Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

elli z kolanem mam na 19-ta lekarza. a ja nie mam dlugich cykli po 21dni tylko. poczekam do piatku. dzisiaj troche mocniej lewa strona mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - po 21? to moze przesunelo Ci sie na 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie słyszeliście może o takim oleju z wesolka?stosował ktoś?czytałam w necie że poprawia śluz i w ten sposób ułatwia drogę plemnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli niewiem sama. u lekarza bylam. dal skierowanie na przeswietlenie i na zabiegi rehabilitacjne. w sumie nic konkretnego nie powiedzial co to moze byc. co za lekarze u mnie w miescie. echhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - slyszalysmy:-). ja nie stosowalam tylko castagnus tab. lykalam. poczytaj na innych watkach o tym moze Ci sie przekonasz do tego i bedziesz uzywala. ja nie experymentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie bralam, nie lubie eksperymentowac, bralam castagnus i ani nie pomogl a kto wie czy nie zaszkodzil, ze te plamienia mam :/ agnes - bylas na nfz? ja sie przekonalam nie raz juz, ze najlepiej do lekarza to prywatnie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie ze w czwartek jest tlusty czwartek? cos pieczecie? kupujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli na nfz bo u mnie w miescie zaden taki nie przyjmuje. a we czwartek paczki dostaniemy od cioci a ja moze faworki zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness a może masz rwe kulszowa albo kręgi przedstawione.ją mam rwe kulszowa i też boli kolano mnie i pachnie nogą może to jest to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness a może masz rwe kulszowa albo kręgi przedstawione.ją mam rwe kulszowa i też boli kolano mnie i pachnie nogą może to jest to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny znowu sniegu troche napadalo. okresu brak ale to dopiero dzien sie bedzie zaczynal wiec wszystko mozliwe. oczekujaca- to nie rwa kulszowa mialam kiedys i wiem jak to "wyglada". boli mnie samo tylko kolano. No mam nadzieje ze zabiegi pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) agnes - co Ty taki nocny marek? :) spac nie mozesz ? :) u mnie tez troche sniegu spadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli jaki nocny marek to juz swit maz do pracy to ja tez sie budze z nim potem znowu zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki:) jak tam mija wam dzien?u mnie nie bardzo...pokłocilam sie z mezem wczoraj i sie nie odzywamy teraz no ae moze cos zrozumie....wrociłam do rodziców i siedze sobie bez niego od rana:( powiedzcie mi czy wasze tesciowe sa fajne???zastanawiam sie czy wracac do meza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja mam super tesiowa takie kozelanki z nas sa :-):-):-):-). a o co sie poklocilas z mezem ze az z domu wyszlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokłocilismy sie o pieniadze i jego brata bo moj maz wiecej dostał od rodziców a teraz mamy spłacic brata jego,chociaz juz wiele nam nie zostało i chcielismy sobie kupic meble zeby tesiowa dołozyła bo ona trzyma kase a ona ze nam nie dołozy a jego brat prauje i złotówki sie nie dołoża do opłat a tesiowa opłaca jescze im ubezpieczenie,trudna sytuacja.a najlepsze jest to ze maz ma konto i n i tesciowa maja upowaznienie a ja nie mam,a tam mamy pieniadze jescze z czepca i które zarobimy,juz sama nie wiem co robic mam dosyc takiego zycia ze mamy pracowac na kogos a ich nic nie obchodzi.a wogole wczoraj to nawet nie zapytali mnie czy zostane z ich dzieckiem tylko pojechali a mnie sama z nim zostawili na cały dzien bo wrocili dopiero o 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - to rzeczwisci nieciekawa sytuacja. najgorzej jak klotnia o pieniadze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być mamusią
Czesc dziewczyny,mogę dołączyć do waszego grona staraczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie mi wcale na pieniadzach nie zalezy,ale tesciowa na siłe chce jescze nas wysłac za granice zebys zarobili jescze tylko ja sie zastanawiam po co?skoro nic nie moge powiedziec nie mam swojego zdania a własciwie oni maja moje zdanie w dupie...ja marze o dziecku a oni ciagle sugeruja nam ze z tym mozna poczekac bo przeciez za granice mozemy pojechac i zarobic na spłate,czasami to juz nie wiem co mam robic moze najlepiej wyprowadzic sie na zawsze z tamtad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być mamusią
W zeszłym miesiącu siedząc z moim facetem stwierdziliśmy że było by miło gdybyśmy mieli takie malenstwo do kochania i bardzo byśmy chcieli ale do tej pory jakoś nam nie wychodziło ale 15 stycznia a właściwie 13 okres nie przyszedł i brak go do dziś dnia,zrobiłam w sumie 3 testy z czego 2 negatywne a na jednym pojawiła się w końcu druga kreseczka ale widoczna więc mówiłam się na dziś na wizytę i jestem już po ale na usg nic jeszcze lekarz twierdzi nie widzi za to przepisał mi luteine 50 i mam brać przez 7 dni do wywołania @ a jak nie to znów do niego na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być mamusią
A jak będzie @ to przepisał mi coś takiego jak clostylbegyt i mam brać od 3 do 5 dnia cyklu a od 16 dnia luteine więc chyba będę się starać jak tylko się da z moim :) hehe ale nie wiem czy coś jeszcze mogę zrobić i czymś pomoc a i dostałam folik mam brać 2x1 tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być mamusią
Dziewczynki a Wy jak się wspomagacie, jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być mamusią
Oczekujaca23 ja Tobie współczuję bo mam podobnie u mnie się do wszystkiego wpieprzaja i nikt ich o nic ie prosi a teść to masakra totalna wścibski i grzebie wszędzie ale roboty zero a jak jedziemy oboje do pracy wszystko trzeba zamykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj chce byc mamusia ja na Twoim miejscu poszlabym jeszcze do innego lekarza tak dla pewnosci. skoro na tescie wyszly dwie kreski. a powiedzcie czy w mojej sytuacji zrobic test powtorzyc ? juz sama nie wiem. dol brzucha i lewy jajnik czasami bola i glowa. i nic poza tym sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być mamusią
Agnes to bardzo dobry lekarz i ma sprzęt jakiego mało u nas w kraju chyba 2 czy 3 takie nowoczesne aparaty są siostrę moja prowadził dwa razy więc chyba się nie myli za bardzo się nastawilam na ta ciążę i przyznam się trochę było mi przykro i lezka ;( popłynęła no nic ale poczekamy luteina nie zaszkodzi więc albo coś będzie albo będziemy dalej się starać a na kiedy powinnas mieć @? Ja też mam pobolewanie ale takie bardzo lekkie w podbrzuszu i pachwinach do tego zawroty głowy i ciągle siusiu mi się chce a to męczące takie latanie i w nocy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę być mamusią
Ile jesteś po terminie @? Ja prawie 3 tyg więc chyba na usg było by widać już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce być mama no to chociaz ty mnie rozumiesz.tescia mam wporzadku ale tesciowa to masakra poprostu.tyle co ja juz miałam z nia to jak na 8 miesiecy to za duzo.ja nie wiem czemu jej az tak na pieniadzach zalezy,przykre to jest ze mnie tak traktuja.chce byc z mama miałas taka sytuacje ze miałas wizyte prywatna u lekarza i nie miałas pieniedzy?ja miałam tesciowa powiedziała mi ze nie da mi na lekarza chociaz mam naprawde prblem z kregosłupem ale ona twierdzi ze w moim wieku to nie mozliwe i nie musze sie leczyc,ostatnio nawet lekow nie wykupiłam.jak bym wam wszytsko opowiedziała to byscie sie zdziwili naprawde:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - mozesz test powtorzyc, co Ci szkodzi ... oczekujaca - to masz niewesola sytuacje, najgorzej mieszkac z tesciami, jak najdalej od nich, nawet jak sa fajni :) moi tesciowie sa tacy sobie, ale mieszkaja daleko, cale szczescie :) chce byc mamusia - lekarz tak bez powodu zapisal Ci luteine i Clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny test negatywny wyszedl nawet ta kontrolna kreska blada. Juz sama niewiem co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - a robisz testy owulacyjne? moze z tym u Ciebie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×