Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corkkaaa

coo kupujecie w wyprawce do szkoly?

Polecane posty

Gość ja za ksiazki
a i mam pytanko jakie spodnie na wf dla corek kupilyscie? takie luzne czy jak leginsy ? bo nie wiem jakie kupic a jest chuda jak patyk i gdzie moge dostac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za ksiazki
pakiet "SKARBY" taki tytul + niemiecki i religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka w tym roku idzie do 1 klasy, za same książki wyjdzie 300 zł, do tego plecak 50 zł, a reszta przyborów to około 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za ksiazki
elizabet- niestety tak :( wymyslaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie ma stroju gimnastycznego, stroju galowego i kilku drobiazgów....dobrze, że buty już ma....wyjściowe, na gimnastykę z białą podeszwą ( u nas są takie wymagania) i zamienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
u nas dla klas 0-3 jest wyprawka podana od maja i też królują bambino. Ale uwierz, że akurat w kredki warto zainwestować, bo malowania u dzieciaków dużo. Wiele dzieci ma takie normalne w pudełeczku bambino - chyba 5,99 w biedronce były... ja w tym roku byłam w szkolu jak zaczęłam zamawiać książki i zastanawiam się, czy do przyrody np. trzeba podręcznik i 2 ćwiczenia... albo do historii, która jest raz w tygodniu podręcznik, ćwiczenie i atlas /w sumie sama historia np. 70zł/, matematyka podręcznik, zbiór zadań i 4 zeszyty ćwiczeń... koszt 90zł... przecież dzieci mają jeszcze zeszyty przedmiotowe, z matematyki po 2 - jeden do geometrii ... kiedyś tyle tego nie było - podręcznik i zeszyt a poziom był dużo wyższy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie kiedyś była książka czy elementarz i zeszyty... teraz książka,ćwiczenia na każdy semestr,zeszyt i nie wiadomo co tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za ksiazki
a napiszecie bo pytalam o spodnie na wf dla dziewczynek jakie maja byc bo nie mam pojecia jakies luzne czy leginsy ? i gdzie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
na w-f lepiej dać dziecku jakieś za kolanko, mogą być leginsy, chyba, że są jakieś wymagania... u nas nie ma - oby na zmianę było. O właśnie, jeszcze strój galowy muszę kupić, bo moja powiedziała, że ta spódniczka, którą jej kupiłam wygląda jak z "internatu" ;-) nie wiem o co chodzi, ale jak beczy i zakładać nie chcę to muszę coś nabyć innego... i na w-f coś jeszcze, chociaż z tym się nie spieszę, może z domowych coś wybierze, jak nie ma wymagań szczegółowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
teraz w klasach 1-3 nie ma "normalnego" w-f tylko tzw zajęcia ruchowe i pani nie może nawet typowych ćwiczeń realizować, tylko jakieś zabawy, elementy tańca np. gry zespołowe... dziecku lepiej jak ma dłuższe, bo dużo jest siedzenia na podłodze, suwania się po podłodze, itp. ja swojej zawsze dawałam normalne leginsy 3/4. Ja akurat najczęściej kupuję leginsy w h&m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za ksiazki
dzieki bardzo za odp :) a jak u was bylo z jezykiem obcym wybieraliscie czy bylo losowanie? u mnie bylo losowanie i padlo na cory klase niemiecki a w przedszkolu angielski miala szkoda troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
u nas jest tylko angielski od zerówki a od klasy 4 drugi język - niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa od zerówki chodzi na angielski prywatnie, od września dalej będzie chodzić, więc dobrze, że w szkole też ma angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za ksiazki
wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze książek do religii,informatyki,angielskiego i niemieckiego nie mam.....Na zebraniu powiedzieli że na początku września nas o tym poinformują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za książki do 3 kl zapłaciłam na allegro 190,90zł + religia tylko ćwiczenia 19,50 + angielski chyba 57zł + tornister 82,50 + piórnik 35,10 + śniadaniówka z bidonem chyba 25zł + kilka zeszytów, blok, kredki i papier kolorowy a resztę ma z zeszłego roku. A jeszcze obuwie zmienne 40zł. Drugi syn do zerówki za książki 70zł a religia i reszta we wrześniu. Przybory ma z zeszłego roku tylko kilka dokupiłam. Starszakowi jeszcze okładki na książki ok25 zł i worek na buty 10zł. No jest tego trochę. Ale jak czytam co mnie czeka w przyszłym roku to już mam dość. U nas co roku prawie inne książki więc używane raczej odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
Beniu, w tym roku jest nowa podstawa programowa do klasy czwartej, więc jest szansa na przyszły rok na używane książki... Dużo się raczej i tak nie oszczędzi, bo ćwieczenia trzeba nowe /czasami po kilka do przedmiotu/, no i atlas czy jakiś zbiór bywa na dwa lata, ale zawsze coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem właśnie, że są nowe książki. Zobaczymy jak to będzie. Nie będę kupować już tornistrów bo mają to będzie już lżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szał MONSTER HIGH na szczescie zamowiałam przez inetrnet, mała bedzie miala cała wyprawke z MONSTER: plecak, torbe na buty, zeszyty, olowki, itd. jest w niebowzieta. znalazlam w sklepie o ciekawej nazwie biurwa.pl ;). Ciesze sie ze mam juzz z głowy te zakupy, teraz pozostaly podreczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o język obcy to u nas jest "odgórnie". Szokowała mnie na zebraniu ilość godzin tygodniowo :o 2 godzinny języka niemieckiego i tyle samo angielskiego.Moim zdaniem dla 1-klasisty na języki na raz to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie sporo..ale myślę,że nie ma się czym martwić - zajęcia z j.obcych dla maluchów to raczej "nauka przez zabawę", więc nie są zbyt męczące. ja za to mam dylemat - tornister, czy plecak? a jeśli plecak, to jaki będzie odpowiedni? moja znajoma poleciła mi hi-tec, bo to podobno firma turystyczna, więc siłą rzeczy plecaki powinny być trwalsze od tych w hipermarketach, a cena też jest niewysoka. ale nie wiem, czy kierować się marką, czy po prostu iść do sklepu i kupić pierwszy lepszy...jak sądzicie? chciałabym, żeby chociaż trochę posłużył maluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossmatka
Jesli szukacie niedrogich ale fajnych butów dla dziecka to polecam koniecznie zajrzeć na www.mivo.pl Naprawde maja bardzo duzy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkapara
Jesli chodzi o wyprawkę do szkoły - o podręczniki konkretnie to polecam to miejsce http://www.inbook.pl/podreczniki Naprawde tutaj maja dobre cenki i mozna przy okazji otrzymac fajne gratisy przy wiekszym zamowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×