Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

podejrzewac mozemy co chwile wiec bez sensu by bylo przerywanie brania tabletek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez biore castagnus, zobaczymy czy cos pomoze z hormonami ... i wyreguluje wszystko czy tez bedzie potrzeba pomoc lekarza jadnak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no tak w sumie masz racje z tym pidejrzewaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czy juz wszystkie spia dziewczeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! dawno tu nie bylam bo ostatnio nie mialam zbytnio czasu. Ja mniej wiecej w czawartek dowiem sie czy jestem w ciązy bo wtedy mam termin @. Jak narazie czasami robi mi sie slabo i czasami nie dobrze. Mam nadzieje ze moze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
to tak jak pare z nas jakies tam objawy wykryla u siebie :-) a co bedzie sie dowiemy niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8888
cześć dziewczyny trzymam za was kciuki ja staram sie z mężem juz ponad 4 lata o maleństwo i nie wychodzi juz 2 razy poronilam i jestem zrospaczona,teraz dostalam hormony od lekarza i mialam monitoring owulacji,wszystko bylo oki teraz mam 24dc i czekam na 2 kreski robi codziennie test ale strasznie sie boje ze na darmo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
a czemu codziennie test robisz to nie lepiej co 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
kurcze juz tak pozno a mi sie spac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe starające się ! :) nie było mnie 1 dzień i nie nadążam czytać Roletko to było kapitalne : "To w temacie topiku trzeba bylo napisac "czekam na 2 kreseczki... - dla nowych, ilość miejsc ograniczona, zapisy tylko do 20 sierpnia"" Forum jest dla wszystkich starających bez limitów - bez sensu ...eeh ludzie Za 3 dni zacznę nowy cykl coś czuje ...nie mam ani objawów na II ani na @ :( no może od 2 dni głowa mnie boli,pewno estrogeny mi skoczyły :( Dzisiaj odwiedziłam sklep Mamas&Papas ,jak zobaczyłam sukieneczkę białą z różyczkami z batystu albo drugą taką z bluzeczką 2w1 to się rozmarzyłam, a kołyska ...i poduszka do karmienia a na poduszce Pani w zaawansowanej ciąży reklamująca ją jako poduszkę pod brzuch do spania....też tak chce ! Co do używek- nie pije,nie pale, czasem jem jakieś paści w maku i KFC a tak to normalne posiłki i owoce...dużo owoców i warzywa Mam pytanie do Was natury rodzinnej ..macie problemy z teściowymi m.in takie jak z reklamy kredytu ing ? czyli "zobacz Zygusiu babcia pożyczyła tatusiowi na kino domowe...(i TEN wzrok) " czyli jak teściowa coś da/pożyczy to trzeba potem "odrobić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczyny na chwile wpadlam ide zaraz dalej spac :-) moja tesciowa jest suuuper naprawde. moge z nia pogadac o wszystkim razem sie upic (hihi nie raz sie zdazylo). obalam mit i kawaly o zlych tesciowych. nawet pare miesiecy temu pozyczyla nam kase na remont domu i jest spoko co miesiac oddajemy ustalona kwote i jest oki. nie wtraca sie do nas i do naszych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane ja zaczynam dzien 9 bez @ a co dotesciowej to mamnajwspanialsza na swiecie, jest dla mnie jakprzyjaciolka zawsze moge jej se poradzic i conajwazniejsze jako jedyna razem z tesciem byli przeszczesliwi , ze biore z mezem slub:) takiej tesciowej jakja mam rzycze kazdemu albo kazdej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_87
Witam, ja tylko na chwilke :) Teściową mam w porządku, za to mam babcie, ideantyczną jak z tej reklamy :) Teściowa mojej mamy, ale mama jest twarda i się nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
dowi a czy Ty czasem nie masz juz testu zrobic hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Dowi - tescik czas zrobic :D co do tesciowych - to moja narazie jest mi obojetna ... niby ok ale zawsze coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
wczoraj liczylam i dzisiaj zaczal mi sie 31dc jakis dlugi ten cykl. hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
my tu o jedno walczymy a tu taaaaakie potrojne szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Wam dziewczynki zazdroszczę....moja była ok do czasu a jeszcze nie jest teściową...co bedzie po slubie wole nie mysleć-jak to nie warto być miłym i grzecznym A moze doradzicie co Wy byście zrobiły na moim miejscu...moge sie wyżalić bo nie mam komu mam tylko was :( - moj narzeczony jes cielakiem i czuje,ze pod pantoflem swojej mamuśki.ONA i jej drugi mąż zadecydowali,że przepiszą na nas kawalerkę po jego matce(taka ok 30m2 ruina z meblami z PRL'u heh)Sami mają mieszkanie 70m2 taras 2 pokoje salon nowocześnie urządzone -nie żebym się czepiała czy coś. Jak już przystaliśmy na tą kawalerke w materiał na remont zainwestowaliśmy pokaźną kwotę to się zaczeło....ONA była przekonana,że my zamieszkamy w tej ruinie z tymi zgrzybiałymi meblami ! Nie obyło się bez tekstów "a co wy sobie wyobrażacie zrobic z tymi meblami ? przecież one nie pójdą na śmietnik -my na to ze nie -sprzedamy je ,na co ona - w zadnym razie to są dobre meble ...to samo ze śmierdzącą lodówką było...potarganą sofą zjebanymi fotelami i masą starodawnych badziewi...-oczywiscie mój sie nie odzywał tylko słuchał mamusi...ja doszłam do wniosku,że zoną jeszcze nie jestem więc nie będę się odzywać -no ale teraz już nie wytrzymuje i nie wiem czy jej powiedzieć co o niej myśle czy nie wiem .....Kiedy zobaczyła materiał na remont było " po co takie kafelki - podłoga jest dobra,a w ogóle mnie się takie nie podobają... po co będzie sufit obniżać-sufit jest dobry,no kto to widział ścianę z kamienia- mnie się takie cos nie podoba - nosz kurwa mac za przeproszeniem - jej się ma podobać czy nam ?! oczywiście mój jak zwykle się nie odzywa i wyszedł z założenia ze trzeba słuchac co mowi a robić swoje .... nie wiem czy to dobre założenie bo mi na głowę baba wlezie za chwile !Takie przykłady oczywiście mogę mnożyć...gdybym wiedział,że tak to będzie wyglądać to wolałaby już teraz zainwestować w fundamenty a nie w tą kawalerkę- przynajmniej by nie gadała - a tak w ogóle to przecież nie jest jej tylko jej męża który się cieszy,że chcemy mieć fajnie w chacie...i sie tak nie wpierdala ! A swoją drogą ..miałam wątpliwą przyjemność być poczęstowana spleśniałym i zwinniałym ciastem przed 20-to godzinną podróżą, a nawet zaszczyciła mnie tekstem -dzwoni do swojej synowej nr 1 i mówi jej"Pamiętaj ty zawsze będziesz moją najukochańszą synową"-padłam wtedy haha Co by tu robić ,doradźcie coś plissss :( a może ja jestem przewrażliwiona? Mam nadzieje,że was nie poirytowałam tymi wypocinami sorry jak coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abc! to w ten sam dzień się testujemy i mam to co Ty i teraz nie wiem czy się udało czy jestem przemęczona i coś mnie bierze. Loli- hmm wiesz póki nie jesteś żoną to faktycznie zaciśnij zęby i rób swoje, w księdze wieczystej Twój narzeczony jest wpisany jako właściciel? po ślubie dopilnuj żeby i Ciebie tam wpisano ( z tego co piszesz to inwestujesz w to mieszkanie a jak dostał je od rodziców przed ślubem to Twoje nie będzie po ślubie chyba że Cię wpisze do KW) [pracuje w nieruchomościach:P] lepiej się zabezpieczać szczególnie że chcecie mieć dziecko :) A po ślubie jej powiedz że wy tam mieszkacie i dostosowujecie mieszkanie do swoich potrzeb. I nie wdawaj się w żadne dyskusje, 5 razy tak uslyszy i odpusci. I z twoim pogadaj no bo co to ma być że nie może jej tego powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i na temat- moja teściowa jest spoko, ma swoje jazdy jak każdy ale ją lubię i się nie wtrąca do nas więc wielki szacunek dla niej:) (chociaż przed ślubem odwaliła i namawiała mojego męża żeby się ze mną nie żenił :D ale on jej powiedział że się ze mną ożeni czy jej się to podoba czy nie i czy będzie na slubie czy nie:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - zdradze ci fajny pomysl na twoje problemy. Moja kumpela miala podobnie jak ty, dostali mieszkanie i zaczeli wyrzucac stare graty, tesciowa w krzyk ze to wszystko piekne ladne i szkoda pieniedzy wydawac na nowe, a ona i tak robila swoje, wyrzucili wszystko, pozdzierali, zaczeli wymieniac a tesciowa dalej swoje i fochy no to moja kumpela upatrzyla sobie np. 2 rodzaje kafelek ktore jej sie podobaja i przyniosla katalogi tesciowej i mowi "ahh nie moge sie zdecydowac, te czy te, a mama jak mysli?" no i tesciowa w siodmym niebie!! miala przed soba mozliwosc wyboru ( oczywiscie kumpela dala 2 rodzaje ktore jej sie bardzo podobaja ) i zaczela ta tesciowa "oj kochana, ja nie wiem, ja sie nie znam, ... ale moze te ... albo te .... no sama nie wiem" i cala przeszczesliwa i tak skonczyly jej sie problemy z remontem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - ja tam bym zrobiła tak jak twój luby, tzn. siedziała cicho a i tak robiła swoje. My planujemy budowę domu z moimi rodzicami i już mama zapowiada mi, że ta kanapa to jest dobra, ten regał szkoda wyrzucać a to jest takie a siakie... a graty tak na prawdę to są i ja bym to wszystko powywalała i na nowy dom kupiła nowe meble. Wiadomo, że na początku jak nie będzie nic to wszystko się przyda, ale potem bym wyrzuciła. No ale moja mama raczej nie ma zamiaru... :-/ A co do przyszłej teściowej to może trzeba było powiedzieć, że skoro jej te meble się tak podobają to niech je weźmie do siebie. ruda - u mnie przed ślubem ciotka mojego męża namawiała go też żeby się ze mną nie żenił heheh :D a on i tak zrobił jak uważał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzieki dziewczyny:) postaram sie nadrobic to co pisalyscie i w miare mozliwosci napisac cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj tabelkę i dopisz się :) zebyśmy wiedziały co nieco o tobie :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnoslaskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie ........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie< br /> Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/ma zowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×