Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość winniethepooh

Jakie są wasze sposoby na oszczędzanie?

Polecane posty

Gość 3t35t45t
Mariiika nei wiesz co piszesz :-) Raz piszesz,ze codziennie ,dwa razy bierzesz kąpiel przy pełnej wannie. A drugi raz piszesz,ze "Codziennie przynajmniej raz dziennie wieczorem,"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3t35t45t
Mariiika zgodze sie,z epierzesiranki raz w tyg.bo mozesz miec ich mało i do tego małe metraze i pranie codzenne nie stwarza ci kłopotu,bo watpie jakbys miałą tych firanek z 10 co najmniej i spory metraz to co tydzien bys tego nei robiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treneneska
co cie obchodzi kto ile razy dziennie sie kapie? ogolnie temat jak zwykle zszedl z torow i skonczyla sie wymiana porad na oszczedzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3t35t45t
treneneska--Wybacz,ale osoby mające nałogi typu palenie papierosów,picie kawy,alkoholu nie są autorytetem w bycie osobami,które potrafią prawidłow zarzadzac domowym budżtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka....
skończcie tą jałową dyskusję ;) czekam na jakieś porady w oszczędzaniu ;) bo jak zwykle mowa o wszystkim tylko nie o tym o czym jest temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop456
A nawiedzona baba ktora nie widzi wad u siebie dla mnie tez nie jest autorytetem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym kraju połowa oleczemstwa jest tak zakompleksiona ze nawet sie wpierdala w to co ile kto kąpiel bierze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3t35t45t
Oh megi :-) no wiesz,ja tylko komentuje to o czym ludzie piszą :-) No,bardzo jestem zakompleksiona ,bo nei smierdze i nie msuze 2 razy na dzen moczyc sie w pełnej wody wannie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treneneska
3t35t45t jesli nie wnosisz nic do tematu nie wypowiadaj sie w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3t35t45t
treneneska--odnosnie tematu.Jak zaoczedzic na obiedzie,aby sobie kupic paczkę fajek?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3t35t45t
treneneska--Wolny kraj,wiec moge sie wypowiedac kiedy i gdzie chcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko naucz się czytać ze zrozumieniem. Codziennie albo i 2 razy dziennie napuszczam pełna wanne wody i biore kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że gotowanie zup jets też oszczędne. Ale nie takich wodnistych tylko wsadzić tam pełno warzyw. Za to robienie pizzy w domu to totalna nieoszczędność. Koszt pizzy 15zł, a jak robie w domu to na składniki mi 50zł idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a co z przyjemnosciami ? Jak często pozwalacie sobie na fryzjera ? Jakas Kosmetyczka :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie oszczędności jeszcze. Jak jest sezon na warzywa to wybieram sie na targ ALBO JAK KTO WOLI BAZARY. Kupuje w kilogramach (:D) mroze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie oszczędności jeszcze. Jak jest sezon na warzywa to wybieram sie na targ ALBO JAK KTO WOLI BAZARY. Kupuje w kilogramach (:D) mroze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja włosy farbuje sama w domu, podcinam raz na 3 miesiące, ostatnio dorobiłam się grzywy, to raz w miesiącu trzeba iść ją przyciąć. Na solarium czasem skocze ze 2 razy w misiącu, żeby nie być masakrycznie blada bo mam naturalnie kolor mąki. Paznokcie maluje sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja jeszcze oszczędzam nie kupując karmy w zoologicznych w małych workach, tylko zamawiam zawsze przez neta 2 duże wory. Zawsze ponad 50zł oszczędze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winniethepooh
Może i podany przeze mnie przepis na kulki ziemniaczane nie jest zbyt zdrowy, ale od czasu do czasu można zjeść. Ja pare minut temu zrobiłam czyszczenie lodówki - i zrobiłam sos do makaonu, ugotowałam paczkę makaronu spagetti i do tego: wkroilam pęto kiełbasy, jakas szynke, cebula, to wszystko podsmazylam , i do gara - dodalam do teggo pozostalą marchewkę z gorszkiem i zrobiłam sos czosnkowy z róznymi przyprawami, mleko plus mąka, zagęsiłam i mąż szczęśliwy bo ma żarcia na dwa dni, gar wyszedł spory :) ja sama jem własnie makaron z jagodami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winniethepooh
super:) ja nie mialam ochoty na takie cięzkie jedzenie, za to mąż uwielbia, cięzko pracuje fizycznie więc lubi takie wynalazki. Ja lekko z jagodami, chociaż chyba wciągnę drugą porcję ;P Ja zamiast osobno piersi z kurczaka, to kupuję całego, dzielę go i mam na cały tydzien jedzenia, ja zjem piersi, a mąż udka i skrzydełka, a na korpusie ugotuje gar rosołu, z którego jak wiadomo może codziennie powstawac innna zupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdżóweczka_________________
piekę sama,koniec z piciem wódy i fajkami,ubieram się w lumpeksie/oprócz majtów,staników,spodni i butów/ chemię kupuje w FM albo taką ze średniej półki ,wywaliłam wannę ,mam tylko prysznic ,jak wychodzimy z domu wyłączam wszystko oprócz lodówki - ja tak oszczędzam :) aha i jeszcze nie kupuję wędlin ,piekę sama schab a zazwyczaj szynkę lub pasztet mięsny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23123123123123
ja ostatnio juz zaczęłam wyłaczac lodówkę, tzn włązam tylko na godzinę- góra dwie, ale na taryfie nocnej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i owoce sezonowe, rowniez mroze. Konfitury oczywiscie tez :) Wczoraj sie pokusilam zrobic powidla, ale jeszcze poczekac trzeba najlepsze sliwki na to we wrzesniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiiii
oszczędna kobita., dlaczego nie umiesciłaś? -pozbądź się nałogów(palanie paierosów,czestego spożywania alkoholu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-z-z-z-z-z
oszczedna kobita ale masz przesrane zycie żero przyjemności współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×