Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

roseroseroserose

Borelioza-leczenie alternatywne

Polecane posty

Gość gość
Dlatego polacam zapper tani skuteczny i bardzo szybki w działaniu.............z nanosrebrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nanosrebro i zapper w tym przypadku jest najlepszym zestawem i napewno pomorze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez polecam zappera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamer nano srebro i zappera w akcji....akwizytor szuka klientów!!!!!!!!he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny13245
mam zaper osobiscie nie mowie ze nie dziala bo jakies przelawanie w zoladku sie dzieje ale nie wyleczylnie ani srebro ja tam uzywalem wszystkiego wiekszosc polakow nie ma samochodu za taka kase za jaka ja robilem kupowalem ziola i testowalem juz prawie wszystko to powi tak z ziol szczec pospolita ale to trwa dluzej plus ziola buchnera i wiele innych ale najszybciej to bicom a zapery sa rozne i nie dzialaja blyskawicznie jak bikom i sauna plus natlrexon ldn na wszystkie choroby swiata a srebra to bym litri nie pil bo mozna wpasc spod deszczu pod rynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny13245
ludzie nie kupujcie tych zapperow lepiej kupcie sobie lampe zepterowska za te kase wojej rodzinie sa 3 i nawet lampa zadna sie nie spalila to zaryzykowal bym nawet uzywana ale srednia coam zamiar zrobic moja siostra byla kiedys przedstawicielem to kupilem mala ale zaluje bo kiedys wplacila rate na najwieksza z killasetzlptych i sie rozmyslila i kasa przepadla a musialbym doplacic z dwa tys ale ze mialem mala to pozydzilem ale kupie sobie jeszcze srednia uzywana za 1500 zl jak ktos ma problemy z zasypianiem to rewelacja a przez lata borelki i candidy nabawilem sie tez probemow z zasypianiem choc obecnie juz nie mam zbyt duzych pomimo systemu pracy 24 jezeli chodzi o srodki pcxet jablkowy na borelke rewelacja proponuje grysc gozdziki 10gr dziennie odrzyjecie szok daje takiego kopa i wali wszystko co jest na swiecie tanio i dobrze moja wiedza jest tak obszerna na tematy tych chorob ze mozna o mnie powiedziec ze jestem chipochondryliem ale moze tak mialo byc i intuicyjnie pomoglemojej. mamie bo prawdopodobnie nie zyla by juz dzisiaj gdybym nie ja ale fakt jest taki ze hipphondria to ostatnia choroba ktora tacy ludzie maja ale sa tak postrzegani przez spoleczenstwo a przedewszystkim przez lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny13245
widzial ze pani monika strzadala zbiera kase na leczenie jakby sama ruszyla glowa i umiala troche analizowac i sa wziela by sie za swoje zdrowie to by nie byla w takim stanie jakim jest dzisiaj wystarczy ldn adepend i ludzie z uszkodzeniami muzgow inaczej funkcjpnuja koszt zaden 50 gr dziennie gozdziki cytryniec chinski traganek blotnisty vilcacora brahmi gotu kolla dziurawiec szalwia sok z burakow marchwi czarnej rzepy imbir kurkuma jablka pietruszka seler por daje takiego kopa zeozna gory przenosic a na pewno cala noc uprawiac seks jak nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOO tak i tego nam potrzeba,jak miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapperem wyleczyłem sobie stan zapalny gardła w 5 minut ,działa szybko i skutecznie nie to co bicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapper to placebo i to za duza kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaorzeszkowa
a ja boleriozę wyleczyłam szczecią (zielsko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobobie zapperem za mała kase wyleczyłem i co głupio ci teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zappera wyrzucilem na złom gdzie jego miejsce jaka skutecznosc takie miejsce skladowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zappera trzeba z nanosrebrem uzywac mozna sie tez wspomoc terapia Gersona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Jak miałes złom nie zapper to ja tez bym go wyrzucił,prawdziwy zapper ratuje na m zdrowie a nie rzadko zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borelioza to bardzo poważna choroba.. Już lepiej brać przez jakiś czas antybiotyk i probiotyk dla ochrony układu pokarmowego niż potem mieć powikłania dziewczyno! Mój były ma boreliozę, na początku nie wiedział, że to właśnie to. Czuł się bardzo źle przez tydzień, nie mógł wstać z łóżka z osłabienia.W końcu poczołgał się do lekarza. W miejscu ugryzienia kleszcza zrobił mu się rumień i dzięki temu lekarz wiedział co mu dolega. Zrobił badania i wynik wyszedł pozytywny. Po antybiotykach poczuł się lepiej. Jednak borelioze nie można do końca wyleczyć. Bakteria szybko się uodparnia na leki a jej forma przetrwalnikowa jest w stanie przeżyć wszystkie terapie i leki, jakie się bierze. Nie wiadomo kiedy znów zaatakuje. Może za rok, może za 20 lat. Im starszy jest człowiek, tym bardziej niebezpieczne to jest dla jego zdrowia i życia. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli leczysz siebie sama to bierz od razu leki na głowę, ja miałem rumień i brałem 2 miesiące antybiotyk, sąsiadka brała przez 3 miesiące, na razie jest ok, słuchaj tutejszych dochtoruw to będziesz na pewno zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty bralas leki na glowe,bo ja zapperem w pare dni zalatwiam takie sprawy,wiec to raczej twoja glowa jest do wymiany.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to na pewno już jesteś zdrowa, tylko dlaczego tyle ludzi umiera na malarię i i inne choroby, czy wszyscy są tacy głupi że nie chcą tego kupić, a przecież tak łatwo ich można uzdrowić, a tymczasem bakterie szaleją a antybiotyki się kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga: Stosowanie Zappera może odbywać się wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wszelkie informacje zamieszczone na temat zappera są teoretyczne nie udowodnione naukowo i nie akceptowane przez oficjalną medycynę akademicką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chca umierac to umieraja,oczywiscie ze ich wszystkich mozna uleczyc,ale nic na sile,tak samo jest przeciez z toba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość jasne i co jeszcze...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chca umierac to umieraja,oczywiscie ze ich wszystkich mozna uleczyc,ale nic na sile,tak samo jest przeciez z toba....::::::::::jednak cię pogieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olac zappera i tyle niech szuka klientów gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze ja nie szukam klientow,olewasz sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akwizytorkowi zappera dziekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dziekujcie jakiemus akwizytorowi a co mi do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równie dobrze można się podłączyć pod spawarkę elektryczną, tam też są prądy i może leczą a nawet powinny lepiej bo są mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z spawarki to byłby dopiero zapper.....to zapewne nawet nano srebra nie trzeba by było pic ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubliniak80 Ja stosowałam dośc długo obydwa aparaty, bo jestem w ich posiadaniu, tz. zapper i generator. Muszę z przykroscią stwierdzić ze jak po jednym tak i po drugim nie zauważyłam zadnej poprawy, no kompletnie nic!!albo aparaty sa do du....py, albo ta cała prpaganda z ich użyciem , to jest jeden wielki kit..? trudno mi to ocenic. Teraz moje aparaty sobie leżą i juz nie mam ochoty z nimi esperymentować.Szkoda mi czasu. Ostatno zaczęłam stosować dietę rozdzielną, niskowęglowodanową. Dieta ta nazywa się konkretnie:"dieta dobrych oraz złych produktów" rotacyjna pr. mleczne co 7 dni , zbożowe równierz. Zaczęłam widzieć poprawę , mniej jestem zaflegmiona, ponoć ta dieta się leczy wszystko.Lecze się u Pni.Ewy Bednarczyk - Witoszek z katowic.To ona jest specjalistka w tej dziedzinie i oczywiscie laryngologiem też.Pokładam wielka nadzieję w jej leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×