Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
za moim nienadazam. jeszcze pare godzin bylo oki a twraz jakies odchyly od normy ma. cAsami mam go dosyc i ciesze sie ze jest w delegacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, nie wiesz ze mezczyzni sa z marsa a kobiety z wenus :D pomysl, jakie zycie byloby nudne, gdyby nie bylo klotni :) ja to czasami lubie sie poklocic haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się denerwować, bo on i tak pewnie będzie uważał że wie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie dziewczynki, do gina chodzicie prywatnie czy na nfz? ja chce zmienic gina, bo tego co mam, to taki niezbyt obeznany chyba ( czasami takie odnosze wrazenie ) na takiego dobrego, co znany jest z dobrego sprzetu i wiedzy, zajmuje sie tez problemami z zajsciem w ciaze itd., ale przyjmuje prywatnie, wizyta 150 za kazdym razem, i tak sie wacham ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z ginem to taka trochę w ciąży skomplikowana sprawa. Ogólnie mam z pracy wykupiony pakiet ubezpieczeniowy w LuxMedzie i tam chodzę do lekarzy. Ale mój mąż w poprzedniej pracy też miał wykupiony pakiet i od chyba 4 miesiąca ciąży chodziłam do gina z tego pakietu męża. Lekarz tam był z polecenia od bratowej i dodatkowo nie musiałam płacić za USG. Natomiast teraz mąż zmienił pracę i już nie mam bezpłatnych wizyt u tego gina, ale chcę do niego chodzić bo jest super :) Więc szykuję się na duże wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze pod fachowa opieka jestescie :D ja strasznie nie lubie lekarzy, a igiel to juz wogole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj o igłach to mi nawet nie wspominaj... już chyba wolę poród :D choć tam też igła jest wbita w rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegne dziewczynki film ogladnac :) a potem spac niestety i do pracy rano :( milej nocy, do jutra, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Lux Med. ale dopiero od lipca, wczesniej mialam innego pracodawce i inna klinike, wiec teraz jeszcze nie znam ginekologow. Mam fajna gin z nfz ale u niej nie ma usg, tak wiec w czasie ciazy to raczej lux med, ale jak cos to pojde do niej po druga opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u was ale dla mnie w LuxMedzie porażką było, że nie interesowali się wczesną ciążą. Od dwóch lekarzy usłyszałam, że zaświadczenie o ciąży dostanę dopiero od 12 tc. Przecież to już 3 miesiąc byłby! Ale w końcu poszłam do takiego z LIMu (grupa LuxMed) i ten mi dał i zaświadczenie i USG zrobił i serduszko słyszałam :) Ale i tak jak przyszło co do czego to mi nikt w LuxMedzie nie chciał dać L4, tylko interniści się litowali i dawali. No ale potem zmieniłam placówkę i lekarza i nowy lekarz sam mi zaproponował, a raczej powiedział że nie pozwala mi pracować w szkodliwych warunkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
zdasz nastepnym razem napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wy tu takie ciekawe tematy prowadzicie a mnie nie bylo :( . Ja tez mieszkam w domu ale takim pasmowym. Mam ogrodek , salon z kuchnia, na pietrze 3 sypialnie i lazienke i strych. Mieszkam tu dopiero od niecalego roku, przeprowadzilismy sie tu na 2 dni przed slubem!!! Ale my tak wszystko na ostatnia chwile. Ja mieszkam w Holandi. A co do Norwegi to zakochalam sie w niej odkad przeczytalam pierwsza sage norweska!! Od tej pory to czytam chyba wszystkie zwlaszcza ze wzgledu na opisy Norwegii. Czy te fiordy naprawde sa takie jak opisuja w ksiazkach??? Dzis ciagle bola mnie jajniki. Raz jeden i raz drugi!! Jestem napompowana jak balon a prawie nic nie jem bo nie mam apetytu!! I znowu schudlam 1 kg . Niedlugo znikne w oczach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - do gina chodziłam na początku ciąży do LIMu przy Arkadii do dr Cierniaka. Bardzo sympatyczny i wygląda na fachowca (chodziłam do niego jeszcze jak na studiach byłam), ale niestety nie chciał mi dawać zwolnień do pracy, więc ostatecznie się przeniosłam poza grupę LuxMed i chodziłam i teraz też będę chodzić do kompletnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) Bullitka, - no widzisz, zawsze fajne tematy a ciebie nie ma :) nie mozesz odchodzic od komputera :D ale wy macie fajnie, jedna w Norwegii, druga w Holandii :D ehh :D Bullitka, a ty czemu wyemigrowalas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczyny, zaczynam dzien od kawki z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i kawe stawiam oj jakie tam swiatowe , ja sie wynioslam za miloscia najpierw de , kilka lat mieszknia i nauki, i pozniejNorwegia, ale przyznam sie szczerze niezamienilabym tego miejsca na zadne inne , noprawie zmezem odzawsze marzylismy o Kanadzie ale to takie marzenie choc robimy wsumie wiele by je spelnic zobaczymy moze pewnie ktoregos dnia sie marzenie spelni ja kolejny dzien bez:@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja czekam na nastepny tydzien i albo zrobie test albo @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli nie bylo mnie bo ja do pracy musze :(. Pracuje na 3 zmiany wiec do 22 pracuje. A wyjechalam z polski bo za praca. Mieszkam tu juz 7 lat. Na poczatku bylo ciezko, bez jezyka, bez znajomych. Ale z czasem wszystko wyszlo ok. Awansowalam w pracy na kierowniczke zmiany, mam pod soba ok 30 czy 40 ludzi. Potem poznalam meza, kupilam dom, a tetaz nam juz tylko malejnstwa potrzeba do szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka - ja jak planowałam swoją pierwszą ciążę to pojechałam na pierwszą wizytę właśnie na Szernera i trafiłam na takiego starszego lekarza (nie pamiętam już nazwiska) i w ogóle nie mogłam z nim się porozumieć. Ja swoje, on swoje. Mówię mu że miałam wcześniej hiperprolaktynemię i że się źle czułam, miałam zawroty głowy po Bromergonie i że nie mogę go brać bo teraz w pracy często muszę wchodzić na drabinę. A on na to że jak ja chodzę po drabinach to on mnie nie może leczyć.. i taka gadka szmatka... jakbym grochem o ścianę waliła. Już więcej tam do gina nie pojechałam. Za to jest tam super ortopeda dziecięcy :))) Córka na wizycie kontrolnej śmiała się przez całą wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enya_30
witam Was dziewczyny:)nie odzywałam się przez 3 dni, bo wyjechałam....ja zaczynam kolejny cykl starań:(wczoraj dostałam @-trzy dni mi sie spóżnił.....może w tym miesiącu się uda....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletkaa
Witajcie :) Czy można do was dołączyć? Właśnie podjęliśmy z mężem decyzje że zaczynamy się starać o nasze pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka- ja mieszkam niedaleko przystanku Fabryczna :) wiesz fajnie by było jakbyśmy razem z wózkami mogły po Markach wędrować :D:D:D A Ty gdzie? ja po ślubie się przeprowadziłam do Marek z mężem, wcześniej na Targówku mieszkałam. To był dopiero mój drugi egzamin na prawko więc się nie załamuję, na Okęciu próbuję zdać bo niby najprościej ale to chyba nieprawda albo jestem antytalent manualny :D Jejku mam nadzieję że w tym miesiącu się udało :( wyniki mam dobre: Hormon folikulotropowy - FSH 21/08/2012 FSH 3,91 U/l faza folikularna: 3.5 - 12.5 faza owulacyjna: 4.7 - 21.5 faza lutealna: 1.7 - 7.7 postmenopauza: 25.8 - 134.8 Prolaktyna - PRL 21/08/2012 PRL (Prolaktyna) 261,4 mU/l 127 - 637 Estradiol - E2 21/08/2012 Estradiol (s) 594,3 pmol/l faza folikularna : 46.0 - 607.0 faza owulacyjna : 315.0 - 1828.0 faza lutealna : 161.0 - 774.0 postmenopauza : 18.4 - 201.0 Progesteron - P 21/08/2012 Progesteron 62 nmol/l faza folikularna 0,6 - 4,7 faza owulacyjna 2,4 - 9,4 faza lutealna 5,3 - 86 postmenopauza 0,3 - 2,5 KOBIETY CIĘŻARNE: I trymestr ciąży 52 - 154 II trymestr ciąży 63 - 165 III trymestr ciąży 80 - 297 Testosteron wolny (FTST) 21/08/2012 Testosteron wolny (s) 0,2 pg/ml 0,2 - 1,3 Siarczan dehydroepiandosteronu - DHEA-S 21/08/2012 DHEA-S 212,6 ug/dl 98,8 - 340 Hormon tyreotropowy - TSH 21/08/2012 TSH (s) 1,11 mU/l 0,27 - 4,2 więc nie wiem o co chodzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
kurcze znowu mam kiepsku nastroj. nue moge pogodzic sie z mezem. on uparty i ja. echhh. chcialam trawe skosic ale chyba deszcz bedzie padal to nie wyciagam kosiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×