Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska323232

Zmarszczki

Polecane posty

Gość Miska323232

Po wstaniu rano mam pogniecioną ,odcisniętą skórę wokół oczu. Na lewym oku mam taką ukośną kreske. Jestem załamana mam 37 lat. Kobiety, które mają taki problem, co robicie???Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala i Ola
Maseczka błotnia albo zesraj się na ciasko i potem je zjedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska323232
Czekam na porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latka lecą niestety
tutaj wszyscy mają gora 18 lat, nie pomogą ci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na kolege z pracy
czy puchnie Ci twarz z rana? jesli tak to albo jesz za duzo soli albo masz grzybice jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska323232
Nie puchnie mi twarz. Mam takie przygniecienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HannaWoj

Wątek co prawda nie najnowszy, ale moge powiedzieć że na zmarszczki bardzo skutecznym zabiegiem są zabiegi z kwasem hialuronowym. Sama jestem po wypełnianiu takim kwasem a dokladniej był to restylane. Super efekt, naturalny. A sam preparat bezpieczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek
Dnia 13.08.2012 o 21:57, Gość Miska323232 napisał:

Po wstaniu rano mam pogniecioną ,odcisniętą skórę wokół oczu. Na lewym oku mam taką ukośną kreske. Jestem załamana mam 37 lat. Kobiety, które mają taki problem, co robicie???Pomóżcie

Kocico najdroższa, czy na cipci też masz zmarszczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Jestem osobą starszą i mam juz bardzo widoczne zmarszczki, zwłaszcza pod oczami. Dzięki zabiegowi Emerge bardzo szybko się ich pozbyłam i zostały zlikwidowane. Zabieg polecam bo daje niesamowite rezultaty. Ja robiłam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Miałam dośc widoczne zmarszczki na twarzy i pomógł mi w zlikwidowaniu ich zabieg z mezoterapii. Bardzo dobrze wygładza i poprawia wyglad skóry na lepsze. Zabieg robilam w J&J Art Derma Clinic Rzeszów   i warto tam iść , Ja byłam bardzo zadowolona.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaK

A takie pytanie, w jaki sposób Wasz lekarz dba o higiene podczas zabiegów medycyny estetycznej?  U mnie otwiera taki specjalny zestaw Custom Pack od Restylane. Ja np jak miałam wypełniane zmarszczki to dostałam czepek. by np nie dostały się żadne drobnoustroje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta

Serdecznie polecam gabinet medycyny estetycznej MTT Estetica z Krakowa i zabieg RF Ulverin R. Pierwszy raz byłam na nim na wiosnę i po pierwsze udało mi się zlikwidować takie drobne zmarszczki z czego jestem bardzo zadowolona, a po drugie spodobał mi się efekt na tyle, że powtarzam za tydzień ten sam zabieg, bo zwyczajnie warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie zdecydowałam sie za namową lekarza na wypełniacz - Restylane Sknbooster . No i efekt jest świetny, bardzo ładnie wygłądzona skóra i nawilżona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety to już jest starość i będzie coraz gorzej. Skóra traci jędrność. Jedyne co możesz to skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×