Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Hej :) Ten ostatni dzień był jedynym z pełnymi mdłościami, bo wczoraj i dzisiaj było ok. Tj czasami leciutko mnie coś zemdli, ale mija równie szybko jak przyszło. Ale byłam wczoraj na panieńskim i na poczatku tańczyłam, a po jakiejś chwili sił mi brakło, poczułam się jakoś dziwnie i poszłam siedzieć. Chyba się moje koleżanki domyślą, żem w ciąży ;) Ale to może też przez to, ze poprzednią noc miałam bezsenną - chyba się tyle o Waszym niespaniu naczytałam, że przy remoncie i przestawieniu łóżka w inne miejsce nie mogłam spać! Wstałam jak zombi! Ale w pracy najadłam się bułek i było ok - wogóle do tej pory jadłam dużo warzyw, razowe pieczywo a teraz... nie mogę na nie patrzeć - chce mi się tylko szynki i bułek!! Haha skąd takie smaki już teraz?? A brzuch odkąd biorę leki nie pobolewał mnie już ani raz, tj może żołądek tak, ale nie takie bóle jak na @. A czy któraś z Was też bierze Asmag?? (ja mam 3x dziennie + Duphaston też 3x). No i brzuszek się zmienia :) Jakiś takiś wystający wieczorem się robi, ale to przecież za wcześnie na takie zmiany, no nie?? monitka1985 to chyba wszyscy mężowie brudu nie widzą :D kinguszka86 a miałas już wcześniej opryszczkę? Bo podobno jeśli nigdy się nie przechodziło, a wyskoczy pierwszy raz w ciąży to jest niebezpieczne! przesuszona do mokrej nitki witaj :) Tylo witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrataka ja mam takie dziwne zachcianki od samego początku raz mam na coś ochotę za chwilę nie mogę patrzeć. Od mięsa mnie odrzuciło. Polubiłam owoce :-) a asmag też mam kupiony ale jakoś na razie nie biorę chciałam zapytać lekarza chociaż to w sumie magnez to nie może zaszkodzić. A Ty bierzesz z polecenia lekarza ?ja tylko na początku miałam takie bóle brzucha jak na @ później minęły i w sumie czasami tylko coś mnie zaboli może bardziej zoladek. A co do mdłości to mnie nie opuszczają nawet na jedna mała chwilę, są ze mną 24h co mnie strasznie meczy i nie pozwala normalnie funkcjonować :-( ale w pierwszej ciąży miałam to samo. Agrataka który to tydzień u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa100
ja na maj :D witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa100
ja na maj :D witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka tak - właśnie mój lekarz mi polecił brać Asmag 3 razy dziennie ze względów na te bóle (w pierwszej ciąży też, ale wtedy w sumie nie zdążyłam brać). U mnie problemem jest połknięcie go - to takie wielkie tabletki, że strasznie się męczę! Ale w piątek idę do lekarza, więc zapytam czy dalej brać, czy może mogłabym co innego. Aj zjadłam właśnie kolację i zaczęło mnie mulić tj mdlić. Bleee. Marzę o suchej bułce, ale nic nie mam :( Chyba jutro zrobię zapasy! Właśnie skończyłam 6 pełnych tygodni, czyli można rzec, że jestem w siódmym :D Ajć jak ja nie mogę się doczekać piątku!!!! Dziewczyny co Wy pijecie?? Bo ja dawniej piłam dużo wody niegazowanej, a teraz zmuszam się tylko na tyle by leki nią popić. Herbaty owocowe też mi przestały smakować i nie wiem... co tu pić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrataka ja też mam asmag ale tabletki są małe i białe. Może jakiś inny mamy ?a co do napojów to dla mnie wszystko jest ble.. Soki mi nie smakują za bardzo już, herbatki owocowe też odpadają nawet herbata z cytryna przestała mi smakować. Ogólnie teraz wszystko jest ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrataka a ktory tydzien jestes? Ja 10 i mi sie brzuszek tez juz zaokragla:) najwiekszy mam wlasnie wieczorami ale to pewnie od jedzenia...ostatnio objadam sie slodyczami jak tak dalej pojdzie to bede szersza niz dluzsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do picia to pije wode nie gazawana jest najlepsza dla ciazowek choc mi soe troche ciezka nia dopic suszy mnie strasznie i czasem choc zadko gulne sobie cos gazowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2008 zaczęłam 7tc (zresztą w stopce widać ;). Ale fakt faktem odkąd jestem w ciąży przytyłam już prawie 2kg (z czego kilo to chyba sam biust, bo za wiele nie urósł, ale ciężki i jędrny się zrobił niesamowicie! ;) Ja mogę jeść bułki, szynkę, chipsy i nic mi po tym nie jest, a po innych rzeczach, a szczególnie po herbatach zaczyna mnie mdlić! Hmm Juwelka mój asmag jest ciut mniejszy od np. aspiryny, ale ma podobną formułę i po prostu nie może mi przejść przez gardło! Całkiem możliwe, że to przez tarczycę, bo ja zawsze miałam problem z połknięciem większych leków i zazwyczaj prosiłam o drażetki śliskie ;) Haha nawet moje pierwsze tabletki anty (wiadomo jakie one maciupkie) miały tą "pudrową" strukturę i zatrzymywały mi się w gardle!! Poprosiłam więc o inne ;) Blee ogólnie nie lubię tabletek połykać, więc teraz to dla mnie męka (9 tabletek dziennie łykam)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrataka to chyba ten sam asmag mamy :-) ja też niecierpie połykac tabletek. Z antybiotykami zawsze mam największy problem bo są często wielkie i gorzkie. Okropienstwo. Ja biorę tylko duphaston i kwas foliowy. Witamin żadnych nie biorę bo lekarz nie kazał nic brać poza kwasem foliowym a kiedyś jak brałam witaminy miałam po nich jeszcze gorsze mdłości, chociaż wiem że teraz można kupię femibion chyba się nazywają tabletki który niweluje te mdłości ale nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femibion, to zwykly zestaw witamin ciazowych, ja go biore. Na mdlosci jest cos innego, to sie chyba mamarin nazywa. Chcialam wczoraj kupic w aptece, ale kobieta o tym nie slyszala i nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
cześć dziewczyny. Strasznie dużo jem!!!!!!! jak tak dalej pójdzie to będe się toczyć.... Ciągnie mnie czasami w podbrzuszu a raczej w okolicach pachwin wyczytałam w mądrych książkach że to oznaka rozciągania się macicy i mam nadzieje że to własnie to. Co do picia to ja też nie mogę się napić, kupuje sobie mała coca cole co drugi dzień:) starcza mi na cały dzień ale jak się napiję łyka takiej zimnej nawet już wygazowanej to mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką nieszczęsną krostkę przynajmniej 2-3 razy w roku. moje samopoczucie jest obojętne, nic mi się nie chce i najlepiej przeleżałabym w łóżku całe dnie, teraz ze wzgledu na katar do pracy pojde dopiero we środę więc jest większa pokusa leżenia i obijania się. wczoraj wstałam o 11 poźniej położyłam się po 2 i ze 3 godziny leżalam, dzis zapowiada sie podobnie. jestem strasznie leniwa. jeszcze 14 dni i bedziemy mieli kolejne usg :) mam nadzieje ze moj fasolek nadal bedzie mnie ''uczepiony'' tak jak powienien, teraz te 2 tyg beda najgorsze. zle wspomnienia wracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
czesc dziewczyny u mnie w sumie tylko ze spaniem ciu ciut sie poprawilo pozatym mdlosci, mdlosci i jeszcze raz mdlosci, fatalnie sie z tym czuje.Nie mam na nic smaka, zero apetytu, co do witamin biore Juice plus warzywa i owoce. Piszcie doswiadczone juz mamy czy ten moj stan kiedys przejdzie? schudlam zamiast grubnac. Oj...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1985
Witam! Staramy się hmm o 2 kreseczki od kwietnia/maja. Udało się w pierwszym cyklu, tak z zaskoczenia i niestety w 6 tygodniu poroniłam. Od tamtej pory ciągle próbujemy... Postanowiłam, że podpytam tu co i jak, bo coś jest nie tak... Jakieś 4-5 dni przed terminem @ jednego wieczoru miałam okropne kłucie w lewej stronie podbrzusza, przez godzine to się prawie nie ruszałam. Później przeszło... Ale od tamtej pory nie ma dnia, w którym nie odczuwałabym kłucia, ale już bardzo delikatnego. Od czasu poronienia ani razu przed @ nie bolały mnie piersi, więc tym razem też się tego nie spodziewałam. W 29 dniu cyklu zrobiłam test - negatywny. Wczoraj wieczorem, w 30 dniu cyklu pojawiło się brązowe plamienie, bez krwi. Dziś plamienie dalej jest. I zastanawiam się co może być nie tak. Martwię się, że coś jest nie tak, bo to nie jest zwykły okres... Co do objawów to hmm chodze często do toalety, przestała mi smakować wędlina hehe jakakolwiek, wszystko co rybne mogę jeść no i jakaś senna jestem. Teraz się boję, że jestem w ciąży pozamacicznej :-( Miała któraś z Was podobne objawy??? Nie wiem, czy iść na betę, czy powtarzać test hmm? Czy odpuścić sobie i czekać aż sie skończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
witam, napisz jeszcze jakie masz dlugie cykle.U mnie czasem tak bywalo ze nawet kilka dni przed normallna miesiaczka pojawialy sie brazowe plamienia. Ale nie chce tutaj nic sugerowac bo czasem czytalam w necie ze plamienia pojawiaja sie we wczesnej ciazy i jest to rzecz naturalna... Wiesz co do objawow takich jak np. mdlosci, brak apetytu czy wzmozona chec na cokolwiek to zazwyczaj pojawiaja sie od 6 tygodnia ciazy, a parcue na mocz jeszcze pozniej. Wiec moim zdaniem tym sie nie sugeruj.Ja radzilabym Ci zrobic badanie z krwi. I jesli okaze sie ze w tym cyklu niestety nic to przebadaj sie dokladnie. I nie mysl o tym, co ma byc to bedzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1985
Wiesz co cykle mam najczęściej 28-29 dni. Wcześniej , przed poronieniem zawsze miałam objawy PMS, najczęściej bolesne piersi. Od tamtego czasu nie mam nic takiego. Też nie wiem czemu... Miałam w czerwcu robione jeszcze USG wewnętrzne i nie wykazało niec nieprawidłowego itp, można było dalej się starać. Teraz w sumie nie panikowałabym, ale zastanawia mnie właśnie to kłucie i bieganie ciągle do toalety. Boję się tylko, że moze być coś nie halo, bo przekonana jestem, że w normalnej ciąży nie jestem niestety. Do gina jestem zapisana na czwartek. Zoabczymy jak się sytuacja rozwinie do tego czasu, przed wizyta najwyżej w środę zrobię betę, żeby mieć 100% pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith masz racje miałam na mysli prenatal a napisałam femibion. Prenatal complex jest z dodatkiem imbiru na poranne mdłosci w pierwszym trymestrze. A mamarin brałam w poprzedniej ciązy, strasznie po nim wymiotowalam i odstawiłam. Malina moze to plamienia to znak, ze @sie rozkręca, u mnie czasami tez od plamien zaczynała sie @ ale wiem tez ze chyba 2 tyg od zapłodnienia mozliwe sa plamienia bo to znaczy, ze zarodek sie zagniezdza. Mi testy wychodziły pozytywne juz na kilka dni przed spodziewaną @ ale trzymam kciuki zeby u Ciebie okazało sie ze to ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1985
Dzięki, ja raczej się na ciążę nie nastawiam :( Bardziej na to, że coś jest nie tak. Faktycznie może do końca dnia @ się rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1985
Dzięki, ja raczej się na ciążę nie nastawiam :( Bardziej na to, że coś jest nie tak. Faktycznie może do końca dnia @ się rozkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
nie martw sie, napewno jest wszystko ok. Mozesz np miec jakies zapalenie pecherza czy cos. Nic sie nie przejmuj! A tak na wszelki wypadek jak bedziesz u gina powtorz usg izbadaj najwazniejsze hormony. Pozdrawiam i zycze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny- dawno mnie tu nie było, ale miałam tzw.kolorowy zawrót głowy... U mnie wszystko w porządku, brak mdłości, wymiotów. Jedyne co to brzuch czasem pobolewa i piersi pełniejsze:)) Ale poza tym to mam wrażenie jakiegoś odrealnienia...jak bym nie widziala bijącego serduszka, to stwierdziłabym, że pani dr sobie ze mnie żartowała... A wieczorem też mi brzuchol wybija:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1985
No zobaczymy, po poronieniu w ogóle nie miałam czyszczenia, powiedział mi gin, że samo wszystko ładnie się wyczyściło. Nie wiem, czy u niektórych kobiet tak jest, bo się z tym nie spotkałam, że przed terminem @ nie mam absolutnie żadnych objawów, nawet śluzu takiego gęstego jak powinien być. Coś mi się chyba poprzestawiało. Dlatego już nie mogę się doczekać tej wizyty bo mam sporo pytań... Trzeba być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Mnie dziś od rana brzuch pobolewa. Jak na razie waga spadła prawie 2 kg mimo że jem co 2 godz jakąś kanapkę czy owoc. Wracam do pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allii
Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................1................ ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1.............. .........01.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?.............. .. .......02.05.2013 8avis7..................1...................1............ ............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... ........07.05.2013 kamelia majowa.......0...................?........................10 . 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............1........................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 Madallenna.............2...................?............. ...........15.05.2013 allii......................6 lat...............2.........................15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... . ....16.05.2013 justa27.................ok27..............?.............. . .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... .............20.05.2013 agrataka...............1..................1.............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013 dopisałam się do tabelki :) miłego dnia wszystkim życzę. U mnie właśnie zaczął padać deszcz niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wasnie po kontrolnym usg. 7 tc dzieciuch wg crl ma 11mm juz i serce mu bije prawidlowo. Srednino dzieci w 7 tc maja 9 mm, wiec chyba jakiegos slonia urodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTO;)
Ja mam 2 wizyte w czwartek to moj 7 tc;) Jak narazie to odrzucienie od slodyczy jak je zjem od razu zwracam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
ja dzis powiedzilam prezesowi ze jestem w ciazy ;)) jeden kroczek zrobiony... jeszcze musze zadzwonic do mojego kierownika ktory jest w senatorium ...eh ale jakos to bedzie ;) grunt ze krok zrobiony ;)) a dzis kolejna kolezanka powiedziala ze jest w ciazy ;)) wiec poki co na 6 dziewczyn to juz 3... niezla statystyka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×