Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

To musi być niesamowite uczucie, znać termin narodzin oczekiwanego dziecka, ja na samą myśl już mam mokre oczy... Kochane ja będę w te dni, trzymać mocno kciuki aby nic Was nie bolało a maluszki były zdrowe i silne:) Drożdzóweczki nie zjem, męża nie ma, więc jestem skazana na to co jest w domku... Fajnie byłoby się gdzieś przenieść, bo faktycznie pomarańcza daje czadu i mam jej dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno to proponowałam, musimy coś wymyślić , większość forów z kafaterii przedstawia ten poziom , bo każdy moze bezkarnie wszystko pisać , bez konieczności logowania itd .na forum np wizazu nie ma takich swirow , nie wolno nikogo obrażać , panują jakieś zasady i administratorzy tego pilnują . Martyna a twój synek będzie na początku spał w kolysce ? Tzn. w nocy ? U Ciebie , podobnie jak u mnie nie da sie za wiele zdemontowac, ja pozbylam sie tylko podusi ale teraz tak sie zastanawiam czy ta położna zrozumiała ze kosz będzie do spania , ale te kosze chyba do tego służą . Od razu widać ze kolyska jest dla chłopczyka , sliczniutka:) Nikola i anilla wszystkie będziemy bardzo mocno trzymać kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola, anilla - trzymam za Was kciuki i za wasze dzieciaczki i za Was oby wszystko sprawnie poszło. To już chyba ostatnie kwietniaczki :) chyba, że któraś z dziewczyn jeszcze się zdecyduje :) xxx wysłałam zdjęcia mojego śmieszka :) wiecie to chyba prawda, ze jak się dziecko urodzi to się mamie w głowie przewraca i już nie widzi nic poza swoim maleństwem :) xxx też jestem za stworzeniem jakiegoś zamkniętego wątku, na którym bedziemy mogły pisać w spokoju. Może któraś z dziewczyn ma pomysł co do forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Niespodzianka-no wlasnie ja tez nie mam czego zdemontowac,bo w srodku mam tylko materacyk i ewentualnie zastanawialam sie nad tym klinem ale kurcze juz sama nie wiem... no i w nocy bedzie w niej spal,w niej mozna wlaczyc tez wibracje,muzyczke,delikatne swiatelko(mam nadzieje ze bedzie mi pomocne w nocy) no i mam nadzieje ze na 5miesiecy wystarczy **czekam na wiosne-sliczny jest twoj synek!! **czyli wychodzi na to ze beda "tylko i az" 4 kwietniowe mamy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wiosnę, synuś przecudny, wcale się nie dziwię, że jest dla Was całym światem... Ja nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić jakie to musi być uczucie, patrzeć na swojego synka...Już się doczekać nie mogę:) Martynka super tak kołyska;) Niespodzianka29 szukam własnie jakiegoś fajnego forum dla nas, ale nie wiem co nam się spodoba...tyle tego jest. Nie mam doświadczenia, gdyż w sumie oprócz kafeterii nie udzielałm się na żadnym...Jak coś znajdę to wkleję lina, może któraś z Nas ma coś ciekawego na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna no właśnie to tez jest moje pierwsze i jedyne forum , ale podczytywalam trochę forum z wizazu i bardzo mi sie podoba " nastrój " a na pierwszym miejscu kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna89 jaka sliczna ta kolyska!!! Super. I jak widze ma bajery do nastawienia...pewnie wibracje i melodyjki. Dziewczyny pisza tez na ebobasie. Moze one poleca to forum czy jest ok, czy dobrze sie je obsluguje. Kolorowe bajery i suwaczki sa tam urocze. Moje samopoczucie dzisiaj jest nadal fatalne. Brzuch non stop twardy. Nie dalam rady na spacer wyjsc z cora. Tylko fryzjer (pierwszy raz-byla super grzeczna), pierogarnia i lody w nagrode. Wiecej nie dam rady, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaa, ale sliczne te Wasze dzieciaczki!!! :-) Jonathan juz taki fajniusi a MIlenka jaka superasna ma czuprynke. Slodziaki. Jej ja sobie tego nie wyobrazam :-D xx dziewczyny a moze forum na babyboom. Tam tez bez zalogowania sie nie da rady nic napisac i pilnuja porzadku, bo tu to chyba trzeba im najpierw na glowe nasrac, zeby sie ockneli. xx Nikola trzymam kciuki. Dwa dni Ci kochana zostaly :-) Cuuudownie. Nie stresuj sie. Daj sie porwac zakupom:-) xx Martyna superasna kolyska. Zaluje ze nie kupilam kolyski tylko od razu lozeczko, ale moze uda mi sie jeszcze namowic m :-) Albo zrobie psikusa i poprostu zamowie ;-) xx dzis caly dzien w wyrze spedzilam. :O Nie mialam sily sie podniesc. Szybkie spagetti upichcilam i zmienilam tylko lokum z sypialni do salonu bo m wrocil z pracy :-) i dalej gnije. xx milego wieczorku kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moim zdaniem jeśli już któraś z nas stworzy dla nas specjalny wątek na innym forum - niech tylko wspomni o tym na Kafe, a wszystkie szczegóły niech napisze na maila. Poda linka itd. Tak będzie moim zdaniem najlepiej, bo każda z nas ma dostęp do maila, a pomarańcze nie muszą o wszystkim wiedzieć :) x anilla- odnośnie tych silikonowych osłonek na brodawki to są dostępne w każdej aptece. Ja mam np S, ale rozmiar chyba nie ma takiego znaczenia. Moja znajoma ma małe sutki, ale w aptece były tylko roz.L, wiec takie jej mąż kupił. Były dużo za duże, ale mały się przyzwyczaił, a jak chciała później zmienić na S to już nie umiał, czy nie lubił nie wiem - ale została przy tych L. x Mam nadzieje, że ja dotrzymam jeszcze maja i nie dołącze do kwietniowych mam... Trzymam za nas wszystkie kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki;** mam nadzieje ze wszystko pojdzie sprawnie ale nie zdziwcie sie ze w niedziele wieczorem zaczne wam smecic i panikowac:p NIespodzianka czyli polozna ci odradzila poduche? bo ja mam w koszu poduche i kolderke ale ta kolderka troche nie pasuje bo jest kwadratowa, mialam taka pecjalna pol okrąglą do kosza ale jakas taka za gruba mi sie wydawala i oddalam ja kuzynce. zalozylam przescieradelko na to cieniutki kocyk podusie i kolderke. justynakochapawla jesszcze troche i ty tez przytulisz swojego maluszka:) czekam na wiosne sliczny johnatanek jest:) taki do schrupania:) martyna bajerancka ta kolyska:) a mnie dzis taki bol w podbrzuszu zlapal ze ledwo sie doczlapalam do przedszkole brzuch mialam caly czas twardy wiec pewnie jakies skurcze sie zaczely ale jak narazie tylko brzuch robi sie twardy tak jak zawsze nie regularnie wiec narazie czekam ale powiedzialam malemu ze ma poczekac az babcia przyjedzie:p wogole jakis dzis rozfikany sie zrobil,pewnie juz by chcial wyjsc;) a co do zmiany forum to fajne by bylo takie gdzie widac suwaczki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane, a u mnie bole przeszly i nadal w dwupaku... mowia ze juz coraz blizej ale ja wogole nie czuje ze mam rodzic:) oprocz tych saczacych wod... i cos mi sie wydaje ze skonczy sie na cc bo na ktg skurczy brak:) kurcze a ja nie mam jeszcze dostepu do maila, podpowiecie jak uzyskac haslo? chyba trzeba tam maila wyslac z tego co czytalam wczesniej ale nie wiem czy znajde tyle tu stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**anula-wyslij maila na majowki2013@gmail.com to dostaniesz zwrotne haslo,tylko napisz ze ty to ty;)i na forum tez daj inf ze wyslalas maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny dzieki bardzo za pocieszenie, ze moj mlody z waga 4400 da rade:) jakos mi lezej.. dziewczyny, ktore maja rodzic za chwilke, nicola, path, anilla, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny stworzylam forum do ktorego moglybysmy wszystkie nalezec a jezeli by ktoras chciala wprowadzic nowa osobe to bylo by to prywatne i wiadomo ze pomarancze nas nie dosiegna... nie wiem czy w ogole macie ochote na takie prywatne forum...moze poprostu chcecie sie dopisac do istniejacego juz gdzies forum :) czekam na wiosne...synek obłedny.piekny do schrupania.moge sie tylko domyslac jaka duma cie rozpiera:) gratuluje Ci serdecznie takiego przystojniaczka malutkiego i zycze zdrowka oczywiscie A i Milenka tausiowa coreczka bedzie,podobna bardzo ;) no i jakie ma bujne wloski,Wam rowniez zycze duzo zdrówka!!!eh dziewczyny zazdroszcze wam ze juz macie swoje dzieciaczki przy sobie i juz 2 kolejne dziewczyny znaja dokladna date kiedy przytula swoje skarby!!!!bede trzymala za was kciuki mocno!!!ja czasem mam wrazenie ze w ciazy bede 18 msc a nie 9...jakos mi sie to dluzy :( oficjalnie juz mam ciaze donoszaona wiec czekam z utesknieniem az cos sie zacznie.ponoc brzucho zaczal mi sie obnizac :D powiem wam szczerze ze boje sie panicznie porodu.bede miala sn bo nie mam zadnych przeciwwskazan...nie potrafie nawet okreslic czego sie boje...bolu wiadomo ale ten minie,chyba najbardziej bede czekac az uslysze placz mojego synka i slowa ze jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to chyba Was zaskoczę. Ja już na dniach się mam rozpakować a być może na godzinach? Dziś rano podreptałam na badanka z krwi, później z Małżonem obleźliśmy komisów dziecięcych i obłowiliśmy się w ubranka, zaliczyliśmy bar mleczny na małego głoda, odwiedziliśmy moich dziadków. Wróciliśmy do domu ja odkurzyłam i sobie polegiwałam. Wizytę miałam o 16:45, od razu na KTG i gin nie mogła znaleźć tętna (ja się nie denerwowałam bo miała Mała czkawę akurat wtedy więc wiedziałam, że jest OK) ile się naszukała żeby KTG rejstrowało puls to szkoda gadać, zapis był ale tak cicho pukało, że była zdziwiona i mówi, że albo dziecko się obróciło jakoś albo jest mało wód. Powiedziałam też o sytuacji z czwartku na IP, to nie chciała dowieżyć mówiła, że pewnie lekarz przesadził z tym badaniem i zresztą jak nie sprawdzała głowicą to może nie ma wewnętrznego rozwarcia szyjki. Na KTG się wszystko zapisywało a Małżon zerkał czujnym okiem i zaczął się kręcić po pomieszczeniu i mówić, że rysuje mi tam wzorki na wysokość 100, więc kazałam mu porównać z poprzednim wydrukiem z KTG i okazało się, że rzeczywiście szaleństwo dziś było. Gin przyszła i mówi, że skurcze są na poziomie 100%, aczkolwiek nieregularne ale powinny być gdzieś na 20%, więc może rzeczywiście będę rodzić, mówiłam o tej większej ilości śluzu, że to chyba zaczął czop odchodzić i mówiła, że całkiem możliwe nawet jeśli miał normalny kolor. Wzięła mnie na fotel na badanie, no i tam już pojękiwałam - było gorzej niż ostatnio, mówi, że rzeczywiście rozwarcie jest i to naprawdę duże, później jak już schodziłam z fotela pokazała mi, że to rzeczywiście odchodził czop bo jej na rękawiczce już został śluz z krwią i powiedziała, że rozwarcie na tyle duże (chyba nie chciała mnie straszyć i nie powiedziała na ile), że mogę po tym badaniu zacząć dziś rodzić bo niestety takie badanie pobudza, wyczuła też bardzo duży napór Małej na szyjkę. Na usg wyszło, że Mała już zeszła w kanał nawet ładnego zdjątka już nie można było zrobić i dobrze przekroju już główki nie widziała, no i szyjka już 1cm, jest też mało wód i łożysko dojrzałość III stopnia z zwapnieniami widocznymi. Tak więc po badaniu mogę wylądować dziś w szpitalu, a jeśli nie to mówi, że w przeciągu paru dni urodzę, mam leżeć bo dobrze by było, żeby Mała jeszcze posiedziała 2-3 dni, jak nie urodzę do wtorku to we wtorek mam iść jeszcze na KTG do niej, jeśli oceniając tylko po łożysku to daje mi max.10 dni. I podczas USG użyła jakiegoś stwierdzenia, że to, że ja nic nie czułam prócz tych twardnień brzucha, że to jakieś nieme objawy czy coś takiego, ze nie czułam, że ta szyjka się rozwiera. Malutka waży ok 2.9kg, kość udowa 7.2 cm - dobrze, że z Małżonem kupiliśmy dzisiaj pajace na r.56 :) Teraz mam ciągle różowy śluz albo śluz wymieszany z krwią, brzuch się co jakiś czas tam stawia ale nieregularnie, co jakiś czas mnie lekko ciągnie po podbrzuszu ale też tylko bardzo lekko, więc mam nadzieje, że to jeszcze nie dziś. Chciałabym chociaż z 5 dni jeszcze w dwupaku posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynka a czujesz taki bol podobny do kolki? pachwiny cie bola i plecy? bo mnie dzis od rana to dokucza i nie wiem czy cos sie zqczyna dziac... przenioslysmy sie na nowe forum jak bedziess miala chwile i sily to wejdz na meila i tam jest link czekamy na reszte dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie odezwalam na nowym forum:) klaudynka i jeszcze ty na kwiecien? woow trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Poprosiłam o hasło na maila z wp Pozdrawiam i milej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj2013_Brunetka007
Kaludynka powodzenia i dużo dobrego!!:)) kwiatkowa2013 - powiedział, żebym jechała, bo przed drugą połową tyg. będzie jak pisałam komplet i każdy z lekarzy może coś doradzi... Powiedział, żebym skłamała, że mam bóle i że jak mnie przyjmą- a przyjmą- to będę tam siedzieć do porodu. Pierwszy był niecałe 2 tyg. po czasie i nie chciałabym siedzieć tam tygodnia, czy dwóch... W poniedziałek więc prawdopodobnie nie pojadę... Chcę poczekać, aż zacznie się coś dziać bo ogólnie wszystko jest OK. Dziś w nocy bolał mnie strasznie brzuch- mocny ból jakby menstruacyjny. Całą noc i tak do 8. Wstałam i...nic. napięcia macicy ale od środy- jak nikola2008 pisze- czuję tępy ból w pachwinach jak chodzę... Miałam też ciągu dnia ból podbrzusza jak w nocy gdy się położyłam na chwilę. Czekam też aż coś się ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga90
witam was, szukalam ostatnio jakiegoś forum i natknęłam się na was, chcialabym do was dolączyć...ale widzę,żę wy juź z tąd znikacie...szkoda bo pewnie nie przyjmiecie mnie do nowego forum bo jak zdążyłam zauważyć będzie ono zamknięte...podczytuję was już od świąt wielkanocnych jednak do tej pory się nie odezwałam.ja mam termin na 15 maja i mam mieć córeczkę...;)Pozdrawiam wszystkich...;)Będzie mi was brakowalo bo już się do was przyzwyczailam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wysyłajcie
maila własnie takim pomaranczom bo chca sie wbic na prywatny wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam was kochane 23 kwietnia przyszla na swiat nasza coreczka Natalia :D wazy 2880 :) juz jestesmy w domku. jest cudowna, popisze pozniej wiecej . pozdrawiam was mocno i trzymam mocno kciuki za wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga - jak się zaczernisz i wyslesz maila to dostaniesz namiary;) kropeczko - wejdź na maila, jak już odetchniesz trochę:) gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×