Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

co za beznadziejny ten dzień

Polecane posty

którego noc, zrodzi kolejny... nie ma dziś we mnie nic radosnego - sam smutek... chyba się robię za bardzo sentymentalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powody wiły się po pajęczynie do mnie i trafiły sobie za jednym razem - różne są... migotka i co z tego? czasem przychodzi przesilenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka a poza tym u mnie oprócz codziennych życiowych czynności i spraw , występuje przymus brania na barki zbyt dużej ilości myślenia - a to akurat mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego źle się czuję i rzygam - organizm wszystko zwraca i nic nie przyjmuje .... może w końcu trafi mnie szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykasz za dużo pigułek Rzeczywistości :P Oderwij się od tego i wrzuć na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzygasz od nadmiaru informacji , a myśli galopują w odwrotnym kierunku Potrzebny Ci lifting zwojów :DDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis* uwierz , że ostatnio byłem bardzo wyluzowany i to chyba był zwiastun tego, co mam dziś LCroft zgadza się ...ale to nie wszystko - od innych rzeczy też... migotka może chociaż komuś zrobi się żal - uwierz , że muzę kocham i natrudziłem się , by ją poznawać - to taka moja dźwiękowa kochanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zaraz polecę zrobić kolejny lifting zwojów - bo nawet wody nie przyjmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby dopadła Cię nadmierna egzaltacja albo dawne idee romantyków ? To takie niepodobne do Ciebie.. :P Pamiętaj, że czasem lepiej pobawić się zapałkami i spalić sentymentalny most przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego w takich chwilach nie zwrocisz sie do Martina i spolki? mnie to zawsze pomaga zwracałem się do południa - potem jednak miałem przerwę i skierowałem się na P.T. i innych...ale i tak bardzo cicho kochanka może dziś grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka- mam nadzieję, że to nie sarkazm ..:P Miałam 2 :) Naprawdę, nauczycielki wiecznie się dziwiły z tego powodu :D rev- może po prostu się starzejesz :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka nemezis miała naciągane 2 z polskiego, w dodatku dzięki ściąganiu od chłopaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej marudzisz ? Servis witC + woda "niemoralna" = spokojny sen w oparciu o dobrą muzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie, byłam w żeńskiej klasie :classic_cool: Poza tym wolałam zamiast wkuwać na pamięć charakter Wokulskiego i powody dla którego zachowywał się tak a nie inaczej pisać opowiadania dla siebie i na konkursy szkolne, przynajmniej to mnie usprawiedliwia :P migotka - w takim razie dziękuję :) rev- :D uups, wybacz, tak, zapomniałam, że jesteś urody doskonalszej od Adonisa i ciele silniejszym od Achillesa, a pojęcie zmarszczek jest Ci obce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy ludzie jak on zawsze sa starzy mentalnie, teraz to tylko cialo moze co najwyzej nadganiac umysl no weź tu mniej ponad 2000 lat i nie posiadaj mentalności z przeszłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz....słuchasz progresywnej ? O...teraz będę bardzo uprzejma :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku dzięki za łodygę LCroft słucham i dlatego bądź miła - a pić nic nie mogę , może w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev- uups, wybacz, tak, zapomniałam, że jesteś urody doskonalszej od Adonisa i ciele silniejszym od Achillesa, a pojęcie zmarszczek jest Ci obce niedoskonały wcale - ale na starzenie się konkretne mam jeszcze czas i spokojnie pójdę do piachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×