Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

ja nie powiedziala ze ty jestes glupia;/ zal mi ciebie. Ale takie niespodzianki sa fajne i ciesza. ja to juz plakalam chlopakowi ze jestem bezplodna. A teraz jestem bardzo happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ktore z nas przeszly tragednie i stracily dzieci w tym i ja jedno tez stracilam i dlatego sie zamartwiamy nawet jesli sie nic nie dzieje tak jest poprostu strach przed strata i tyle i glupie raczej nie jestesmy jesli jest tylko mozliwosc to biegamy do lekarzy ale np ja i kinguszka jestesmy w takim kraju w ktorym do ciazy podchodzi sie inaczej i nas tutaj ginekolog nie zbada i usg od reki nie zrobia w pierwszej ciazy nie przejmowalam sie niczym dopiero potem zaczely sie problemy ale mialam opieke a tutaj jest inaczej mozliwe ze czasami nie potrzebnie panikujemy ale to jest naturalne:) wiadomo ze w necie rozne rzeczy pisza ale jesli ktoras wczesniej dziecko stracila lub ma problemy na poczatku strach bedzie jej towarzyl juz do konca:) takie jest moje zdanie na ten temat:) a co do imiom jeszcze moj luby stwierdzl ostatnio (moze zartowal,mam nadzieje) ze alby synowi na imie Bozydar:O nigdy nie pozwole tak dziecka skrzywdzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rozumiem ze jest strach, ja tak bardzo chcialam malenstwa ze gdyby teraz sie cos stalo peklo by mi serce. Bozydar?? chyba sie smial jeju to by naprawde bylo skrzywdzenie dziecka, trzeba tez troche brac pod uwage zeby dziecko nie wstydzilo sie swojego imienia jak bedzie duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna89
Czesc dziewczyny,termin mam na 22maja,koncem 6tyg bylam na usg i widzialam pieknie tetno;)lekarz pow ze mam "super macice";) i ze zarodek jest zagniezdzony wysoko i nie powinno byc zadnych problemow. Nastepna wizyte mam dopiero na 7 listopada,wiec duzo czasu przede mna:/ a co do moich objawow to sennosc,a mdlosci to chyba caly czas,a w niedziele mialam pierwsze wymiotowanie. Noce przesypiam cale,wstaje tylko do wc. Po pracy jak wracam do domu to od razu klade sie bo jestem zmeczona. Dzis akurat wolne bo jakies chorobsko mnie lapie i wolalam polezec(co prawda posprzatalam troche w domu bo jak wy nie mam sily sprzatac w ogole wiec dzis sie zmusilam bo juz trzeba bylo;)) Pozdrawiam wszystkie majowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy:P ja mam w czwartek lekaza i mam nadzieje ze tez uslysze bicie serducha albo cos;) u mnie to bedzie jakos 8tydzien ale na poczatku to tak sie to troche wacha wiec w czwartek bede wiedziec wiecej, kobitko to ty na zwpolnienie idz, ja gdybym pracowala to juz bym w domu byla bo sie nalezy ale niestety ja mam szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsa84
To moja pierwsza ciaza i oprocz radosci tez czuje strach. Kazdy objaw jest dla mnie czyms nowym, zastanawiam sie czy to dobrze czy nie. Przekopuje internet w poszukiwaniu informacji. Przez pierwsze dwa tygodnie po uplynieciu terminu spodziewanej miesiaczki, kiedy tylko poczulam bol brzucha lub wzmozone uplawy biegalam do toalety zmysla ze to krwawienie. Dzisiaj juz jest lepiej, oswajam sie z mysla ze bede mama i wiem ze stres nie sprzyja malenstwu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaa
agrataka jeszcze nie bylam w piatek ide.. na usg powinno juz cos byc prawda ? nie wiem cos sobie uroilam ze to puste jajo plodowe... szlag mnie chyba trafi jak drugi raz mi sie nie uda ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Nikola dokładnie to miałam na myśli ... A wy macie już całkiem cieżko z tym dostępem do badań ... Przepraszam dziewczynki za moja dyskusje z wisienka :) nie chciałam nikogo urazić... Macie racje to nie miejsce na kłótnie ...ale troszkę wyrozumiałości obie jesteśmy w ciazy także hormony i tp. :)wisienka naprawdę nie musisz mnie żałować ...ze mną wszystko w porządku :) Nikola to faktycznie odważne imię :) ja narazie się jeszcze nie zastanawialam... Ale widzę ze my na naszym forum to wogole takie ostrozne jesteśmy ... Podczytywam majowki na innym forum to już wózki oglądały :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no zakupy to kupowac najlepiej jak sie zna plec, ja tez juz ogladam lozeczka itp ale tak orientacyjnie ile kosztuja i jakie sa, jesli macie jakies pytania to piszcie na kartce i pytajcie lekarza bez stresu i wstydu, sorki to nasza pierwsza ciaza i chcemy wiedziec duzo ja tam tak zrobie po to jest zeby odpowiadalo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
a ja mam do Was pytanie troche z innej beczki oczywiscie dotyczace tematu! Czy myslalyscie juz o porodzie? Sily natury czy Cc? ja zdecydowanie to drugie. Chociaz nie tak do konca przekonana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna89
Oj,ja to chce popracowac troche,nie wyobrazam sobie siedziec w domu tyle czasu. Od jutra bedzie mi sie zaczynal 8tydz,poza tym moj szef jeszcze nic nie wie;) wiec musze zebrac w sobie troche motywacji i mu powiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsa84
Mysle ze narazie nie ma co zaprzatac sobie glowy zakupami, chociaz sama sie przyznam ze przegladalam juz oferty sklepow dzieciecych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
i jeszcze jedno pytanie! oszacowqlyscie juz jakie beda koszty calej wyprawki? Jak macie jakies linki na wozki czy lozeczka to wklejajcie, chetnie zerkne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama majowa:)
chciałabym naturalnie, u mnie w szpitalu można rodzić też w wodzie i to mnie baaardzo kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsa84
Do bede mama, ja zastanawiam sie nad porodem w wodzie, podobno wsrod metod naturalnych najmniej bolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaa
bede mama moim zdaniem lepiej rodzc silami natury. to lepsze i dla ciebe i dla dzieciatka; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
wiesz ja sobie nie wyobrazam rodzic w wodzie, w sumie nie wiem jak to wyglada ale moja kumpela opowiadala mi ile to krwi stracila podczas porodu. Wiec jak se to jeszcze wyobraze jak by to mialo z woda wygladac.... mysle ze niechigieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsa84
przy pierwszej ciazy w uk raczej nie ma mozliwosci wyboru miedzy porodem naturalnym a cc, rzadzi zasada rodzic naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
wiecie co, ja nie boje sie o tyle bolu jak tego ze poprostu nie dam rady. Czasem przy wiekszym wysilku czuje jak kolacze mi serce i nieruno bije, i chociaz lekarz niczego niepokojacego nie stwierdzil ja jednak mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsa84
Woda w wannie powinna byc reguralnie wymieniana, poza tym porod w wodzie podobno jest mniej "krwawy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaa
a tak odnosnie porodu wolalybyscie same czy z kims rodzic ? w sensie maz czy ktos ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsa84
Mysle ze zawsze lepiej z kims, ma, partner, przyjaciolka, ktos kto wesprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Ja co do zakupów to narazie nic nie oglądam , nie jestem zabobonna czy coś ale wole zaczekać do połowy :) a co do porodu to tez już o tym myślałam i raczej wolałabym naturalnie , cc raczej z przymusu nie mogę sobie wyobrazić żeby dać się pokroic tylko ze strachu przed pn.ale moja koleżanka miała cc z własnej woli , pierwsza ciążę straciła w 6 miesiącu i musiała wtedy urodzić naturalnie i właśnie przez to przeżycie zdecydowała się na cc ... Staram się narazie o tym nie rozmyslac :) na szczęście mamy jeszcze troszkę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaa
ja tez jestem tego zdania. ja w razie czego chyba z moja mama... bo moj mezczyzna nawet do szpitala nie wejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsa84
Haha :) Moj tak samo. Do szpitala wejdzie ale sam widok krwi go oslabia, chociaz mysle ze moze uda mi sie go przekonac. Mamy niestety nie mam na miejscu, dlatego w razie czego mysle nad towarzystwem przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Ja chyba wolałabym sama ... Wydaje mi się ze przy moim m za bardzo bym się nad sobą rozczulala, ale to na dzień dzisiejszy pewnie jak będzie bliżej terminu to już nie będę taka odważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagraniczna87
Hey. Chciałabym się przyłączyć. Termin mam na 17 maja przyszłego roku. Bardzo się cieszę, a jednocześnie boje.Poza tym dopadło mnie choróbsko i boje się czy to nie zaszkodzi dzidziusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatsa84
zagraniczna87 gratulacje. Bierzesz jakies leki na to chorobsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
czesc zagraniczna witamy! Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×