Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bullitko ja mam lekkie plamienie dzisiaj. wiec pewnie na dniach sie rozchusta do @. kolejny miesiac :-( nic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja tez mam plamienia. Tyle dobrze ze regularny okres mamy. Dobrze ze teraz jest bo na 23 mam do lekarza i lepiej zeby okresu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko dokladnie lepiej po okresie do lekarza. a dni cyklu liczysz od pierwszego plamienia ze to 1dc?czy czekasz do normalnego okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko dokladnie lepiej po okresie isc do lekarza. a jak liczysz cykl to 1dzien okreslasz kiedy pojawilo sie plamienie czy dopiero jak bedzie normalny okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja mam taki elektroniczny kalendarz. Zaznaczam kiedy 1 dzien okresu( tzn plamienia) bo najpierw mam 2 lub 3 dni plamienia a potem 4 dni okres taki zywej krwi. I jak zaznacze ze cykl ma 28 dni to wlasnie wypadlo na dzis. To pokazuje tez kiedy dni plodne sa. Ale w tym moesiacu wogole tam nie zagladalam zeby sie nie sugerowac . Dopiero jak dzis dostalam te plamienia to zonaczylam i wlasnie wypada na dzis ze mamy dostac okres. Wiec skoro mamy cykle jak w zegarku to nie rozumie dlaczego nie zachodzimy w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja tez mam najpierw z dwa dni plamienia a potem normalny okres chociaz dzisiaj jest 3dzien a okres z brazowa krwia i lekki. zobaczymy co bedzie dalej. a jak weekend mija? my z M siedzimy w domku czasami wyjde z psem na krotki spacer. pogoda supwr sniegu pelno. juz nie moge doczekac sie soboty wtedy maz juz bedzie po zwolnieniu chorobowym i pojdziemy na dluuuugi spacer. dzisiaj robie ciasto karpatke. mam od wczoraj na slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - mi juz zaczyna sie rozkrecac. Coraz wiecej tego brazowego i zaczyna brzuch bolec. A ja dzis spalam z moim m do 15. Wczoraj odprawialismy urodziny mojego wiec dzis odsypialismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka to musialo byc hucznie jak tak dlugo odsypialiscie. my z moim do prawie 12dzisiaj spalismy ogladalismy filmy do pozna. ale co tam w niedziele mozna sie pobyczyc w wyrku:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) widze ze macie @ wiec kolejny cykl nieudany, a u mnie tez sie cos pokickalo, powinnam miec teraz dni plodne a zobaczylam dzisiaj plamienia, drobne bo drobne, ale sa, i to nie jakies zapowiadajace ciaze, bo sie nie przytulalismy teraz, bo czekalam na plodne dni, wiec juz sama nie wiem, moze jakas nadzerka, ehh, albo cos inego, we wtorek mam wizyte u lekarza, zobaczymy z jakimi wiadomosciami wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj elli. rzeczywiscie nieudany cykl niestety ale po @ zapisuje sie do lekarza i mam wielka nadzieje ze mi pomoze. a moze tez dostaniesz okres jak masz plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - dopiero co mialam, powinnam miec teraz owulke, a zamiast owulki, plamienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - w czasie okoloowulacji tez moga byc plamienia. Ja tak mam jak mam duzo stresu. Ale idz koniecznie do lekarza i to dobrego. Skoro tak dlubo nie zachodzimy w ciaze to musi byc jakas przyczyna. Agnes - rozkrecila ci sie juz? Mi jak narazie przestala ale to pewnie ze wzielam goraca kapiel tak z 2 godziny sie wylezalam w goracej wodzie. Mam nadxieje ze jutro sie rozkreci bo 23 mam lekarza i chce zeby bylo juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - w czasie okoloowulacji tez moga byc plamienia. Ja tak mam jak mam duzo stresu. Ale idz koniecznie do lekarza i to dobrego. Skoro tak dlubo nie zachodzimy w ciaze to musi byc jakas przyczyna. Agnes - rozkrecila ci sie juz? Mi jak narazie przestala ale to pewnie ze wzielam goraca kapiel tak z 2 godziny sie wylezalam w goracej wodzie. Mam nadxieje ze jutro sie rozkreci bo 23 mam lekarza i chce zeby bylo juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko bosko !
[zgłoś do usunięcia] agnes1822 dziewczyny pytanie co to jest faza lutealna? mam kalendarzyk z neta sciagniety i tam jest zeby oznaczyc dni wlasnie fazy lutealnej. Starać się o dziecko a nie wiedzieć co to faza lutealna! Masz bana na google i książki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Bullitka nic sie nie rozktecilo wczoraj same leciutkie plamienie prawie nic. dzisiaj od rana tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do o matko boska - ja tez sie staram i tez nie wiem co to jest!! Teraz juz tak !! Po to jest to forum aby pytac!! Tak samo jak masz tv i nie wiesz z czego jest zlozony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do o matko boska - ja tez sie staram i tez nie wiem co to jest!! Teraz juz tak !! Po to jest to forum aby pytac!! Tak samo jak masz tv i nie wiesz z czego jest zlozony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) u mnie plamienie sie skonczylo, bylo i zniknelo :)a co u Was? u mnie strasznie sypie snieg! wszedzie bialo ... ja chce lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka chyba @mi sie rozkreca:-).chociaz przez caly dzien dwa razy tylko podpaske zmienilam. jest skapa. juz dawno takiej nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli ja wczoraj tez pomyslalam o lecie i pomalowalam sobie paznokcie u nog a u rak pomaluje jak odrosna mi pazurki bo obcielam ostatnio. pomaluje na kolor jak w lato malowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - a ja bym wszystko oddala aby u nas spadl snieg. Elli moze to plamienie intaplacyjne? Oby Agnes - a u mnie dalej na brazowo ale chyba sie rozkreci zaraz bo bezuch boli. Wolalabym juz bo potem nie wyrobie sie przed lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka u nas tez sypie snieg. no okres jak krew z nosa. maz juz sie martwil ile ten okres bedzie trwal skoro taki dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - nie implatacyjny, ostatnio sie nie przytulalismy, jakos czasu zabraklo, no ale minelo, pojde do gina to sie dowiem co i jak :) milej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) A ja tez mam snieg :)))) juupiii Agnes i jak u ciebie? Ja mam dalej tylko plamienie . Jak tak dalej pojdzie to sie nie wyrobie przed lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka u mnie sie rozkrecila @ juz normalna jest. ogladalam wiadomosci rano ze pelno sniego wszedzie i pomyslalam ze pewnie i u Ciebie tez spadl. zima pelna geba jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to fajnie sie masz. Ja nie mam nic. Byla dzis kripla krwi ale juz nie ma. I nawet brzuch przestal bolec. Mam nadzieje ze to cisza przed burza i jeszcze dzis sie rozkreci bo serio sie nie wyrobie przed lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×