Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Agnes - tez tak pomyslalam i wtedy pojawila sie ta kropla krwi. A teraz nawet brzuch nie boli. To napewno na zlosc mi sie robi zebym do lekarza miala @. To tak samo jak dostajesz na wakacje ta @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) bylam u lekarza, przebadal, pomacal, usg jajnikow zrobil - wszystko w porzadku, powiedzialam co i jak, ze sie dlugo staramy, ze plamienia, itd to dostalam skierowanie na badania hormonow, ojj to kasy pojdzie :( ale ciesze sie bo i tak mialam w planach zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - i bardzo dobrze. Wkincu porobisz badania i bedziesz wiedziala dlaczego nie zachodzisz w ciaze. A pieniadze to nie wazne. Oby wkoncu sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - masz racje, i tak sie na badania wybieralam, bo nikt wczesniej z lekarzy na to nie wpadl, bo mowili ze za wczesnie, ale pol roku mija, @ nieregularne, jakies plamienia, cuda na kiju a dzidzi nie ma :( moze ten rok bedzie szczesliwszy :) i dla mnie i dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Elli - najwazniejsze ze teraz lekarz na to wpadl i wkoncu sie zajma toba jak nalezy. A powiedz jak ci ida jazdy na tym sniegu? Agnes - zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam wszystkim:) moge sie przylaczyc ? Chcialabym Was prosic bardzo o pomoc.. Mam pytanie: Czy wyniki nasienia mojego chlopaka nadaja sie do inseminacji ? Oto one: barwa: mleczna, metne, uplynnione zupelnie po 30 min. ph=9 objetosc 3ml ilosc plemnikow w 1ml 3.850.000 w preparacie bezposrednim: leukocyty 3-4 wpw , formy mlode 0-2 wpw ruchliwosc: 20% wykazuje ruch zwawy 10% wykazuje ruch drgajacy 70% wykazuje brak ruchu morfologia: 80% wykazuje prawidlowa budowe 20% wykazuje patologiczne zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullika zyje zyje mam sie dobrze. okres pelna geba jest. nic nie pisalam bo nic sie nie dzieje. pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - jazdy calkiem nie najgorzej, mimo sniegu :) miejscami jak na lyzwach hihi :) trzeba byc bardziej czujnym :) juz sie nie moge doczekac jak bede sama jezdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - nie znam sie niestety. Lekarz powinnien wiedziec. Agnes - a u mnie nadal nic. Tylko z rana troche brazowego a potem nic. Czuje co jakis czas ze brzuch mnie boli, czuje tam wilgotno i lece szybko do lazienki bo mysle ze to juza tam cisza. Nie wiem o co chodzi. Czemu tak sie dzieje :(. A za tydzien mam lekarza i pewnie wlasnie wtedy sie pojawi. A teraz to juz 5 dni po terminie. Elli - a nie boisz sie po sniegu jezdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - nie znam sie niestety. Lekarz powinnien wiedziec. Agnes - a u mnie nadal nic. Tylko z rana troche brazowego a potem nic. Czuje co jakis czas ze brzuch mnie boli, czuje tam wilgotno i lece szybko do lazienki bo mysle ze to juza tam cisza. Nie wiem o co chodzi. Czemu tak sie dzieje :(. A za tydzien mam lekarza i pewnie wlasnie wtedy sie pojawi. A teraz to juz 5 dni po terminie. Elli - a nie boisz sie po sniegu jezdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - nie boje sie jezdzic po sniegu, jakos tak na luzie podchodze do jazdy :) Bullitko - zrob test :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ewqa25_
hej Dziewczyny :) mam pytanko dziś jest mój 29dc zawsze miesiączkę dostaję po 28 dniach. Zrobiłam test ciążowy amil i wyszła druga kreska ale jasno różowa co wy na to ? jak interpretować taki wynik :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli tez tak pomyslalam moze moze:-). Ewqa25jesli jest rozowa kreska druga to znaczy ze jest ciaza Gratuluje. powtorz test jutro albo pojutrze. jesli bedziesz nadal niepewna zrob test krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie bede robic bo w ciazy napewno nie jestem. Jak tyle czasu nie zaszlam to teraz tak nagle bym zaszla? A pozatym mi nic nie ma pozatym ze okresu nie ma. To napewno przez tego lekarza. Zeby mi tylko na zlosc zrobila ta glupia @. Znacie to dziewczyny ze wlasnie jak wam na czym zalezy to wlasnie wtedy pojawia sie ta @. A ja ciagle czuje ze zaraz przyjdzie. No bo po co niby te plamienia? Juz od soboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko a ja bym test zrobila. tak dla pewnosci. a moze jednak sie udalo w najmniej wyczekiwanym momencie. a to ze nie masz objawow to nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - moze dzis przyjdzie. Albo jutro . Jak do soboty sie nie pojawi to wtedy zrobie test. Ale napewno sie pojawi. W tym miesiacu jest wyjatkowo wredna ta @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny Bullitko u mnie tez w tym miesiacu jakas dziwna@. jaka pogoda u Ciebie? u mnie znowu sypie snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - u mnie tez snieg ale tylko sobie lezy, nie pada. Mowia ze niby w sobote znowu ma padac. Ja uwielbiam taka atmosfere . A ty masz jeszcze @ czy juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - u mnie tez snieg ale tylko sobie lezy, nie pada. Mowia ze niby w sobote znowu ma padac. Ja uwielbiam taka atmosfere . A ty masz jeszcze @ czy juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - u mnie tez snieg ale tylko sobie lezy, nie pada. Mowia ze niby w sobote znowu ma padac. Ja uwielbiam taka atmosfere . A ty masz jeszcze @ czy juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka we wtorek sie rozchustala dzisiaj juz troche mniej jest ale chyba do niedzieli bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1823
Bullitka jutro ostatni dzien zwolnienia i w poniedzialek do pracy jedzie tu na miejscu i dowie sie co i gdzie dalej. czy gdzies wyjedzie czy zostanie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1823
Bullitka jutro ostatni dzien zwolnienia i od pon do pracy. tu na miejscu i wtedy sie dowie co dalej czy wyjazd czy zostaje. tak szczerze to wolalabym aby gdzies pojechal na troche. wlasnie sie poklocilismy. znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ale jak wyjedzie to jak bedziesz sie starac? Ja tez sie kloce z moim to jest normalne. A u mnie dalej tylko brazowe plamienia. Dla formalnosci zrobilam test i oczywiscie tylko 1 kreska. Ja juz nie wiem co jest. Dlaczego to tak dlugo trwa? Dlaczego wkoncu sie nie rozkreci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×