Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

Camping Tatrzańska Łomnica

Polecane posty

Może ktoś był albo zna stronę kempingu w Tatrzańskiej Łomnicy, ale nie tego fic-owiskiego, tylko deko wyżej, często są tam zielone szkoły. Domki są rozmieszczone po okręgu, w środku trawa, przy wjeździe duży budynek z pokojami. Kojarzy ktoś?Domki 4 osobowe chyba, takie drewniane chałupki, do tego pawilon łazienkowy na końcu. Nie moge znaleźć ich na necie, a potrzebuję namiarów, a gdzies mi się zapodziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Wampuś
Nie polecam, grasuje tam cyganeria i rano może z auta zostać tylko karoseria :D. Ja znalazłem taki pensjonat, nie pamiętam nazwy trochę wyżej, ogrodzony, parking, bar i miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam tam kilka lat temu i żadnej cyganerii nie widziałam (samochodem byłam) grasowały tylko dzieciaki z zielonej szkoły przez jakieś 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Wampuś
Aaaa tam, ja tam wolę spać po naszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wolę pod samymi górami, gdzie do szlaku mam 15 minut na piechotę, a nie 2 godziny jazdy samochodem poza tym po słowackiej stronie masz 20% tłumu, który przewala się po polskiej stronie nie wspomnę o łagodniejszych, bo południowych, stokach (podejściach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieuwqieowq
tez o niebo wolę słowację, wejscie na rysy od tamtej strony jest smiesznie łatwe, ale góry fajniejsz ebo ich więcej i super ta kolejka jest co łączy wszystkie miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, elektriczka jest genialna jakby jeszcze wyszli trochę z epoki prlu jeśli idzie o kwatery i wyżywienie, byłoby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Wampuś
No co ?, mi tam ich kuchnia odpowiada :). Uwielbiam knedliczki z gulaszem z barana, mniam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieuwqieowq
ja zwykle jezdziłam do novej lesnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieuwqieowq
a tam jest tak do teraz, że zeby isc na łomnice albo lodowy szczyt, trzeba przewodnika? ja byłam na krywaniu, Rysach, a najciezszy to był ten królweski szczyt czy jak go tam nazywali... a najb. urkowliwa chyba chata Tery"ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczyłam kiedyś zdjęcie tej Chaty Teryeho, to sobie postanowiłam, że koniecznie musze tam być i byłam cudnie i jakie przy okazji wielkie stado kozic widzieliśmy, ze 30 sztuk na Łomnicę tylko z przewodnikiem, nie ma takiego szlaku stricte turystycznego a co do żarcia - mdłe takie i te baby w nylonowych fatruchach... kto młody, powinien jechac i prl zwiedzać na Słowacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieuwqieowq
ewa, a ty byłas gdzies z przewodnikiem? To jest jeden minus ze na niektóre szczyty bez niego nie da się wejsc. Za chatą Tery"ego jest tez niezłe przejscie- strasznie strome A, jeszcze zbójnicka chata, raz szłam tym przejsciem i potem się chwile pogubiłam, błądziłam z godzinę, w końcu znalazłam szlak. Marzyłam żeby się napic czegoś w zbójnickiej,,,i jak doszłam zobaczyam zgliszcza... zjarała się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie schronisko kapitana Rasu? bo myśmy tam z worami darli i doszliśmy, a z niego tylko podmurówka została... Zbójnicka to nie pod Rysami? już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie zerknęłam, w Zbójnickiej nie byłam ja specjalnei wyczynowo nie chodzę, bardziej turystycznie, a tym bardziej teraz, w moim wieku ;) kiedyś bardziej chodziłam, to znowu kasy mało i bez samochodu, to tylko po polskiej stronie przypomniało mi sie spanie u chłopa leśnego w Trzech Studniczkach pod szlakiem na Krywań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieuwqieowq
myslę, że zbójnicką juz dawno odbudowali, ja tam nie byłam niestety ponad 10 lat... a pod rysami tez jest klimatyczne schronisko, chyba najzysze w tatrach, mają fajny kibel :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.dobreschronisko.pl/chata-teryego-schronisko-gorskie-w-tatrach-slowackich,d37,s65 Chata Teryego jest najwyżej położona :) a do tego pod Rysami nie doszłam kiedyś, bo mnie śnieg zatrzymał - jakoś mam opór organiczny przed wchodzeniem na zlodziały śnieg w górach niby były jakieś zabezpieczenia, ale ten sznurek konopny nie wygladał solidnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ieuwqieowq
w sląskim nie bylam ale widze na zdjęciu ze okropny, kto na to wpadł to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×