Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roseroseroserose

Borelioza-leczenie alternatywne

Polecane posty

Gość gość
A po co to komu,ja mam zapper i jest bardzo skuteczny,nie eksperymentuje tylko ustawiam czestotliwosc na pasozyta i go likwiduje,to trwa godzinke ,jak trzeba powtórka na drugi dzien i jest pozamiatane po pasozycie he he i to sie nazywa leczenie,a nie tam jakas chemia,Ludzie!!!mamy XXIw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Capperom mówimy nie, dziekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cappertom tylko to sa zappery,nawet nazwy nie znas a co dopiero sam aparat i jak działa.wiec nie mów nie ,bo nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matolku cappery to bylo ironicznie.Nigdy nie zrozumiesz ironii nawet jak by cie kopneła w d....e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to sie mozesz sama w d**e kopac,jak sie nawet nazwy nie zna ,nie mówiac juz o reszcie to sie pisze głupoty a pozniej sie jej broni:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje test pozwalający wykryć Boreliozę bezpośrednio u kleszcza. To BoTick. Wyciągamy kleszcza i na miejscu badamy czy mógł nas zarazić Borelioxzę jeśli wynik pozytywny szybko do lekarza. Jak trafimy na takiego co się zna to rozpocznie od razu leczenie nie czekając na badania z krei po kilku tygodniach gdy wytworzą się przeciwciała. Czs ma tu duże znaczenie. informacje na botick.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewska Zielarnia Lublin
Pacjenci najczęściej kupują u nas dwa specyfiki na boreliozę, czystek (więcej info na blogu Królewska Zielarnia), z którego piją herbatkę oraz korzeń szczeci na nalewkę. Od nie jednej osoby słyszałam, że czystek daje rewelacyjne efekty. Zawsze należy zapytać lekarza prowadzącego terapię o możliwość stosowania ziół jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lekarze nie znaja sie na ziłach,wiec o co chcesz ich pytac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Bardzo mi pomogli w placówce Noma Medica Volla w Krakowie na osiedlu Oficerskim. Warto odwiedzić to miejsce, mają świetnych diagnostów, ale też zajmują się terapią. Mi tutaj pół roku temu pomogli w związku z boreliozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Rewelacyjnie pozbywa się borrelii z organizmu sprzęt od Noma Medica, który sobie kupowaliśmy jakoś już rok temu. Nazywa się to dokładnie BRT Stymulator Homeostazy. Działa bardzo szybko i po zakażeniu. Do tego świetnie się sprawdza też w walce z paciorkowcami, gronkowcami i innymi przyjemniaczkami, które bardzo się dobrze czują w ciele człowieka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwwd
Jeśli miałbym jeszcze raz leczyć się z boreliozy to znowu bym wybrał ludzi z Noma Medica -www.medicavolla.eu. Wysoki profesjonalizm i ogromna wiedza. Druga sprawa, że dysponują jednym z lepszych urządzeń w kraju, czyli BRT stymulatorem, który można swoją drogą też kupić sobie od nich do domowej terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdww
Podoba mi się sposób w jaki pracują w gabinecie Noma Medica. Dzięki nim wyleczyłem się z boreliozy i mój 12 – letni syn. Najpierw szczegółowy wywiad, diagnostyka, a później indywidualnie dobrana terapia. Co do samego leczenia boreliozy to fajnie jest to wyjaśnione w artykule na stronie www.medicavolla.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulerrr
Dostałam od bratowej namiar na gabinet Noma Medica w Rzeszowie i chyba się tam wybiorę na bezpłatne badania analizatorem kwantowym. Ponoć jedne z dokładniejszych na świecie. Dzwoniłam już się rejestrować pod numerem 12-3070360. Miły kontakt, przyjazna babka po drugiej stronie słuchawki, wszystko wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yanerr
Z boreliozą trafiłam jakiś czas temu do Noma Medica w Gdańsku i już jestem zdrowy. Choć jak mnie dopadło to czułem się jak z krzyża zdjęty. Mają doświadczenie przy tej chorobie i najlepsze statystyki jeśli chodzi o wyleczalność w PL, a nawet z EU z tego co słyszałem. Namiar na gabinety jest na portalu www.medicavolla.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukasszzz
Dużo mi i moim dzieciom dały badania analizatorami kwantowymi w gabinecie Noma Medica we Wrocku. Precyzyjny obraz tego co się w organizmie dzieje i już wiadomo skąd u moich dzieciaków taka apatia ostatnio...Badania są za darmo o ile się wcześniej zapiszesz, namiar na gabinety jest na www.medicavolla.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani walczący z boreliozą :) Wiem, że Ci najwytrwalsi próbowali już praktycznie wszystkiego - takich właśnie Klientów spotykam w swoim gabinecie :) Łączycie różne metody i chwała Wam za to, bo jak się okazuje lekarze najczęściej bagatelizują problem z jakim przychodzicie. Z własnego doświadczenia powiem, że faktycznie terapie BRT a także Zapper są skuteczne - pod jednym tylko warunkiem - nie dajcie namówić się na tzw. standardowe programy/częstotliwości. To co było aktualne kilkadziesiąt lat temu już takie nie jest. Borelioza mutuje - już nawet widzieć kleszcza nie potrzeba nie mówiąc o rumieniu, aby być nosicielem. Jeśli nie chcecie zmarnować swoich pieniędzy i oczywiście czasu to odpuśćcie sobie wizyty w gabinetach, które bez wykonania jakichkolwiek skanów podłączą Was do biorezonansu. Podobnie jest z częstotliwością sesji - jedna czy dwie nie sprawią że będziecie w pełni zdrowi - tu się kłania łączenie zabiegów z oczyszczaniem organizmu, suplementacją witaminami i ziołami... Kochani, być może odbierzecie to trochę jako sabotaż gabinetów biorezonansu, którzy robią kasę na ludzkim nieszczęściu i desperacji - ale inaczej ująć się nie da tego co obserwuję i słyszę od Klientów. Szukajcie ludzi, którzy nie obiecają Wam natychmiastowego wyleczenia poprzez "nicnierobienie", a takich którzy po pierwsze powiedzą Wam, że to będzie długa, intensywna droga, którą w 80% będziecie musieli pokonać sami m.in. poprzez zmianę diety, własnoręczne przygotowywanie ziół, robienie lewatyw, regularne zażywanie suplementów plus stosowanie KIERUNKOWEJ terapii biorezonansem :) i wtedy osiągniecie sukces :) Mam nadzieję, że w naszym kraju będzie coraz więcej takich miejsc, które pomagają a nie zbijają kokosy :) Amen :) To mówiłam ja - Ola z Centrum Diagnostyki Kwantowej http://www.diagnostykakwantowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boreliozę udało mi się wyleczyć w zupełności w Lublinie, za sprawą http://www.lalimed.pl . Tam zostały przeprowadzone specjalistyczne testy, dzięki którym w zupełności przekonałem się o chorobie swoim organizmie, zaś lalimed zadbał o to, abym wrócił do normalnego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasożyty miałam usuwane w Futura Medica i powiem że czuję się jakby straciła z 10 kg wagi i z 5 lat wieku..:) Człowiek po takim oczyszczeniu organizmu normalnie lata 10 cm ponad chodnikami. Szczerze polecam – terapia nie jest inwazyjna, nie jest bolesna, za to w stu procentach naturalna. Druga sprawa, że pasożyty odpowiadają za wiele dolegliwości bólowych z którymi ludzie się po lekarzach bujają latami.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie bardzo dobre wrażenie od pierwszej wizyty zrobili w Futura Medica..przede wszystkim tutaj podeszli do mojego stanu powaznie zamiast bagatelizując. Ogólnie chodziło o przemęczenie jakieś takie chroniczne przewlekłe wypłukanie z energii życiowej. Od razu zrobili mi komplet badań i dobrali terapię która krok po kroku przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre wrażenie już od pierwszej rozmowy telefonicznej zrobili na mnie w Futura Medica w Krakowie, na stronie facebook.com/Futura-Medica-341616709658944/ jest do nich kontakt podany. Po boreliozie nie ma już śladu a jak do nich trafiłem to byłem w bardzo złym stanie, antybiotyki nie pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borelioza. Strach i nadzieja jest debiutem pisarskim, powstałym na bazie własnych doświadczeń, wieloletnich poszukiwań diagnozy, leczenia i funkcjonowania z chorobą. Książka obfituje w praktyczne porady, psychologiczne rozważania i prowokuje do przemyśleń. http://alimero.pl/borelioza-185280.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż dostał antybiotyków na 1,5 roku i co? poza wyjałowieniem organizmu, ogromnym osłabieniem nic więcej. Sięgnęiśmy po książkę Buhnera i pod okiem lekarza fitoterapeuty zaczęliśmy leczenie ziołmi. Jest już znacznie lepiej, cofają się objawy, poprawiła się krew i funkcje żołądka. Mija rok. Prawie wszystko kupujemy przez internet a www.magicznym ogrodzie albo w https://herbapis.pl/kleszcze-ziola-protok%C3%B3%C5%82-buhnera?sort=date_modified-DESC&page=2&limit=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×