Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MaryliTTa

Oszukał mnie za namową przyszłej teściowej.

Polecane posty

Gość MaryliTTa

Niby pierdoła, ale jednak. Mój facet miał dziś wrócić później z pracy ze względu na natłok obowiazków. Ma taki charakter pracy, ze faktycznie kilka dni w miesiacu musi posiedzieć dłużej, więc wszystko jestem w stanie zrozumieć. Była już późna jednak godzina jak na czas jego powrotów więc postanowiłam zadzwonić zapytać kiedy mogę się go spodziewać. Stało się tak, że włączył mu się sam telefon w kieszeni. Normalnie bym się rozłączyła, ale usłyszałam kobiecy głos co mnie zainteresowało i postanowiłam podsłuchać o czym mowa. Okazało się, że kobietą tą jest moja tesciowa, która mieszka niedaleko nas. Z rozmowy ich wynikało, że mu coś daje i mówi, żeby mi powiedział, że sam to kupił i pytała czy wpada w sobotę na jakąs rodzinną imprezkę beze mnie. Stwierdził, że w sobote nie może. Rozłączyłam się gdyż się pożeganali i on ruszył do domu. Przynióśł owoce. Pytam czemu tyle wracał, coś długo. Stwierdził, że były korki. Powiedziałąm, że pewnie był u matki, powiedział, że ona od dawna siedzi na działce i jej nie ma. Na pytanie o owocach rzekł, że sam je kupił po wyjściu z pracy!! Szlag mnie trafił i powiedziałam że kłamie i z przekąsem spytałam, czy idzie na imprezkę w sobotę. Odrazu się zorientował, że wszystko słyszałam i przyjął wersję, że mnie wkręca od wejścia bo i tak wie, że znam prawdę!! Powiedziałam, że jeszcze słowo tego łżenia i wychodzę z domu i nie wracam. Poszłam się myć on usnął, ale wkurwił mnie na maksa! Jak można kłamac w takich błahostkach i to na polecenia matki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×