Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roseroseroserose

Borelioza-leczenie alternatywne

Polecane posty

myślisz że jestem jakas niezrównoważona? :) wiem bo miałam rumień dwa miesiące temu i zrobiłam potem badanie western blot, wyszło dodatnie. lekarze zalecają mi ogromne dawki antybiotyków których nie mam zamiaru brac. masz jakieś rady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ja jaj
coz mam, brac antybiotyki, bo akurat kilka osob leczacych poczatkowa faze boreliozy metodami naturalnymi spotkalam. A juz neuroborelioza to paskudna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
No to zastosuj zapper,skoro srebra nie chcesz,na wszystko jest rada,nie ma nieleczalnych chorób są tylko nieuleczalni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśi, że spotkałaś kilka osób leczonych sposobami alteratywnymi boreliozę? serio, nie udało im się? prosze napisz więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na myśi, że spotkałaś kilka osób leczonych sposobami alteratywnymi boreliozę? serio, nie udało im się? prosze napisz więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Zadajesz pytanie na które masz juz nizej odpowiedz ,he he roseroseroserose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhikhiool;
a ja czekam na wyniki czy mam borelioze strasznie sie martwie wyobraźcie sobie, że cośmnie ugryzło 2 lata temu!!!!!!!!! pamietam jak miałam w tym miejscu mega ślad i teraz, 2 mies temu wyskoczył mi rumień w tym samym miejscu, typowy dla boreliozy do tego od dawna już czułam sie bardzo źle, wiele objawów, ale myślałam, że to hormony no i poszłam do immunologa, zrobił mi ogromną ilość testów, tzn pobrał 5 fiolek krwi, m.in. sprawdzi czy to borelioza (uwaza, że duza szansa), może to być także toczeń (mam wysoki poziom estrogenu, problemy hormonalne, mogło to spowodowac toczeń) eh jestem załamana ale mam nadzieje, że wreszcie otrzymam odp na pyt dlaczego tak bardzo źle się czuję od długiego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie życzę Ci żeby to była borelizoa, bo zobaczysz jaki lekarze proponują leczenie- tyle antybiotyków że zniszczyć można całą florę bakteryjną. aj ja jaj- chodziło mi o ten cytat: "coz mam, brac antybiotyki, bo akurat kilka osob leczacych poczatkowa faze boreliozy metodami naturalnymi spotkalam. A juz neuroborelioza to paskudna rzecz." chodzi mi żeby ta osoba napisała więcej na ten temat, please :) a co do srebra to myślę ze jest ok, tylko że niekórzy pisali na innych forach, że na borelkę nie wystarczyło srebro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ja jaj
Dokladnie to mam na mysli. Pracowalam kilka lat na oddziale neurologicznym gdzie czesto byli pacjenci chorzy na bolerioze. Roznica miedzy tymi, ktory nigdy sie nie leczyli i choroba osiagnela pozne stadium a tymi, ktorzy leczyli sie alternatywnie byla zadna. Jestes niedawno po ukaszeniu, wybierz zapisana dawke antybiotykow. Lepiej to niz po paru latach klasc sie na oddzial szpitalny, prac konskie dawki dozylnych, przechodzic wszystkie badania, ze juz o powiklaniach i ubytkach zwiazanych z bolerioza nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ja jaj
a srebro, tak jest ok, zwlaszcza dla tych ktorzy na nim zarabiaja. Kurcze dziewczyno przeciez to jest metall ciezki, w najlepszym wypadku jak zjesz za duzo bedziesz miala srebrzyce, w najgorszym uszkodzisz sobie nerki i watrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki że mi to napisałaś, naprawdę to bardzo dla mnie cenna wskazówka. Mam zapisany zinnat, tylko że miałam kiedyś uczulenie na augmentin i nie wiem jak zareaguję na zinnat. trochę się boję reakcji uczuleniowej :( myslałam żeby poprosić lekarza o próbkę np. z zatrzyku (zinacef), to by było wiadomo czy mnie nie uczuli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ja jaj
Zinat a augmentin to dwa zupelnie inne antybiotyki. Zupelnie inna grupa. Lepiej zazyc doustnie bo ewentualna reakcja uczuleniowa nie jest wtedy taka silna. A jesli boisz sie o swoja flore bakteryjna to jogurt ze szczepami bakterii i po zazytym antybiotyku i najwazniejsze najwczesniej 30 min po antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsgaadggdagd
TYLKO ANTYBIOTYK; I TO CALA SERIA;INACZEJ dojdzie do glowy i po zyciu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda Volla
Polecam wykonanie kompleksowego badania diagnostycznego (m.in. na obecność borrelii) metodą dr Volla w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia w Krakowie. Polecam także terapię w tym Centrum , gdyż jest gwarancja skuteczności na usunięcie borrelii. www.mcpz.pl www.instytutvolla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terapia volla mi nie za bardzo pomogla,owszem odrazu mi wykryto borelioze i zalecono terapie,ale po jej ukonczeniu po kilku m-cach byl nawrot choroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhsvboiqge
Uwaga na srebro! Podobno kobieta zrobiła się niebieska po kuracji/skóra/.Nie ma badań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tcm
witam Boreliozę można wyleczyć bez antybiotków , za pomocą tradycyjnej chińskiej medycyny: osoby zainteresowane mogą kontaktować się :www.tcm-online.com.pl pozdrawiam Zocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xhsvboiqge,nie ma takiej opcji,chyba ze piła srebro butelkami,a to niebieska to nie prawda,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to normalne ze mozna wyleczyc bez antybiotyków i sterydów,metodami alternatywnymi,nie tylko chińskimi,Zocho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas13546
ja tam wyleczylem sie 10 zabiegami na bicomie po 8 latach chodzenia z tym dziadostwem tylkp ze robilem po dwa zabiegi jednorazowo przez tydzien codziennie w innym razie moze nie zadzialac tylko zabic czesc dziadostwa streszczac sie bo jak wejdzie do muzgu to mozna zostac wazywem polec saune z olejkami eterycznymi juz napisalem jak to wyleczylem na kafaterii prosze aie rozejzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co w Bicome,lepszy jest zapper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapper to placebo zreszta bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penicylina procainowa domięśniowo i po miesiacu był koniec boreliozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego polacam zapper tani skuteczny i bardzo szybki w działaniu..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość A kto by to czekał miesiąc???zapper załatwia to w kilka dni.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam nanosrebro i zapper jest cudowny a jak nie pomorze to terapia Gersona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×