Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
takasama551

Spotkanie z mężczyzną

Polecane posty

Witam, mam dylemat co do spotkania z mężczyną. Ale najpierw opowiem wam moją historię, żebyście mi mogli lepiej pomóc :) Otóż dwa lata temu poznałam przecudownego chłopaka. Od razu wpadł mi w oko, ja mu z czego wiem też (przyjaciel jego mi to wprost powiedział), ale niestety był w związku z pozoru szczęśliwym i nie chciałam w niego wkraczać i usunęłam się w cień, nie mogłam znieść jego spojrzeń w oczy i obecności czując że zwraca na mnie uwagę. I właśnie od tego czasu przebolałam, ale nie mogłam o nim zapomnieć, bolało mnie to, że nie jest mój. Po półtora roku rozstał się ze swoją dziewczyną i odmowił kontakt ze mną jednak trzymałam go na dystans. Od trzech miesięcy bardzo dużo gadaliśmy ale przez virtual, ponieważ dzieli nas troche kilometrów. Wiemy o sobie bardzo dużo, o życiu osobistym, o tym czego pragniemy, jakie są nasze priorytety w życiu itd. Dogadujemy się wręcz świetnie i dlatego planujemy się na ten weekend spotkać. U niego. I teraz chciałabym, abyście mi poradzili jak się przygotować do tego spotkania, co robić, a czego nie. Dodam że w gre może wejść seks, ponieważ oboje tego skrycie chcemy, ale czuje opór co do tego kroku. Z góry dziękuje za rady i czekam na wasze wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×