Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Test 50 cio latka

Mam 50 lat i chce wiedziec

Polecane posty

50-latku, kazdy robi sobie taki seks, jaki lubi :) Nie wiem jak Cie przekonac, że młode dziewczyny z zasady nie marza o seksie z dwukrotnie starszym mężczyzną, bo mają ojca w tym wieku. Jesli już sie zdecydują przespac z tyle starszym, to garstka z ciekawości, bo ja to kręci a znakomita większośc dla kasy. A prawdziwy seks to taki, w którym oboje partnerów dostaje to, co lubi i d9obrze im z tym. Czy się parza jak króliki, czy delektują kazdym dotykiem - jak im to pasuje, to jest prawdziwy seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tatełe ma 46 lat. Właśnie rzuciłam na niego okiem, siedzi sobie w kapciach w groszki przed tym paskudztwem, które nazywają oni bezczelnie plazmą, a wcale nią nie jest. Nawet jak błyszczy z tymi swoimi rudymi włosami i wygląda atrakcyjnie w garniturze, nadal widzę go w papuciach przed Doktorem Who. Kumasz mniej więcej, autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9:58pm
a moj sasiad jest o rok starszy spokojnie moze sobie odjac 5 moze 7 wolny czas spedza na siłowni basenie w klubie saunie zima w aquaparku na narty jezdzi na słowacje biega jezdzi na rowerze czasami gra w tenisa i siatkowke gdy jest w domu nie siedzi przed telewizorem tylko albo spi albo je albo bierze toalete nie oglada wiadomosci w TV tylko czyta na necie szerokim łukiem omija reserved h&m brice kappahl wojas wolczanka gdyz spodnie koszule buty kupuje w innych miejscach ale nie w ciucholandii do roboty jezdzi AUDI Q7 czaisz baze Dek@ szacunek dla tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały sąsiad. Wykopałabym takiego z domu, gdyby ośmielił się być moim ojcem albo czymś w tym rodzaju. :P Mimo wszystko facet dwa-trzy razy starszy, pozostanie facetem dwa-trzy razy starszym mimo wszelkich starań by to ukryć, amen. A broń Boże jeszcze audiowca. Tylko SUV-y BMW albo popularnej ostatnio KIA. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za chwilę kończę trzydzieści a mój facet ma 54. Jest zadbany, szczupły, inteligentny i zabawny. Jak dla mnie ideał. A w łóżku nie dorównał mu żaden z moich młodszych facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird Par
' a on nie może się pogodzić z upływającym czasem.' zazwyczaj kobiety nie potrafią się z tym pogodzić dlatego marnują mnóstwo pieniędzy i czasu na makijaże, operacje plastyczne, kosmetyczki i inne duperele anty aging (LOL) żeby wyglądać młodo, zawsze młodo przez to na starość wyglądają tandetnie, bo nie potrafią starzeć się z godnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglad ma rowniez podloze genetyczne. Niestety czesto 30-to latka ma juz mnostwo zamrszczek, wszedzie. Sporo o tym wiem... Jak jest z facetami - tego nie wiem, nie gustuje. Jednak wiem, ze akurat ja dobrze wygladam. Ale to glownie geny, a takze dostep do dobrych kosmetykow. Stres tez bardzo postarza, to rada dla tych ktorzy cos na sile probuje TU udowdnic. Milego seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapcie w groszki
Foxy i Dek@ jeśli mieszkacie w lesie czy kamieniołomie to nie dziwię sie że facet co ma 5 dych kojarzy wam się z pomarszczoną lalką powiem tak: nie jeden 30latek nie dorasta 50latkowi nawet do pięt i to pod każdym względem i tak samo jest z kobietami pewnie że w tym wieku są panowie prezesi 170cm duży brzuch okulary a na głowie łysy placek lecz jest to inna liga tzw sponsorka do tej grupy łapie się twój tatełe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapcie w groszki Foxy i Dek@ jeśli mieszkacie w lesie czy kamieniołomie to nie dziwię sie że facet co ma 5 dych kojarzy wam się z pomarszczoną lalką A gdzie ja tak napisałam?? napisałam tylko, że dwudziestki rzadko maja ochote na panów w tym wieku i nic w tym dziwnego Nie mieszkam w lesie ani kamieniołomie ani nic nie mam do 50latków, jedynie im sie dziwię, że oni sie dziwią I tyle. Czytac ze zrozumieniem please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silver_bird
Co za pytanie... Wiele mlodych dziewczyn wprost przepada za facetami między 35 a 55. Wiem to z autopsji. Teraz mam 49, a od roku uprawiam seks z blizniaczkami, które mają po 23. Nie na raz oczywiście (nie chciały tego, uszanowałem to) tylko osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silver_bird
w dodatku nie chciały pieniędzy tylko prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silver_bird
Głupi jesteś podszywaczu. Mały, zazdrosty, taki typowy polski hejters. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s5gteeedssssdeeds3rwsss
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra sprawia ze znowu mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×