Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość Niespodzianka28
Kinguszka trzymam kciuki jutro za ciebie ... Wszystko będzie dobrze :) a to ze objawy cię opuściły o niczym złym jeszcze nie świadczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Witam Dziewczyny po dluzszej przerwie ;) l4 i brak zajec zmuszaja mnie do wyszukiwania sobie "roboty" bo gdy leze i nic nie robie to tyje ;p ;) a poza tym to tez nie jest zdrowe! :) Mamy z 10.05 ;) 9 tydzien czas start!!!! :) u mnie juz 16 mm! :) i odpukac wszystko w porzadku ;) ale czy u Was tez zaczyna robić się "ciasno" w ubraniach? ;):) Caluje Was mocno!!!! :):*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguszka jak im powiesz ze plamisz to pewnie powiedza ze to ''normalne'' ale nie daj się zbyć trzymam kciuki będzie dobrze:) AniaW ja nie kiedy muszę sie odpinac bo mnie ciśnie:d a moj malec w piątek miał 18mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juwelka super, że serduszko już pika :) A badania na toxo możesz zrobić sobie sama - i tak czy siak są odpłatne. I to nie prawda, że toxoplazmozą można się zarazić tylko przez kontakt z odchodami kota - ale i np przez zjedzenie nieumytych owoców/warzyw prosto z ogródka czy straganu. Więc warto zrobić i tak. allii grutulacje - i to podwójne :) Wpisuj się do tabelki - zapraszamy :) A skoro był pojedynczy pęcherzyk tzn że Twoje maluchy są jednojajowe?? PS Ja pracuję, bo jak pójdę na chorobowe to tym samym stracę pracę, bo jestem tylko na zleceniu. No ale jeszcze z 2 miesiące chcę popracować, a później chyba sobie odpuszczę. Zuzis szkoda, że jednak tak się to skończyło, ehh. No ale czekamy w takim razie niebawem na nowe wieści, bo pisałaś, że nie będziecie czekać. Ja pierwszą @ po dostałam po 38 dniach. olkaaaaaaa nie chcę Cię straszyć, ale beta około 200 jest na ogół tak gdzieś w 4 tygodniu 2 dniu od @. Ale jeśli Twoja wzrośnie w ciągu tych 48h o książkowe 66% to będzie oznaczać, że może faktycznie ciąża jest późniejsza i jest ok. ka3sia aż mnie zaczyna mdlić jak o tych mdłościach napisałaś ;) A tak na poważnie od wczoraj zauważyłam, że wieczorami mi niedobrze się robi, tj takie lekkie nudności bez ciągnięcia na wymioty - też tak macie?? Chyba to przez te wszystkie leki które od wczoraj łykam! Nikola2008 tak tak jak macie skończone 9 pełnych tygodni i zaczyna się 1, 2, 3 dzień to już w 10-tym jesteście ;) Będziesz miała pewnie 3 usg - tak samo jest na ogół w Polsce - więcej mają tylko ciąże na ogół zagrożone. A co do tego detektora... czy jak tam się to nazywa, podobno to trochę wadliwe urządzenie i do szpitali wiele kobiet później zgłasza się z przerażeniem, że nie słyszą bicia serduszka... a w rzeczywistości zależy jak się dziecko ustawi i nie zawsze można je usłyszeć. Więc przemyśl jeszcze zakup. A po pierwszej stracie robiłaś jakieś badania?? Bo ja ich zrobiłam cały wachlarz i dowiedziałam się np. że choruję na tarczycę i nie tylko - teraz w drugiej ciąży lekarz zaaplikował mi chyba wszystkie możliwe zapobiegawcze leki, żeby sytuacja się nie powtórzyła, no ale... jak będzie to się i tak okaże. kinguszka86 trzymam kciuki za jutrzejdzą wizytę - Ciebie i maleństwo. I koniecznie jakieś leki od lekarza wyciągnij, bo może sama luteina to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaW.
Nikola ;) nie ze sie Ciesze ze sie niedopinasz ;p ;) ale przynajmniej nie jestem samA!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa244444
Hej przyszłe majowe mamusie. Ja być może do Was dołączę. Zrobiłam 3 testy ciążowe, pierwszy bobo test - kreska wyszła najciemniejsza, drugi i trzeci - Pink test - kreseczki wyszły jaśniejsze, choć były robione później. Wczoraj miałam termin @. Testy robiłam w sobotę, wczoraj i dzisiaj. Intensywność kreseczek mnie martwi. Jutro idę na betę. Nie nakręcam się, ale mam nadzieję, że do Was dołączę. Pozdrawiam i życzę spokojnych 9 miesięcy każdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnaaaa244444 a sprawdz jaka była czułość tych testów, bo może stąd te zmiany w kolorze. Ja w terminie @ i dzień po też miałam bladą drugą krechę, a na innym teście nic nie wyszło ;) PS Dziękujemy i zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa244444
No nic beta zrobiona, o 13:00 lecę po wyniki...Jeśli te jasne ale różowe kreski to fałszywy alarm to będzie mi baaaaaardzo przykro. A testy miały tę samą czułość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
Cześć dziewczynki :) No to zaczynam 6 tydzień :) Odkąd łykam witaminy jakoś tak mam mniejszą zgagę ale to może dlatego też, że biore renni a ono długo działa. Przede mna ciągle jeszcze to "rzyganko" ale mam nadzieje, że na mdłościach się skończy. Ja wziełam sobie L4 bo: 1. trochę się boje (pierwsza ciąża, 30 lat itp) 2. siedzieć przed komputerem 8 godzin lekka przesada a nie mam co liczyć na szczególne traktowanie 3. chce sobie wreszcie odpocząć :) Pewnie za jakiś czas będe mieć dosyć siedzenia w domu ale to zaczne odwiedzać koleżanki, ciotki itp:) A powiedzcie mi czy ja mogę raz na jakiś czas napić się czegoś gazowanego? Wczoraj miałam "atak" strasznego pragnienia:) nie mogłam się niczym napić (sok, kubuś, jakiś tymbark itp) aż nie wytrzymałam i łyknełam wodę gazowaną i problem minąl w sekunde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
Troszkę wam zazdroszczę, że widziałyście już serduszko dzidziusia bo jak ja byłam to jeszcze nie było serduszko bo to był dopiero 4t5d ale kolejne badanie mam 21.10 więc mam nadzieje, że wtedy to będzie już porządne serducho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Przepraszam, że wcale się nie odzywam ale podczytuję Was prawie codziennie. Nie udzielam się, bo pracuje prawie codziennie po 11 godzin i jak wracam do domku to nawet komputera nie mam siły włączyć. U mnie od poniedziałku nie ma żadnych objawów, nawet poranne wymioty przestały dokuczać. Nie wiem czy zacząć się martwić czy po prostu taka moja uroda. Jedyne co to czuje jakbym miała wzdęcia i piersi pobolewają Wizytkę z usg mam teraz 17.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka30! ja na poczatku 6 tyg nawet jeszcze nie widziałam zarodka, tylko sam pęcherzyk. Martwiłam sie troche tym bo z reguły w 6 tyg powinien już byc, ale lekarz powiedział ze to dopiero poczatek 6 tyg i w ciągu jednego dnia moze pojawic sie zarodek o serducho. Ja wczoraj po wizycie u lekarza znów zaczełam plamic i to dosc sporo ;( a cały tydzien było juz ok, wiec z nowu jestem w strachu. A co do toxoplazmozy to zrobie sobie prywatnie to badanie bo 2 lata temu jak robiłam wynik był negatywny a cytomegalie przechodziłam to już nie bede powtarzała badania, lekarz powiedział ze jak raz przechodzilam to oraganizm wytwarza przeciwciała i jest małe ryzyko, ze mozna drugi raz zachorować. W ogóle to wczoraj dostałam ochrzan od lekarza ze za bardzo sie wszystkiego doszukuje, pytam o rózne badania a powinnam cieszyc sie ze udało mi sie zajsc w ta ciaze i zaufac lekarzowi i nie robic nic na własna reke a jak czytam to wszsytkie kobietki robią toxoplazmoze a ja usłyszałam ze jak nie mam kota to nie musze. Ehh.. ja to mam pecha do tych lekarzy. A co do mdłosci to ja mam straszne codziennie, ostatnio nawet po kilka razy dziennie wymiotuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrataka a co do tego detektora tętna to Dianka go ma ,kupiła uzywany za 60zł i jest z niego bardzo zadowolona, pisała ze teraz kiedy jest przy koncówce ciązy nie rozstaje sie z nim, codziennie sprawsza czy serducho malucha bije i jest spokojniejsza . A to chyba po 12 tyg dopiero mozna zaczac go uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam robione usg i wszystko było dobrze, nastepna wizyte mam za tydzien , na razie od rana nie zauwazylam plamień zobacze jak bedzie w ciagu dnia, czytałam ze takie plamienia moga byc po badaniu usg przez podraznienie. Biore cały czas duphaston a jak zaczne z nowu plamic pojade na IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie, wrocilam z usg, moje malenstwo ma 2.9mm i serduszko pieknie bije, mala migajaca krpoeczka ale wspaniale uczucie i piekny widok, rozplakalam sie, wg usg to jest 6tc mam brac kwas foliowy i wit D, nastepna wizyte z usg mam 15 pazdz, juz nei moge sie doczekac :) a tu macie fotke :) http://imageshack.us/a/img811/644/malestwoo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje dobrze a jak jej powiedzialam ze mialam plamienie to powiedziala ze to normalne zwlaszcza teraz kiedy mam lekkie przeziebienie, mam straszny katar ale caly czas leze i sie grzeje w lozku, nikola sliczna fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje twoja tez nie dlugo taka bedzie:) noo ja jak do szpitala pojechałam z krwawieniem to tez było normalne:P no ale dobrze ze wszystko ok ze sserduszko bije:) oszczedzaj sie teraz i dużo odpoczywaj:);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa244444
beta - 18.12 - nie wiem czy nie za niska, przedwczoraj powinnam dostać @. Ehhh...nadal nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak przed remontem robiłam sobie betę, żeby wykluczyć ciążę przy spóźniającym się okresie i wynosiła.. 1! chyba od 0 do 5 były granice dla nieciężarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaa
Nikola ja tez mam taki sluz jak ty ni to bialy ni brazowy .. taki kremowy ; ) mogly byscie dobre kobiety napisac jak u was z piersiami?? bo moje sutki chyba zwiekszyly sie 3-krotnie... i nadal czekam na wzrost bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
No mnie piersi zaczynają boleć co raz bardziej a sutki zrobiły się ciemne i cały czas są twarde i "stoja":) u mnie to oprócz braku miesiączki to właśnie piersi były kolejnym objawem ciąży bo mnie nigdy nie bolały przed okresem a tu nagle zaczeły mnie boleć no i wyszły mi straszne żyły na piersiach. Ja mam jeszcze taki problem, że na jednej piersi mam 2 sutki i moja gin powiedziała że dopiero po porodzie będzie można sprawdzić czy są drożne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersi zawsze bolały po owulce az do okresu:) ale teraz czasami ten bol niezle mi dokucza szczególnie w nocy jak gdzieś nie chcący się uraze to az się budze..a jak są w staniku to jeszcze jako tako ale jak sciagne stanik to ho ho:d no ale mimo to bolą cały czas ,czasem mniej czasem mocniej... na chwilę obecna bola bardziej:P żyłki też widac rozstepów jak narazie nie zauważyłam ale urołsly sporo juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
Witam Was dzisiaj dziewczyny U mnie dzisiaj mdlosci powrocily takze nie jest regula ze musza byc codziennie. Wczoraj swietnie sie czulam a dzisiaj ledwo chodze i w dodatku caly czas mi sie beka. Co do piersi to bola tylko przy dotyku, bardziej bolaly gdy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. Nie zauwazylam zeby urosly a szkoda... Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×