Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MegiLena87

Pierwsza randka - help ;) .

Polecane posty

Gość MegiLena87

Niebawem szykuje mi się pierwsza randka z nowo poznanym facetem. Znamy się póki co tylko z internetu, na żywo jeszcze nie, jesteśmy z różnych miast itp. . Na necie jak do tej pory rozumieliśmy się świetnie, wobec czego mam obawy, iż na żywo może nie być już tak różowo. Moje największe obawy dotyczą : - jeśli już przerobiliśmy tysiące tematów przez internet, o czym można na żywo porozmawiać podczas pierwszego spotkania ? - nie umiem ani wysyłać ani odbierać sygnałów ---> napiszcie proszę, w jaki sposób wysyłacie pozytywne sygnały, że ktoś Wam odpowiada oraz jakie sygnały powinny płynąć z drugiej strony ? - co mówić, by dać do zrozumienia, że ma się ochotę na kolejne spotkanie, jeśli ta druga osoba się spodoba ( jednak nie chcę tego powiedzieć wprost, jestem mimo wszystko tradycjonalistką, uważam, że inicjatywa należy do faceta ) , takie lekkie znaki chciałabym dać, jednak mieć pewność, by facet je odczytał - czy to on powinien prowadzić rozmowę ? - co najważniejsze, co zrobić, by się wyluzować i mniej stresować ? - jak długo powinno trwać spotkanie oraz w jaki sposób je zakończyć, jeśli będzie pozytywne ? Powinnam pierwsza je zakończyć ? Co powiedzieć wówczas oprócz tego, że dziękuję za spotkanie, tak, by wiedział, że może mi kolejne zaproponować, jeśli będzie chciał ? - w jaki sposób sprawić, aby rozmowa i spotkanie były ciekawe dla obu stron ? - oraz co robić w czasie krępującej ciszy ? ( moja zmora ) ---> najbardziej obawiam się tego, że nie będzie o czym rozmawiać, nie będę wiedziała co powiedzieć lub zacznę się jąkać itp. ---> jak sobie poradzić z tą obawą ? - widziałam też, że dziewczyny radziły, by być niedostepną - tylko jak z tym nie przesadzić ? - oraz poproszę o ogólne "zasady randkowania" przed i podczas pierwszego spotkania - znam tylko te po pierwszym spotkaniu, że to facet powinien się pierwszy odezwać itp. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×