pisała zazdrosna, stara baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz co miałoby łączyć
dojrzałego mężczyznę z dziewuchą 25 lat poza seksem nic przecież niedojrzała młoda kobieta i dojrzały mężczyzna znający życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co może łączyć? No wiele..;) Napisałam na początek o tym, że on fascynuje ją osobowością, ona jego urodą,świeżością,osobowość też wiadomo. Poza tym mogą mieć podobne zainteresowania, cele,poglądy na wiele spraw, dzielić życie i wymieniać się między sobą. Tu różnorodność doświadczeń działa często na korzyść :) Nie można generalizować, jednych łączy coś więcej innych nie, tak samo może być z młodymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takkk
A ja bym pomyślał,że dziewczyna miala nieudane do końca dzieciństwo.Pewnie by mnie to kręciło,ale jednak seks z rowieśnikiem ojca....niebezpiecznie i jak masz związek ,to chyba niewarto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałek zauważyłam Cię już kiedyś i podoba mi się Twoje podejście. Nie wiem ile masz lat, ale umysł otwarty i to się bardzo chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo jest prawdy w tym nieudanym dzieciństwie zazwyczaj ;) U mnie akurat troszkę inna sytuacja, po prostu mój ojciec był już wiekowy gdy przyszłam na świat i braci mam około 40stki. Może dlatego inaczej patrzę na takich mężczyzn i umiem z nimi rozmawiać. Żadnej traumy nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniooo ciekawskiii =)
Jak dla mnie, jestem na dole podanej przez ciebie skali, to jest interesująca perspektywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czyli w większości jednak jesteście na tak czy na nie? Mam okazję spotkać się z tym mężczyzną na dość oficjalnym przyjęciu, nie wiem czy się wybierać czy sobie odpuścić. Co on sobie pomyśli jak będę rzucać mu namiętne spojrzenia ;) Przy pierwszym spotkaniu był widocznie zaskoczony i zadowolony, przy drugim uśmiech miał od ucha do ucha, mile połechtałam jego ego, ale to wszystko było takie szybkie mijanie się w tłumie, zamienienie kilku słów z tym, że teraz bym chciała zacząć pogłębiać tą znajomość bardziej oczywistym flirtem i troszkę mam pietra;) Budzi respekt ten mój mężczyzna, nie da się ukryć, ostatnią rzeczą jakiej bym chciała to wyjść na idiotkę w jego oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×