Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
a powiedzcie dziewczyny co to moze byc. dzisiaj kochalam sie z mezem i po lekko krew taka blada poleciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
może być zwykłe otarcie, nadżerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletkaa
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................śląskie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnoląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubuskie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląskie........ dreaminggirl......25............6..................śląskie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkopolskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzkie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.....12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/mazowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kolo polo dera ja mam bol brzucha..podbrzusza...jakby klucie w jajnikach..typowy bol jak przed @,mam jakis wzdety i twardy brzuch,nabrzmiale i ciezkie piersi,odbija mi sie po wszystkim,mam mega wielki apetyt no i to glupie wrazenie ze juz mi leci....nawet podpaske zalozylam:/ nie wkrecam sie..mam tylko nadzieje ze beda 2 kreski..." Mam tak samo! Nawet zmierzyłam sobie temperature - mam 37,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletkaa
dopisalam sie do was :) bloody.mary no nie bylo to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roletkaa
kurcze dziewczyny ja widze ze wam wszystkim chyba sie udalo... oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
nie mam nadzerki a otarcie watpie nie dzialamy az tak ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ojjj teraz to napewno bede i to baaardzo uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
kurcze i znowu pada i idzie burza a ja nie mam programow w tv. mam cyfre i jak taka pogoda to sie zacina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
Bloody.Mary ja temperatury nie mam..mam normalnie 36,5:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
Bloody.Mary no to czekamy:))))mam nadzieje ze bedziemy miec te II kreski na tescie no i ze okres nie przyjdzie:D...no chyba ze dopiero za jakies 10 miesiecy:)))ale ja nie chce sie nastawiac...mi tez sie spoznia 2 dni,ale wiem ze 2 dni to malo....moze sie spozniac ze stresu..wiele jest powodow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spokojny wieczór. Nie zapowiada żadnych anomalii pogodowych. Wiem, że 2 dni to mało. Lepiej się nie nastawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ale cisza znowu. dziewczyny a jak tak sie staracie i robicie badania to czy pijecie czasami alkohol? a pali ktoras? ja dzisiaj wypilam piwo lecha shandy jedno. a papierosow nie pale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
ja nie pale papierosow i nie pije alkoholu bo nie lubie. kawy tez nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
kawe pije ale taka pol na pol z mlekiem. ale dzisiaj wcale mi nie smakowala pare lykow wzielam i zostawilam. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo polo dera
ja ogolnie kawy nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................śląskie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnoląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubuskie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląskie ........ dreaminggirl......25............6..................śląskie ..... ilośka85............27............2.................mazowieckie.... enya_30...........30............2.................wielkopolskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzkie< br /> Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/mazowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię alkoholu i nie palę w ogóle, a kawę bardzo rzadko (może kilka razy w roku) i to z dużą ilością mleka i cukrem - żeby "zabić" smak kawy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
sawa to lepiej mleko z cukrem sie napic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
sawa to lepiej chyba smakowaloby Ci mleko z cukrem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w ciąży to z mężem kupowaliśmy całą zgrzewkę mleka raz na tydzień :) i on lubi i ja lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
mleko pije tylko do kawy jesienia i zima kakao lubimy z mezem. piwo czasami albo jakies drinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
a jeszcze mi powiedzcie od 11dni biore castagnus czy teraz przestac brac czy nie?dopoki sie nie wyjasni sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - castagnus przestaje sie brac jak sie dowiadujesz ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
tak myslalam ale wolalam sie upewnic . czy nawet jak sie podejrzewa czy nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×