Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LoLa987

kto jeszcze jest dzisiaj wkurzony?

Polecane posty

bacznie obserwują :classic_cool: Ktoś ma widać w tym jakąś misję do spełnienia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy i tylko z tego powodu masz dola? To pomysl,ze jak juz ja znajdziesz to po pewnym czasie bedziesz miala jej dosc,zreszta strzelam ale pewnie z 30 lat przed Toba jeszcze,praca nie zajac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze nawet nie byłam uzalezniona ale fakt popalałam przed ciaża i odstawiłam raczej a nie rzuciłam ;) a ostatnio mam czasem ochote na papieroska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyindywidualizowany---> wie co mówi :classic_cool: mnie przygniatają poniedziałkowe powroty do niej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
wyindywidualizowany happy i tylko z tego powodu masz dola? To pomysl,ze jak juz ja znajdziesz to po pewnym czasie bedziesz miala jej dosc,zreszta strzelam ale pewnie z 30 lat przed Toba jeszcze,praca nie zajac dziekuje, az mi sie dobrze robi na sercu. Mieszkam za granica i nie moge dostac pracy a tak wlasciwie lubie pracowac.....dokladnie 30 lat przede mna i siedze tylko i mysle jaka bede miec rente na starosc. W dodatku jestem samotna LoLa987 se lepiej bułkę z pasztetem kup po piwie ci się będzie odbijać chociaż po pasztecie też jest taka możliwość nie chce mi sie jesc ... v34 rusłan masochista happy cjedno piwo, czery słomki i reszty nie pamietam jakby wszyscy tak pili to by Polmos juz dawno padł no wiem ze duzo nie pije ale wczoraj z rodzina pochlalismy :-) whiskey i wodka :-) ale teraz znow siedze sama i mysle jak bedzie dalej :-( jak milo mi pogadac z rodakami teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy siedzisz na Wyspach?:classic_cool: rzuc to wszystko i zjedz tutaj ;) biednie tu ale wesoło i wódka tansza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
nie ale musze przeciez wypracowac sobie rente do 67 roku zycia :-) widze po moich rodzicach jaka marna rente dostaja :-O nie chce tak skonczyc.. smutno mi, znowu placze, czuje sie nikim :-( mam dobry zawod, doskonale obsluguje sie tym jezykiem i pracy nie moge dostac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
v34 happy siedzisz na Wyspach? rzuc to wszystko i zjedz tutaj biednie tu ale wesoło i wódka tansza :D nie Kochana, w Niemczech jestem. Tak mysle zeby sie spakowac i do Polski wrocic ale nie mam dokad. Moja rodzina jest tu. Brakuje mi fajnych, serdecznych ludzi. Tutaj kazdy tylko dla siebie zyje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
v34 happy siedzisz na Wyspach? rzuc to wszystko i zjedz tutaj biednie tu ale wesoło i wódka tansza :D nie Kochana, w Niemczech jestem. Tak mysle zeby sie spakowac i do Polski wrocic ale nie mam dokad. Moja rodzina jest tu. Brakuje mi fajnych, serdecznych ludzi. Tutaj kazdy tylko dla siebie zyje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
jestem tutaj juz kilkanascie lat :-( tez mysle ze zly rejon :-( i tak mysle czy moze nie chca mi dac pracy bo z Polski jestem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio coś słyszałam w radio że Niemcy sie zrobili dla przybyszów mało otwarci :classic_cool: i dość spora dyskryminacja się tam pojawia wsród pracodawców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
tak w Berlinie turystow nie lubia, przeszkadzaja im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy- trzeba było na woodstock przyjechać. Energii by starczylo do następnego, a potem znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
ruslan a gdzie ten woodstock byl? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogę... Największa impreza na tym kontynencie w dodatku za free, a ty nie wiesz? Kostrzyn nad Odrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
Kostrzyn nad Odra? tam sie moj tata urodzil w 1943 roku. Niesamowite.........nie wiedzialam ze tam woodstcok ist :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy birthday to you
Jezu jak mi zle :-( 3 butelki piwa wypilam i juz nie moge...bez sensu wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×