Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
wekeend spedze lezac w lozku przed tv. i bede sie zajadac czym sie da. mam nadzieje ze juz poranne wymioty sie nie powtorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
wekeend spedze lezac w lozku przed tv. i bede sie zajadac czym sie da. mam nadzieje ze juz poranne wymioty sie nie powtorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki znikam na jakies zakupy, jak cos kupie ciekawego to sie pochwale :D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki znikam na jakies zakupy, jak cos kupie ciekawego to sie pochwale :D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
zupka pyszna wyszla:-) jakis film obejrze i pogram w gierke na komorce:-) nie czuje sie jeszcze zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli ja wiem ze nie jestem w ciazy bo czuje sie super a okres w przyszlym tyg dopiero tylko dziwi mnie ten brzuch. Moze tak faktycznie za duzo wody w organizmie. Agnes jedz duzo i odpoczywaj bo jak masz poranne mdlosci to pewnie zafasolkowalas. A maz wie jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
wiem bo rozmawialismy rano. powiedzial zebym test zrobila ale ja jeszcze nie chce. za tydzien zrobie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
szkoda ze nie przyjedzie bo by mi uslugiwal:-) kiedys co wekeend gralismy w karty albo lotki i kto przegral to musial uslugiwac drugiej osobie. ja sie zawsze wkurzalam jak przegrywalam bo maz wymyslal co chwile cos chcial a ze mamy kuchnie na dole to sie nalatalam. za to jak wygrywalam to mial przechlapane hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ale cisza. jak juz wejdziecie na forum napuszcie dziewczyny co dzisiaj robilyscie. chetnie poczytam. ja nadal leze przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
powiedzcie mi dziewczyny czy u was w miastach tez tak jest ze jak jada weselniki z kosciola na sale weselns to wszyscy trabia?wlasnie dzisisj jest wesele i u mnie trabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
zjadlam dwa taleze zupku i czuje sie nadal niedobrze ale niewymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzikunia
hej kobitki mam pytanie mozna zajsc w ciaze podczas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
hej wydaje mi sie ze nie. wczesniej juz dziewczyny pisaly o tym wez wczesniejsze posty poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzikunia
oki. tylko ze zdania sa podzielone i nic tak naprwde juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no wlasnie kazda ma teorie na ten temat. a co boisz sie ze zaciazylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny moge sie pszyloczyc staram sie od 6 m o dzidziusia i bez skudku dzis 23 dzien cyklu zrobilam rano test i negatywny do @ mam6 dni tylko ze nie pokoj mnie bul tak jak na @ od 3 dni i take dziwne kucie czy moge liczyc jeszcze na dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzikunia
nie boje sie .. tylko nie wiem czy to dobry moment na test? kochalismy sie 14 sierpnia okres mam na 13 wrzesnia co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzikunia
sonita kiedy sie kochalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostania @ 04 08 i po to kochalam sie co dzienie dzis jeste w 23 dniu cyklu no test wyszed negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzikunia
poczekaj do okresu moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze 6 dnii siedze jak na szpilkach ale boli mne brzuh na @ tylko ze jusz od 3 dni ten bul jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiciunia
wierze ze siedzisz jak na szpilkach. poczekaj nerwy nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno nie pomogom tylko ze ciekawe czy ten bul taki jak na @ to moze byc tesz poczotek ciozy bardzo bym chciala i kazdemu zycze kto czeka na upragnione dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiciunia
mysle ze moze towarzyszyc ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiciunia
niewiem czy robic test w połowie cyklu kochałam sie w 2 dzien okresu do konca po czym okres ni sie sam skrócił o 2 dni mniej i nie wiem co teraz robic czy test czy nie? boli brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to dobrze ze wie , moze zjawi sie niespodziewanie? Ja dzis caly dom wysprzatalam a teraz robie jedzonko. Makaron, krewetki, fasolka szparagowa, marchewka i ryba. Wszystko wymieszane razem i to takie pyszne ze szok. Tak mnie dzis naszlo na ratatuje . Dziewczyny my sie tu wszystkie schizujemy bo wszystkie czekamy na upragnione 2 kreseczki. A moze akurat wam sie udalo !! Poki nie ma okresu to zawsze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzisiaj bylismy na festynie heheh ludzi coniemiara poruszac sie nie dalo no ale coz u nas to normalne bylismy na obiedzie w restauracji czasem lubimy gdzies cala rodzinka wyskoczyc:) pozatym teraz w domku jestesmy i odpoczywamy , corcia spi slodko , wymeczona po dzisiejszym dniu a ja mam chwile dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×