Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna Młoda 22

Restauracja na obiad weselny w Warszawie. Pomocy!

Polecane posty

Gość Panna Młoda 22

Witam. Poszukuję fajnej, miłej restauracji na obiad weselny taki na około 40 osób. Znacie jakieś fajne miejsca? Proszę o pomoc!!! Ślub mam na Starówce, ale tam restauracje mają ogromne ceny. Myśle o takim miejscu żeby od talerzyka zapłacić około 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnvfibnd
Różana na Chocimskiej. Około 150 zł za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diiana
Moja znajoma robiła obiad weselny w Zapiecku na Wańkowicza. Przy czym nie jestem w stanie powiedzieć ile było osób, natomiast pewnie koło 20 na pewno. Menu sobie ustalili dużo wcześniej z managerem, obsługa była bardzo uprzejma i generalnie był to miło spędzony czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stowarz
A Zapiecek ma jakieś kwoty na osobe, które trzeba zapłacić? Jak wygląda kwestia doboru menu? Na ile przed to trzeba zgłaszać? Czy można wybrać sobie dowolny lokal Zapiecka czy tylko na Wańkowicza ? Będę wdzięczna jakby ktos podzielił sie takikmi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjyytra
Trzeba bylo sobie wybrac inny kosciol, a nie wybrzydzac ze na starowce na drogo. Skoro za drogo to goscie tak czy siak dupe beda musieli przewiezc w inne miejsce, tylko beda musieli zaparkowac 3 km od kosciola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londna
Nikt tu nie bedzie walił cenami czy z Zapiecka czy z innych lokali bo to się zmienia:). Natomiast oni chyba w kazdym lokalu robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapiecek SPAMUJE
CO nie macie klientów ?? ZAPIECEK SPAMUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nieudolny marketing szeptany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wynocha!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreto86
A może w Gallo d'oro ? Slyszałem, że robia kameralne przyjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj robia tez fajne przyjecia, bylam na poprawinach siostry i bylo super www.salon-kulinarny.pl jedzenie naprawde maja pyszne ;) ostatnio jak bylam to bardzo smakowaly mi zupy :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluśka999
Akademia na Mokotowie jest super. Fajny, romantyczny klimat, pyszne jedzenie i przepiękne wnętrze. W dodatku obsługa jest przemiła i bardzo profesjonalna. Polecam każdemu na takie kameralne przyjęcia weselne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym miejscem na takiego typu obiad jest Restauracja Klimczok, która serwuje polskie, góralskie jedzenie w trochę innej odsłonie. Dużo rzeczy robią na miejscu, jak mięsa czy pasztety, które naprawdę są przepyszne. Co więcej, ich pierogi według mnie są nawet lepsze niż te, które nasze babci robiły :D Na deser poleciłabym wziąć szarlotkę - mi osobiście skradła serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowalczyk

U mnie obiad weselny był tak na 30 osób i urządziliśmy go w restauracji Ursus. Mają dobre ceny i fajną obsługę, w porządku miejsce :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzózkaa

restauracja Literatka na Krakowskim Przedmieściu jest idealna 😉 jest pięknie urządzona, elegancka, z widokiem na Zamek Królewski i co więcej serwują tam przepyszną kuchnię polską: gorąco polecam spróbować ręcznie robionych pierogów szefa kuchni z różnego rodzaju nadzieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×