Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lulkaaaaaaa

Co mozna kupic facetowi na 30 ste urodziny??

Polecane posty

Gość Lulkaaaaaaa

Moze ma ktos jakis pomysl???:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile kasy chcesz przeznaczyć na ten prezent? może dobrą opcją byłby wspólny wypad gdzieś w ramach świętowania? na pojezierzu brodnickim jest fajny hotelik z własną winnicą, głęboczek. można zażyć winoterapii, odprężyć się w spa, jeden taki wieczór we dwoje to byłoby coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulkaaaaaaa
vika - dzekuje za od[powiedz ale nie mam czasu aby zrobic to co Ty a perfumy,zegarek itp.juz nie raz opde mnie dostal... Ja juz kupilam prezent...pewnie banalny ale moj X nie ma tego....otoz kupilam spinke do krawatu i spinki do mankietow a raczej takie ,ktore naklada sie na guzikli...cjhce jesZcze kup[ic zlota rybke,na szczesccie...tylko nie wiem gdzie ja przechowam hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulkaaaaaaa
asdzxc - z tym papieros to super sprawa i zaluje,ze go nie kupilam bo wiem,ze chce taki miec ale nie mialam kiedy go kupic:(Za to...dostanie go na imieniny,ktore ma za miasiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterienka
Prezenty to zawsze problem. Ja już od jakiegoś czasu kupuje prezenty tylko przez internet. Trafiłam jakiś czas temu na stronę sklep.sagana.pl. Kupuje tam prezenty i dla kobiet i dla mężczyzn. Zapoznaj się z ich produktami, może znajdziesz coś odpowiedniego na swój prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłabym jakiś zegarek, faceci takie rzeczy lubią, mój mi ostatnio powiedział, że woli biżuterie i takie gadżety niż jakieś bokserki i koszulki. Znalazłam fajny taki jeden http://www.jubilersezam.pl/lorus-rxh41hx9-10,a1315.html Jasen, ze cena za zegarek jest wyższa niż za koszulkę, ale zegarek też wydaje się być cenniejszym podarkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×