Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona_xyz.

Głupota po raz drugi!

Polecane posty

Gość ona_xyz.

Historia lubi się powtarzać. Poznałam Tomka przypadkiem, jest o 15 lat starszy odemnie. Ale ma to coś... Wczoraj pojechalismy razem do kina. Spedzilismy fajny czas, przed kinem, po kinie a potem juz na gg gadalismy dość dlugo. Od bardzo dawna nie czułam się przy nikim tak dobrze. Stwierdziliśmy że musimy to powtórzyc. Nie ukrywał, że ma zobowiązania... Jego eks i syn, jak mi powiedział myślałam że kontakt się urwie a jednak nie... Czuje się super kiedy rozmawiamy, a kiedy jestesmy blisko siebie wiem że jestem bezpieczna, ma to wszystko czego szukałam od dawna, miły, uśmiechnięty, szarmancki... Ale... ponad 2 lata temu byłam z Konradem. Okłamał mnie, na samym początku. Dopiero po czasie przyznał się że jest w trakcie rozwodu i ma dziecko. To ich różni. Z Konradem było ciężko, zawsze przedemną była jego eks... z nią jeździł nawet po głupie bułki do sklepu, a kiedy się kłóciliśmy wysyłał mnie do domu moich rodziców... średnio co 2 miesiące. Było miedzy nami 7 lat różnicy. Rozstaliśmy w dość niemiłych okolicznościach. Dzisiaj przepłakałam pół dnia, bo nie wiem co robić, ryzykować czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×