Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmawiając z diabłem

Warto zaryzykować dla forumowej znajomości z nim/nią?

Polecane posty

Nikogo nie znam osobiście z tego forume i nie mam zamiaru poznawać. Przecież piszący tutaj ludzie są p.o.j.e.b.a.n.i. W zupełności wystarczą mi ich smutne projekty, które kojarzę bardziej, lub mniej. :P 🖐️ Co nie znaczy że twoje pytania są nie na miejscu. :D Niektórych bowiem tak zżera ciekawość drugiej strony, że popadają w bliższe relacje, co wydaje się sprawą naturalną Tak czy siak finał takich znajomości kończy się demaskacją. I tak, przez zupełny przypadek można zobaczyć twarz łosicy, lub leszczyka, który aktualnie popadł w niełaskę i został brutalnie usunięty ze "znajomych" błecheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy jest się czego bać jeżeli egzystuje się jako zakompleksiony paszczak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wiesz ja mam już nakręcone filmy o sobię i dalej piszę :D :classic_cool: myślałem bardziej o nowym i tobie bazylu z choojowumi oczyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyl hahaaaaa
ciekawe kto dla ciebie leszczyku ma piekne oczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałeś bo jestś napływowym gówinkiem :) a 99% obecnie piszących :D do tego miałkim, w chooj nudnym gówinkiem :O nie napisałeś nic co by mi utkwiło w pamięci , smyrgasz się jedynie fiutami z innymi nudnymi warzywami typu nowy 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,ibecyl duch kaffe , wielorotnie przez mnie prztyrana gimbus :D wypierasz moją egzystencję po tych tyrkach ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken już nie wymyślaj, bo jesteś ślepy i głuchy. I chociaż w jednym procencie tak inteligentny jak mi się wydaje, już dawno wiedziałbyś że do pyszczaków nie należę a do grupy glonojadów. I tak na marginesie gorąca prośba, wydaje mi się że mam dzisiaj zayebysty dzień i proszę nie spierrdolk mi tego Juken ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy weź swojego chłopaka na wycieczkę po historii kaffe :D zajmijcie się tym co lubicie najbardziej (vide smyrganie się fiutami) i zdupiajcie z forume bo dziś mam wolny wieczór i litości dla cymbałów nie będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawał skurwysyna który przegrał życie, malkontent, dyżurny cham i podszywasz ...chudy, brzydki, głupi, zły... miło mi was poznać:) jak wam sie cosik nie podoba to możecie spierdalać!!! Łokej :)???!!! aktualizacja = od 2010 żonaty :D 🖐️---słabiutko jak na takie wyzwania co masz w profilu.Nie stać Cię Juken na coś wymyślnego??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest ojciec chrzestny kobieto :O romantyczne filmy możesz oglądać z transem duchem i głąbem nowym , wyborne towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala - zdaje się mi że zduchlak kaffe czuje się trochę zazdrosny o twoje zainteresowanie moją osobą :D :classic_cool: 🖐️ ps. zduchalku kaffe wiesz że mam jej rozbierane fotki ? ((([cool[))) ps2. a ty nadal walisz samotnie konia popłakując gorzko nad swym losem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Którego Juken ? Chyba nie myślisz że przez te wszystkie lata jestem ciągle z tym samym chłopakiem. :D :D :D Chyba prubujesz mi jednak ubliżyć :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem moją smutną historię ...miałam tak dużo postów ale jak zobaczyli moją twarz to mnie kurva za nią zbanowali i muszę teraz pisać z takimi Pederastami jak wy by sobie nabić co nieco na licznik 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilość postów ? a to jakiś wyznacznik ? :D rozwiń myśl że nie wiem czy już napierdalać cię z imbecylizm teraz czy może za chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×