Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

kur wa znowu poklocilam sie z mezem i w sumie o nic. cala sie trzese z nerwow. (sorki za przeklenstwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy.
cześć=) czy w 2 dzien dni plodnych.. jak bylo bez gumki do konca.. jest mozliwosc ciazy? po ilu dniach moge zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy.
a sa testy takie po tygodniu.. wykaża chyba coś.. bo czekac tyle czasu do okresu? łoo... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy.
szczerze to bym bardzo chciała aby były 2 kreseczki... marzę o tym.. tym bardziej ze nigdy nie bralam zadnych anty. takze mój organizm nie jest chemią nafaszerowany... ohh =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ale wieksza pewnosc masz gdy nie dostaniesz @ i wtedy zrobisz test, niestety my wiemy, ze gdy sie tak bardzo pragnie dziecka, to nie jest tak łatwo zaciązyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing masz racje dziewczyna wierzy w cuda. happy poczekaj do dnia miesiaczki troche cierpliwosci. po dwoch dniach po sexie chcesz test robic hmmm. plemniki zyja do 72h to jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) agnes - nie chcesz elvisa? moze chociaz na wieczor panienski hihi :) agnes - nie smuc sie, faceci sa z marsa :) nie zawsze sie z nimi idze dogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seximum
Cześć. Mam pytanie do was kobietki. Okres miałam 12.12.2012, dzisiaj jest 30 dzień cyklu i miesiączki brak, chociaż objawy miałam. Robiłam już 3 testy i nic, ale może poziom hgc był zbyt niski, czytałam, że czasami dopiero w dniu spodziewanej miesiączki na teście płytkowym mogą pojawić się dwie kreseczki. W fazie wyższych temperatur mierzyłam sobie temperaturę. Dzisiaj zmierzyłam sobie znów i jest taka sama jak wtedy (czyli 37,4). Czy temperatura w dzień spodziewanej miesiączki, bądź dzień lub dwa dni przed miesiączką nie powinna spadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionka211
Witam Mam pytanie do kogoś kto ma wrogi śluz robilam test PCT no i niestety nie wyszedł dobrze zrobiliśmy z mężem jeszcze przeciwciała przeciwplemnikowe z krwi ale wyszło wszystko dobrze także tylko śluz jest zły chodzi mi o to czy któraś z was bierze może jakieś lekarstwa na ten wrogi sluz (czytał ze zaleca się stosunek z prezerwatywą i dostaje się jakieś leki odczulające ale nigdzie nie pisze jakie) stąd moje pytanie Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli teraz jest spokoj. kupilam mezowi gre i pol dnia siedzi i gra. ja ulokowalam sie w pokoju obok i ogladam filmy na dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tylko wpadlam sie przywitac :) Agnes - ja tez wczoraj sie poklocilam a w dodatku moj mial urodziny Elli - a my co bedziemy tobic w las vegas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostalam namiar na dobrego endykronologa i musze sie wybrac. co ja pisze wybiore sie do niego na 100%. niewiem czy jeszcze w tym miesiacu czy dopiero w lutym. ale sobie obiecalam ze pojade do takiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny stalo sie cos dziwnego dopiero 21dc a ja dzisiaj mam plamienia. patrze w kalendarz i w tamtym miesiacu @dostalam w 23dc. ale szybko dni leca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes koniecznie, moze endokrynolog cos poradzi my dzis juz po wizycie, serduszko juz bilo, lekarz stwierdzil, ze to 8tc i 3dni, kolejna wizyta juz w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaizing no musze musze sie wybrac do niego. czytalam opinie w necie jest bardzo dobry. jedna laska napisala ze 4lata die starali i po wizytach u niego po 3miesiacach zaszla. jest jakas nadzieja:-) zeby i we mnie drugie serce zaczelo bic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - jakie masz te plamienia? Na okres? Kiedy powinnysmy dostac okres? Ja myslalam ze jeszcze 2 tyg. Ja mam wizyte do lekarza na 23 stycznia. Wiec agnes ty tez juz nie czekaj do lutego tylko odrazu sie umow na spotkanie Amazing - super bardzo sie ciesze ze wszystko ok. A dolegliwosci jakies masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka rano maluskie plamienie teraz nie ma nic. tez sie zdziwilam ze juz. umowie sie za tydzien na wizyte zobacze co z tych plamien wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Bullitko - my w las vegas ... hmmm .... pojdziemy do kasyna haha :) moze wygramy gore kasy :) a potem szal po sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - to chyba oznacza ze okres sie zbliza. Ja jak wstalam to tez w porannym moczu mialam plamke krwi i sluz taki zabarwiony na rozowo. Potem to zniklo. To znaczy ze pewnie zaraz okres dostane. Patrz , funkcjonujemy tak samo. Idz do tego lekarza jak najszybciej i ja tez. Pewnie mamy ten sam powod dlaczego nie zachodzimy w ciaze Ellli - wiesz ale jak juz wygramy w tym kasynie to pojedziemy na te zakupy do Los Angeles ok? Tam i do Nowego Jorku. To moje 2 najskrytsze marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka umowie sie do lekarza po okresie tak chyba bedzie najlepiej. jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanie co to jest faza lutealna? mam kalendarzyk z neta sciagniety i tam jest zeby oznaczyc dni wlasnie fazy lutealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka czytalam ze to okres poowulacyjny ale skad mam wiedziec ile trwa jak niewiem kiedy mam owulacje. dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wiesz co dzis odkrylam? Bo bylam teraz w ubikacji i mialam brazowe plamienia. Bylo tego dos sporo. Wiec zobaczylam kiedy powinnam dostac okres wedle zeszlego miesiaca i 28 dni cyklu. Wiec dokladnie na dzis wypada data naszego okresu. Ja mam juz plamienia wiec pewnie zaraz okres sie rozkreci. A jak u ciebie? Jesli nie masz okresu to od dzis mozesz odloczac ile ci sie spoznia i jesli nie nie przyjdzie to rob test kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×