Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renene

przedszkola w poznaniu

Polecane posty

Gość Renene

Dziewczyny! jakie znacie dobre przedszkola w Poznaniu? Ja intensywnie poszukuje dla mojego dziecka miejsca godnego zaufania. do tej pory koleżanki polecały mi w sumie trzy miejsca - educandi na Górczynie -akademię smyka na wojska polskiego - twórcze łapki na jeżycach Może coś o nich słyszałyście albo macie własne propozycje? będę wdzięczna bardzo za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie mieszkasz? Zastanów się czy chcesz w korkach ( o tej porze przed 8.00 to są wszędzie) jechać 40 minut do przedszkola:) A potem wracać w jeszcze większych. Najlepiej na swojej dzielnicy poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻółtaPomarańcza
Trochę późno się obejrzałaś. Lepiej najpierw podzwoń i popytaj czy mają jeszcze wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdfvfdgvdsvzvbvbd
nie zawsze ma się dobre przedszkole na swojej dzielnicy. Znam ten bol bo u mnie też tragedia, same panstwowe syfy :O nie to ze mam ogolnie cos do panstwowych no ale u mnie to porazka i patologia jakas. Duzo mamy starych blokow i naprawde syfiarzy ( mowie tu o rodzicach) i powiem szczerze ze jak widze te ich dzieci to mi szkoda ich jak wygladaja, ale mimo wszystko nie chce zeby moje sie bawilo z nimi. Chce dla swojego dziecka "normalnego" otoczenia, a prywatnych klubow u mnie tez brak - najblizszy niby nie daleko ale wlasnie w strone zakorkowana, jade z corka 10km ale calkiem ok droga, jedynie jak wracamy to czasem dluzej - mimo to wole tak niz te przedszkola u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama!!!
Zgadzam się ze zdaniem dvdfvfdgvdsvzvbvbd :) Przedszkole bliskie nie zawsze znaczy dobre. starszy syn chodził do przedszkola co mieliśmy pod nosem i byliśmy średnio zadowoleni - czesne wysokie a usługi średnie. Córkę daliśmy do educandi - Renene o nim pisała. Małą podwozimy samochodem, ale moim zdaniem warto bo: mają tam fajny klimat i dużo zajęć dodatkowych w cenie czesnego. co do wolnych miejsc - to faktycznie lepiej się pośpiesz Renene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro szukasz w prywatnych
i dojazd to nie problem to polecam Centrum Haromonijnego Rozwoju Dziecka w Skórzewie - na wylocie z Poznania. Moga mieć jeszcze miejsce - ale nie wiem na 100%. Zajrzyj na stronke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka-kluska
Co do educandi - to nowe przedszkole, dobrze wyposażone, miło tam przychodzić :) Szkoda, że jak ja byłam mała to takich rzeczy nie było :P Jeżeli mieszkasz na Górczynie to jest to dobry trop, dzieciak nie będzie się nudził na pewno. Dojazd tez jest prosty - pytanie tylko czy chce Ci się malca dowozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreammer
jeśli chodzi o przedszkola to ja wiele pozytywnych opinii słyszałam o przedszkolu Lucyny Krzemienieckiej. Mają bardzo fajny program zajęć, świetną kadrę, dzieciaczki zadowolone wychodzą z niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w tym roku razem z żoną wysyłamy pierwszy raz dziecko do przedszkola. I wybraliśmy takie nowo otwarte latawce-dmuchawce. Przedszkole jest fajne byliśmy tam i wygląda to dobrze. Zresztą dam link do przedszkola może komuś się przyda http://latawce-dmuchawce.pl/ według nas warto tam wysłać dziecko jak zależy nam na jego przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowoleni jesteśmy z córką póki co z przedszkola Kolorowo Mi w Lusówku (ich http://facebook – facebook.com/Przedszkole-kolorowomi-838483429650269). Sympatyczna kadra, od razu pani która prowadzi grupę córki złapała dobry kontakt z moją pociechą. Smacznie karmią na miejscu, nie ma problemów z tym żeby córka zjadała posiłki, co czasami w domu to różnie wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×